‌‌

Nokia 7 Plus

Je prostě čím dál lepší

Koupit nyní

Displej

Zobrazit podrobnosti

Vlastnosti displeje
Vlastnosti displeje
Vlastnosti displeje

Fotoaparát

Foťák jako utržený ze řetězu

Přepínejte mezi poměry stran a funkcemi snímání, upravujte parametry různých režimů a pohrajte si s efekty jako bokeh a zkrášlení. Aplikace fotoaparátu má integrované funkce Google Lens™ a Motion Photos, takže objevovat a zachycovat okolní svět novými a kreativními způsoby je teď snazší než kdy dřív.

Prozkoumat fotoaparát
Prozkoumat fotoaparát
Prozkoumat fotoaparát

Design

V síle je krása

Hardware

2-denní výdrž baterie¹

Prozkoumejte baterii
Prozkoumejte baterii
Prozkoumejte baterii

Hardware

2-denní výdrž baterie¹

Telefon Nokia 7 Plus je vybavený mobilní platformou Qualcomm® Snapdragon™ 660, která vám poskytne výkon, jaký potřebujete. Díky baterii s kapacitou 3800 mAh2 a novou funkcí adaptivní baterie na telefonu Android 9 Pie vydrží baterie na jediné nabití v provozu až dva dny1.

Android™ 9 Pie

Šetřete čas a výdrž baterie díky systému Android 9 Pie

Android 9 Pie pohání síla umělé inteligence, díky které vytěžíte z chytrého telefonu Nokia 7 Plus maximum. Telefon se přizpůsobuje tomu, jak ho používáte, pamatuje si vaše obvyklé volby a neustále se učí a zlepšuje, takže čím déle ho máte, tím je práce s ním jednodušší.

Android One

To nejlepší ze systému Android™

Android One je sada telefonů, které splňují přísné požadavky na kvalitu softwaru nastavené společností Google. Jako zařízení pod vlajkou Android One nemá Nokia 7 Plus žádné zbytečné aplikace, její baterii nespotřebovávají žádné skryté procesy a nemá ani skiny nebo úpravy uživatelského rozhraní. Jen čistá, ryzí verze Androidu 9 Pie, která díky okamžitým aktualizacím zůstává zabezpečená a pyšní se nejnovějšími vychytávkami od Googlu. A nechybí samozřejmě ani váš osobní Asistent Google.

Nokia 7 Plus

Winner: 2018-2019 Best Consumer Smartphone

logo-gsmarena

Zvuk

Od šepotu po vlnu zvuku

Bez ohledu na to, kde jste a jaký hluk je kolem vás, tři vysoce kvalitní mikrofony jsou připraveny zachytit i ty nejjemnější záchvěvy zvuku.

Základní příslušenství

Nokia 7 Plus

Podrobnosti

9990 CZK

Cena se může lišit u různých prodejců a také podle paměti, barvy a dalších vlastností.

Kompletní specifikace
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace

Google, Android, Android One a další ochranné známky jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Oreo je ochrannou známkou skupiny Mondelez International, Inc. Qualcomm a Snapdragon jsou ochrannými známkami společnosti Qualcomm Incorporated registrované ve Spojených státech a dalších zemích. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Životnosti baterie 2 dny bylo společností HMD Global dosaženo při používání v reálném životě. Test zahrnoval aktivní používání zařízení po dobu 5 hodin denně s novou baterií. Použití zahrnovalo např. hraní her, streamování videa, volání, odesílání SMS, procházení internetu a používání aplikací (např. sociálních médií, zpráv, navigace a hudby). Test byl proveden při normálním nastavení zařízení v osvětleném interiéru. Přes noc bylo zařízení v pohotovostním režimu.

2Baterie má omezený počet nabíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec bude pravděpodobně nutné baterii vyměnit.

3Předinstalovaný software systému a aplikace zabírají značnou část vnitřního paměťového prostoru.

4Nokia 7 Plus má hybridní slot na druhou SIM kartu nebo na MicroSD kartu.

5Služba Google Photos nabízí neomezené úložiště fotografií ve vysoké kvalitě zdarma, pro jehož využití je vyžadován účet Google a internetové připojení.

6Zařízení dodané se systémem Android Oreo lze upgradovat na Android 9 Pie. Může to ale spotřebovat další mobilní data.