‌‌

Nokia 7 Plus

Je prostě čím dál lepší

Přehrát video
Android™ 9 Pie

Šetřete čas a výdrž baterie díky systému Android 9 Pie

Android 9 Pie pohání síla umělé inteligence, díky které vytěžíte z chytrého telefonu Nokia 7 Plus maximum. Telefon se přizpůsobuje tomu, jak ho používáte, pamatuje si vaše obvyklé volby a neustále se učí a zlepšuje, takže čím déle ho máte, tím je práce s ním jednodušší.

Zjistěte víc o systému Android 9 Pie

Adaptivní baterie

Intuitivní uživatelské rozhraní založené na gestech

Displej

Zobrazit podrobnosti

Užijte si větší divácký zážitek na 6” Full-HD+ displeji s poměrem stran 18:9 nebo si rozdělte obrazovku na dvě stejně velká okna, abyste při sledování videa mohli chatovat.

bird.jpg

18:9

poměr

6"

full-HD+ displej

bird.jpg

Optika ZEISS - exkluzivně u Nokia

zeis.jpg
nokia_130-icon_camera.svg

Cameras

Foťák jako utržený ze řetězu

Přepínejte mezi poměry stran a funkcemi snímání, upravujte parametry různých režimů a pohrajte si s efekty jako bokeh a zkrášlení. Aplikace fotoaparátu má integrované funkce Google Lens™ a Motion Photos, takže objevovat a zachycovat okolní svět novými a kreativními způsoby je teď snazší než kdy dřív.

Apeture_icon.svg

Fotky jako nikdy předtím

12MP a 13MP snímač s optikou ZEISS a 2× optickým zoomem zachytí pestré barvy, které vašim fotografiím vdechnou život. 16MP přední fotoaparát s optikou ZEISS se předvede i při špatném osvětlení, takže s ním uděláte profesionální selfie, ať je den, nebo noc.

Design

V síle je krása

Telefon Nokia 7 Plus je vyrobený z pevného bloku hliníku, takže snese všechno, co vás v životě potká. A navíc skvěle vypadá. S jemnými křivkami a povrchem připomínajícím keramiku přináší to nejlepší z obou světů: neklouže a vypadá elegantně.

phone_1.jpg

Povrch připomínající keramiku

phone_2.jpg

2.75mm okraje

s jemným diamantovým řezem

Jednodílné tělo z hliníku z řady

6000

Android One

To nejlepší ze systému Android™ s nejnovějšími inovacemi od Google

Telefon Nokia 7 Plus přináší do řady chytrých telefonů Nokia výhody standardu Android One. Takže už žádné zbytečné aplikace, skryté procesy, které spotřebovávají vaši baterii, žádné skiny ani úpravy uživatelského rozhraní. Jen čistá, ryzí verze Androidu 9 Pie, která díky okamžitým aktualizacím zůstává zabezpečená a pyšní se nejnovějšími vychytávkami od Googlu. A nechybí samozřejmě ani váš osobní Asistent Google.

Zjistěte si více o Android One
hardware_mobile.jpg
Hardware

2-denní výdrž baterie¹

Telefon Nokia 7 Plus je vybavený mobilní platformou Qualcomm® Snapdragon™ 660, která vám poskytne výkon, jaký potřebujete. Díky baterii s kapacitou 3800 mAh2 a novou funkcí adaptivní baterie na telefonu Android 9 Pie vydrží baterie na jediné nabití v provozu až dva dny1.

Android 9 Pie
Adaptive Battery

3800 mAh2

Audio

Od šepotu po vlnu zvuku

Můžete být kdekoli – klidně se vlnit v rytmu decibelů, ale tři kvalitní mikrofony jsou připravené zachytit každou zvukovou nuanci. A díky novinkám v systému Android 9 Pie můžete také připojit přes Bluetooth® až pět zařízení najednou, takže přepínání mezi bezdrátovým poslechem hudby a hovory bude hračka.

Nokia 7 Plus

Winner: 2018-2019 Best Consumer Smartphone

Podrobné technické údaje

Design

 • Barvy Černá/měděná, bílá/měděná

 • Rozměry (bez fotoaparátu) 158.38 x 75.64 x 7.99 mm

 • Rozměry (s fotoaparátem) 158.38 x 75.64 x 9.55 mm

Síť a konektivita

 • Rychlost sítě Kat. LTE 6, 2CA, 300 Mbps DL / 50 Mbps UL

 • WiFi 802.11 a/b/g/n/ac

 • Bluetooth® 5.0

 • GPS/AGPS+GLONASS+BDS, NFC

Výkon

 • Operační systém Android 9 Pie

 • RAM 4 GB LPDDR4

 • CPU Qualcomm® Snapdragon™ 660

Paměť

 • Interní paměť 64 GB3 eMMC 5.1

 • Slot pro paměťové karty MicroSD S podporou až do 256 GB4

Audio

 • Konektor Konektor 3.5 mm pro sluchátka

 • Reproduktory Jeden reproduktor se zesilovačem

 • Mikrofony Tři mikrofony se zvukem Nokia OZO

Displej

 • Velikost a typ 6" IPS LCD, full-HD+

 • Rozlišení (2160 x 1080, 18:9), 1500:1 kontrastní poměr

 • Materiál Sklo Corning® Gorilla® 3, laminovaný a polarizovaný

Fotoaparát

 • Primární fotoaparát 12 MP 1.4um f/1.75 2PD s optikou ZEISS, 13 MP 1.0um f/2.6 s optikou ZEISS, dvoutónový blesk

 • Přední fotoaparát 16 MP s optikou ZEISS

Konektivita

 • Typ kabelu USB Type-C (USB 2.0)

 • Snímače Snímač okolního světla, snímač vzdálenosti, akcelerometr, elektronický kompas, gyroskop, snímač otisků prstů, Hallův snímač

Baterie

 • Typ baterie Integrovaná baterie 3800 mAh2

Bližší specifikace

Obsah prodejního balení

Nokia7plus_ROW_hardware-phone.png

Nokia 7 Plus

Barevné varianty

9990 CZK

Google, Android, Android One a další ochranné známky jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Oreo je ochrannou známkou skupiny Mondelez International, Inc. Qualcomm a Snapdragon jsou ochrannými známkami společnosti Qualcomm Incorporated registrované ve Spojených státech a dalších zemích. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Životnosti baterie 2 dny bylo společností HMD Global dosaženo při používání v reálném životě. Test zahrnoval aktivní používání zařízení po dobu 5 hodin denně s novou baterií. Použití zahrnovalo např. hraní her, streamování videa, volání, odesílání SMS, procházení internetu a používání aplikací (např. sociálních médií, zpráv, navigace a hudby). Test byl proveden při normálním nastavení zařízení v osvětleném interiéru. Přes noc bylo zařízení v pohotovostním režimu.

2Baterie má omezený počet nabíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec bude pravděpodobně nutné baterii vyměnit.

3Předinstalovaný software systému a aplikace zabírají značnou část vnitřního paměťového prostoru.

4Nokia 7 Plus má hybridní slot na druhou SIM kartu nebo na MicroSD kartu.

5Služba Google Photos nabízí neomezené úložiště fotografií ve vysoké kvalitě zdarma, pro jehož využití je vyžadován účet Google a internetové připojení.