Nokia 7.1

‌‌

Nokia 7.1

Vystupte z řady a vyprávějte svůj příběh

Fotoaparát

Fotky, které stojí za to sdílet

Nokia 7.1 dělá fotky, které jsou tak dobré, že je prostě musíte sdílet. Duální zadní fotoaparát s optikou ZEISS pořizuje ohromující snímky a technologie založená na umělé inteligenci dodá pomocí 3D obličejů, masek a filtrů umělecký nádech každé fotce.

Prozkoumat fotoaparát
Prozkoumat fotoaparát
Prozkoumat fotoaparát

PureDisplay

Využijte každý detail

Ať jste venku na jasném světle, nebo ve spoře osvětlené místnosti, displej telefonu Nokia 7.1 se dynamicky přizpůsobí prostředí. Už žádné experimenty s přenastavováním jasu displeje!

Číst dál
Číst dál
Číst dál

Design

Takhle vypadá luxus

Hardware

Používejte telefon celý den bez nutnosti ho dobíjet

S telefonem Nokia 7.1 můžete sledovat videa, hrát hry a surfovat déle bez potřeby nabíjení. Jeho výkon vám bude stačit na všechno od hraní her v rozšířené realitě až po streamování videí, a to díky silné mobilní platformě Qualcomm® Snapdragon™ 636.

  • Podpora karty MicroSD 400 GB
  • RAM 3 GB / 4 GB

Software

Android™ 10 je k dispozici ke stažení

Snadné nastavení ochrany osobních údajů, rychlejší psaní odpovědí a všestranná vylepšení, díky kterým bude používání telefonu přirozenější. Android 10 přichází s hromadou nových funkcí, které vám pomohou váš chytrý telefon Nokia využít na maximum.

  • Tmavý motiv
  • Chytrá odpověď

Studie Counterpoint

Telefony Nokia se umístily na prvním místě za aktualizace softwaru a zabezpečení

Chytré telefony Nokia se prodávají se 2 lety softwarových upgradů a 3 lety měsíčních aktualizací zabezpečení. Tento slib dodržujeme a díky tomu jsme se umístili před ostatními značkami chytrých telefonů v oblasti aktualizací softwaru a zabezpečení. Nahlédněte do studie od Counterpoint a zjistěte více.

Příslušenství

Snadný poslech

Spárujte svůj telefon se sluchátky Nokia True Wireless a užijte si bezdrátovou zábavu bez kompromisů v kvalitě zvuku. Ultralehká sluchátka se snadno vejdou do přenosného nabíjecího pouzdra, které zahrnuje baterii pro nabití sluchátek až na 14 hodin² audio zábavy.

Nokia 7.1

Pořizujte fotky, které stojí za sdílení. Fotoaparáty telefonu Nokia 7.1 se pyšní precizními snímači a špičkovou umělou inteligencí. HDR zaručuje ostřejší snímky bez ohledu na světelné podmínky. Jasný displej Full HD+ 5.8" s poměrem stran 19:9 vám nabídne prvotřídní mediální zážitek a zároveň se pohodlně vejde do kapsy. Mobilní platforma Qualcomm Snapdragon 636 zaručí celodenní výdrž baterie a díky systému Android 9 Pie⁵ bude váš telefon vždy zabezpečený a aktualizovaný.

Ceny se mohou lišit u různých maloobchodníků a také podle parametrů produktu, jako je velikost paměti. HMD Global spolupracuje se společností Amazon a získává příjmy z kvalifikovaných nákupů.
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

Android je ochrannou známkou společnosti Google LLC. Qualcomm Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies Inc. či jejích přidružených společnosti. USB Type-C™ je ochranná známka USB Implementers Forum. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1 Fotky Google vám nabízejí neomezené bezplatné úložiště na kvalitní fotografie. Vyžadují účet Google a internetové připojení.

2 Nokia True Wireless přichází s přenosným pouzdrem, které pojme energii pro 4 další nabití s výdrží až 15 hodin. Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit. Testováno v laboratorních podmínkách.

3 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru

4 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a její kapacita se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit. Testováno v laboratorních podmínkách.

5Zařízení dodané se systémem Android Oreo / Android 9 Pie lze upgradovat na Android 10. Může to ale spotřebovat další mobilní data.

(