‌‌

Nokia 7 Plus

Je prostě čím dál lepší

Displej

Zobrazit podrobnosti

Vlastnosti displeje
Vlastnosti displeje
Vlastnosti displeje

Fotoaparát

Foťák jako utržený ze řetězu

Přepínejte mezi poměry stran a funkcemi snímání, upravujte parametry různých režimů a pohrajte si s efekty jako bokeh a zkrášlení. Aplikace fotoaparátu má integrované funkce Google Lens™ a Motion Photos, takže objevovat a zachycovat okolní svět novými a kreativními způsoby je teď snazší než kdy dřív.

Prozkoumat fotoaparát
Prozkoumat fotoaparát
Prozkoumat fotoaparát

Design

V síle je krása

Hardware

2-denní výdrž baterie¹

Prozkoumejte baterii
Prozkoumejte baterii
Prozkoumejte baterii

Hardware

2-denní výdrž baterie¹

2-denní výdrž baterie¹

Telefon Nokia 7 Plus je vybavený mobilní platformou Qualcomm® Snapdragon™ 660, která vám poskytne výkon, jaký potřebujete. Díky baterii s kapacitou 3800 mAh2 a novou funkcí adaptivní baterie na telefonu Android 9 Pie vydrží baterie na jediné nabití v provozu až dva dny1.

Android™ 9 Pie

Šetřete čas a výdrž baterie díky systému Android 9 Pie

Android 9 Pie pohání síla umělé inteligence, díky které vytěžíte z chytrého telefonu Nokia 7 Plus maximum. Telefon se přizpůsobuje tomu, jak ho používáte, pamatuje si vaše obvyklé volby a neustále se učí a zlepšuje, takže čím déle ho máte, tím je práce s ním jednodušší.

Android One

To nejlepší ze systému Android™ s nejnovějšími inovacemi od Google

Telefon Nokia 7 Plus přináší do řady chytrých telefonů Nokia výhody standardu Android One. Takže už žádné zbytečné aplikace, skryté procesy, které spotřebovávají vaši baterii, žádné skiny ani úpravy uživatelského rozhraní. Jen čistá, ryzí verze Androidu 9 Pie, která díky okamžitým aktualizacím zůstává zabezpečená a pyšní se nejnovějšími vychytávkami od Googlu. A nechybí samozřejmě ani váš osobní Asistent Google.

Nokia 7 Plus

Winner: 2018-2019 Best Consumer Smartphone

logo-gsmarena

Audio

Od šepotu po vlnu zvuku

Bez ohledu na to, kde jste a jaký hluk je kolem vás, tři vysoce kvalitní mikrofony jsou připraveny zachytit i ty nejjemnější záchvěvy zvuku.

Základní příslušenství

Nokia 7 Plus

Podrobnosti

9990 CZK

Cena se může lišit u různých prodejců a také podle paměti, barvy a dalších vlastností.

Kompletní specifikace
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace

Google, Android, Android One a další ochranné známky jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Oreo je ochrannou známkou skupiny Mondelez International, Inc. Qualcomm a Snapdragon jsou ochrannými známkami společnosti Qualcomm Incorporated registrované ve Spojených státech a dalších zemích. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Životnosti baterie 2 dny bylo společností HMD Global dosaženo při používání v reálném životě. Test zahrnoval aktivní používání zařízení po dobu 5 hodin denně s novou baterií. Použití zahrnovalo např. hraní her, streamování videa, volání, odesílání SMS, procházení internetu a používání aplikací (např. sociálních médií, zpráv, navigace a hudby). Test byl proveden při normálním nastavení zařízení v osvětleném interiéru. Přes noc bylo zařízení v pohotovostním režimu.

2Baterie má omezený počet nabíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec bude pravděpodobně nutné baterii vyměnit.

3Předinstalovaný software systému a aplikace zabírají značnou část vnitřního paměťového prostoru.

4Nokia 7 Plus má hybridní slot na druhou SIM kartu nebo na MicroSD kartu.

5Služba Google Photos nabízí neomezené úložiště fotografií ve vysoké kvalitě zdarma, pro jehož využití je vyžadován účet Google a internetové připojení.

6Zařízení dodané se systémem Android Oreo lze upgradovat na Android 9 Pie. Může to ale spotřebovat další mobilní data.