Nokia 8.1

‌‌

Nokia 8.1

Očekávejte víc

Fotoaparát

Úchvatná selfie, ať je den, nebo noc

Podrobnosti

Vynikající zobrazení

Adaptivní 6.18″ Full-HD+ PureDisplay udržuje i na jasném slunci živé barvy a obsah je díky tomu dobře vidět. A díky podpoře HDR10, 96% barevnému gamutu a kontrastnímu poměru 1:1500 si můžete vychutnat jasnější videa s ostřejšími detaily a plnějšími barvami. Android 9 Pie má navíc ještě funkci adaptivního jasu, která si umí zapamatovat vaše preference a nastavení jasu automaticky upravovat.

  • 6.18″ Full HD+ displej
  • PureDisplay

Nokia 8.1

Best mid-ranger of 2018

logo-gsmarena

Design

Propracovaný design

Hardware

Energie na celé dny

Výkonný procesor Qualcomm™ Snapdragon® 710 podporovaný umělou inteligencí zajistí telefonu potřebnou rychlost. Nová funkce adaptivní baterie na systémech Android 9 Pie zaručí, že telefon vydrží bez nabití až dva dny1.

  • Android 9 Pie Adaptivní baterie
  • 18W rychlé nabíjení

Software

Android™ 10 je k dispozici ke stažení

Snadné nastavení ochrany osobních údajů, rychlejší psaní odpovědí a všestranná vylepšení, díky kterým bude používání telefonu přirozenější. Android 10 přichází s hromadou nových funkcí, které vám pomohou váš chytrý telefon Nokia využít na maximum.

  • Tmavý motiv
  • Chytrá odpověď

Android One

To nejlepší ze systému Android

Android One je sada telefonů, které splňují přísné požadavky na kvalitu softwaru nastavené společností Google. Jako zařízení pod vlajkou Android One přináší telefon Nokia 8.1 vše potřebné a zároveň nic, co nechcete: sada předinstalovaných aplikací je přehledně uspořádaná a součástí je i aplikace Fotky Google2 včetně bezplatného, neomezeného úložiště pro prvotřídní fotografie. Pravidelné aktualizace zabezpečení a dva roky aktualizací softwaru znamenají, že telefon Nokia 8.1 se systémem Android One zůstane zabezpečený. Zároveň nabízí nejnovější vychytávky od Googlu, jako je optimalizace telefonu pomocí Asistenta Google.

Studie Counterpoint

Telefony Nokia se umístily na prvním místě za aktualizace softwaru a zabezpečení

Chytré telefony Nokia se prodávají se 2 lety softwarových upgradů a 3 lety měsíčních aktualizací zabezpečení. Tento slib dodržujeme a díky tomu jsme se umístili před ostatními značkami chytrých telefonů v oblasti aktualizací softwaru a zabezpečení. Nahlédněte do studie od Counterpoint a zjistěte více.

Funkce

Nokia 8.1

Očekávejte od svého telefonu víc. Pořizujte úchvatné fotky pomocí duálního fotoaparátu s rozlišením 12 MP a 13 MP nebo selfie fotoaparátu s rozlišením 20 MP, to vše díky ZEISS Optics. A díky 2denní výdrži baterie1 váš cenami ověnčený telefon Nokia 8.1 vydrží déle.

Fotoaparáty

Fotoaparáty

Duální zadní fotoaparáty s ZEISS Optics a 20MP selfie fotoaparát.

Displej

Displej

6.18” Full HD+ displej s technologií PureDisplay a podporou HDR10.

Baterie

Baterie

Energeticky úsporný procesor Qualcomm® Snapdragon™ 710. Výdrž baterie až 2 dny¹.

Kreativní ovládací prvky

Kreativní ovládací prvky

Portréty se studiovým osvětlením. Přidávejte efekty rozostření pomocí funkce živý bokeh.

Kompletní specifikace

Nokia 8.1

Ať jsou vaše fotky úžasné i v náročných světelných podmínkách! Fotoaparáty s umělou inteligencí jsou optimalizované pro přesné zachycení světla. 6.18″ displej Full-HD+ PureDisplay vám umožní vychutnat si intenzivní zážitek ze sledování videí, ať jste v šeru, nebo na jasném slunci. Podpora HDR10 přináší videím ostřejší detaily a bohatší barvy. Android Pie: bezpečný, aktualizovaný a bez zbytečných aplikací.

Ceny se mohou lišit u různých maloobchodníků a také podle parametrů produktu, jako je velikost paměti. HMD Global spolupracuje se společností Amazon a získává příjmy z kvalifikovaných nákupů.

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

Google, Android a další ochranné známky jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Qualcomm Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies Inc. či jejích přidružených společností. USB Type-C™ je ochranná známka USB Implementers Forum. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Společnost HMD Global testovala 2-denní výdrž baterie skutečným používáním telefonu. Předmětem testu bylo aktivní používání zařízení po dobu 5 hodin denně s novou baterií. Uživatelé používali např. hry, streamování videa, volání, odesílání SMS, surfování na internetu a používání aplikací (např. sociální média, zprávy, navigace a hudba). Test byl proveden s normálním nastavením zařízení v osvětleném vnitřním prostředí. Přes noc bylo zařízení ponecháno v úsporném režimu.

2 Volné úložiště o vysoké kvalitě vyžaduje účet Google a připojení k internetu.

3 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

4 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit.

5 Zařízení dodané se systémem Android Oreo / Android 9 Pie lze upgradovat na Android 10. Může to ale spotřebovat další mobilní data.