Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Display 6.0 inches 6.0 Dual camera Design Battery Play Arrow right

Nokia 7 Plus

Durability and design meet in this award-winning smartphone.

Barva
SIM
Možnosti
Jedna SIM karta

Nokia 7 Plus

Proud winner of the EISA Best Consumer Smartphone in 2018-2019, Nokia 7 Plus is purely a phone you can rely on. Watch your photos come to life with the 3 ultra-sensitive cameras featuring ZEISS Optics, ensuring you capture every detail, whether relaxing at the park or enjoying the ambiance of a low-lit cafe. And worry less about running low because the 2-day Adaptive Battery means you can enjoy your moments for longer on the 6" Full-HD+ display.

6" Full HD+ display

With an 18:9 aspect ration for a bigger and better view

Dual rear camera

Get creative with Bokeh and Beautify effects

Design

Sleek and robust with diamond-cur edges

Baterie, která vydrží

Go up to 2 days between charges¹

Je prostě čím dál lepší

Přehrát

Obrazovka

Vlastnosti displeje

Užijte si větší divácký zážitek na 6” Full-HD+ displeji s poměrem stran 18:9 nebo si rozdělte obrazovku na dvě stejně velká okna, abyste při sledování videa mohli chatovat.

Fotoaparát

Foťák jako utržený ze řetězu

Přepínejte mezi poměry stran a funkcemi snímání, upravujte parametry různých režimů a pohrajte si s efekty jako bokeh a zkrášlení. Aplikace fotoaparátu má integrované funkce Google Lens™ a Motion Photos, takže objevovat a zachycovat okolní svět novými a kreativními způsoby je teď snazší než kdy dřív.

Fotky jako nikdy předtím

12MP a 13MP snímač s optikou ZEISS a 2× optickým zoomem zachytí pestré barvy, které vašim fotografiím vdechnou život. 16MP přední fotoaparát s optikou ZEISS se předvede i při špatném osvětlení, takže s ním uděláte profesionální selfie, ať je den, nebo noc.

Design

V síle je krása

s jemným diamantovým řezem

Povrch připomínající keramiku

Jednodílné tělo z hliníku z řady 6000

Hardware

2-denní výdrž baterie¹

Telefon Nokia 7 Plus je vybavený mobilní platformou Qualcomm® Snapdragon™ 660, která vám poskytne výkon, jaký potřebujete. Díky baterii s kapacitou 3800 mAh2 a novou funkcí adaptivní baterie na telefonu Android 9 Pie vydrží baterie na jediné nabití v provozu až dva dny1.

Zvuk

Od šepotu po vlnu zvuku

Bez ohledu na to, kde jste a jaký hluk je kolem vás, tři vysoce kvalitní mikrofony jsou připraveny zachytit i ty nejjemnější záchvěvy zvuku.

Software

Android™ 10 je k dispozici ke stažení

Snadné nastavení ochrany osobních údajů, rychlejší psaní odpovědí a všestranná vylepšení, díky kterým bude používání telefonu přirozenější. Android 10 přichází s hromadou nových funkcí, které vám pomohou váš chytrý telefon Nokia využít na maximum.

  • Tmavý motiv
  • Chytrá odpověď
Zjistěte více o systému Android 10

Studie Counterpoint

Už druhým rokem je jedničkou v žebříčku důvěryhodnosti*

„Nokia vede v žebříčku důvěryhodnosti na základě softwaru, bezpečnostních aktualizací a výrobní kvality“

Díky poskytování měsíčních bezpečnostních aktualizací po dobu 3 let a nových verzí softwaru Android™ po dobu 2 let jsou telefony Nokia opět na vrcholu žebříčku důvěryhodnosti Counterpoint Research 2020. A díky testování zařízení, které překonává průměr v oboru, máme proti jiným smačkám smartphonů náskok i v kvalitě. Podrobnosti si můžete přečíst ve studii.

logo-Counterpoint-black-180px

Přečtěte si studii

Nokia 7 Plus

Winner: 2018-2019 Best Consumer Smartphone

Nenechte si nic ujít. Zaregistrujte se a buďte první, kdo dostane nejnovější informace a nabídky telefonů Nokia.

Google, Android, Android One a další ochranné známky jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Oreo je ochrannou známkou skupiny Mondelez International, Inc. Qualcomm a Snapdragon jsou ochrannými známkami společnosti Qualcomm Incorporated registrované ve Spojených státech a dalších zemích. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Životnosti baterie 2 dny bylo společností HMD Global dosaženo při používání v reálném životě. Test zahrnoval aktivní používání zařízení po dobu 5 hodin denně s novou baterií. Použití zahrnovalo např. hraní her, streamování videa, volání, odesílání SMS, procházení internetu a používání aplikací (např. sociálních médií, zpráv, navigace a hudby). Test byl proveden při normálním nastavení zařízení v osvětleném interiéru. Přes noc bylo zařízení v pohotovostním režimu.

2Baterie má omezený počet nabíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec bude pravděpodobně nutné baterii vyměnit.

3Předinstalovaný software systému a aplikace zabírají značnou část vnitřního paměťového prostoru.

4Nokia 7 Plus má hybridní slot na druhou SIM kartu nebo na MicroSD kartu.

6Zařízení dodané se systémem Android Oreo / Android 9 Pie lze upgradovat na Android 10. Může to ale spotřebovat další mobilní data.

* Podle studie Counterpoint Research z roku 2020.