Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Display 6.26 inches 6.26 Face unlock Battery Google Assistant Play Arrow left

Nokia 3.2

לא צריך לשלם יותר על מסך גדול יותר.

צבע
אחסון פנימי
דגם
2 GB RAM, 16 GB אחסון פנימי, Dual SIM

Nokia 3.2

מסך בגודל 6.26 אינץ' ובאיכות HD+‎ מספק שטח צפייה גדול יותר, וסוללה שמחזיקה עד יומיים1 מאפשרת לך להספיק יותר. מצלמות של 13 מגה-פיקסל ו-5 מגה-פיקסל לצילום הרגעים הכי יפים, אפילו בתאורה חלשה. תכונת זיהוי הפנים מאפשרת לפתוח את הנעילה בשניות ולהתחיל להשתמש בטלפון. ועם Google Assistant, אפשר להספיק את כל מה שצריך.
מפרט מלא

צג

צג 6.26 אינץ' באיכות HD+‎ עם יחס גובה-רוחב של 19:9.

זיהוי פנים

מצלמה אחורית של 13 מגה-פיקסל עם פוקוס אוטומטי. מצלמה קדמית של 5 מגה-פיקסל עם זיהוי פנים.

סוללה

כל טעינה בודדת מספיקה ליומיים¹.

Google Assistant

גישה מהירה אל Google Assistant באמצעות הלחצן הייעודי Google Assistant.

View more, do more

גדול יותר וטוב יותר

It’s big and it’s clever

עמוד במרכז הבמה, מוכן לכל התכנים המועדפים עליך, עם מסך שתוכנן להזרמת תכנים איכותית שמתאימה את עצמה לסביבה שלך – בפנים או בחוץ. תוכל ליהנות ללא הגבלה מהמצלמות במכשיר, שתוכננו לפעול בכל סוג של תאורה, ולשמור את הזכרונות שתיעדת באמצעות אפשרויות אחסון פנימי ואחסון חיצוני. ולבסוף, ודא שהכל מאובטח, בעזרת פתיחת הנעילה עם זיהוי פנים.

צגמסך גדול שמתאים את עצמו אליך

מצא את עצמך בתוך ההתרחשות עם המסך המרשים שלנו בגודל 6.26 אינץ' ובאיכות HD+‎ ואל תחמיץ אף רגע, הודות למסך בעל יחס גובה-רוחב של 19:9 עם בהירות שמתאימה את עצמה לקבלת חדות אופטימלית. צג מושלם לצפיית בינג'.

מצלמהמצלמה בלי גבול

מצלמה אחורית מדויקת של 13 מגה-פיקסל עם פוקוס אוטומטי מספקת ביצועים מעולים גם בפנים וגם בחוץ. ומצלמה קדמית של 5 מגה-פיקסל מצלמת תמונות יפהפיות בכל שעה משעות היום.

זיהוי פניםביטול נעילה מהיר יותר

בהחלט, כן. עם זיהוי פנים מתקדם, נעילת הטלפון נפתחת תוך פחות מ-2 שניות, גם בתנאים של תאורה חלשה. היכולת הזו מופעלת על-ידי בינה מלאכותית מתקדמת, כולל זיהוי עיניים פקוחות ואלגוריתמים של למידת עומק, והתוצאה היא שיטה בטוחה, נוחה ומהירה, תוך פחות מכמה שניות.

תוכנה

Android™ 10 זמין עכשיו להורדה

קביעת הגדרות פרטיות בקלות, כתיבת תשובות מהר יותר ושיפורים היקפים שהופכים את השימוש בטלפון לטבעי יותר - Android 10 מגיע עם המון תכונות חדשות שיסייעו לך להפיק את מרב התועלת מהטלפון החכם של Nokia.

  • ערכת נושא כהה
  • תשובות חכמות
פרטים נוספים על Android 10

סוללה

לבצע את כל משימות היומיום

השאר את המטען בבית בסוף השבוע. טעינה בודדת 1 של הסוללה של Nokia 3.2 מספיקה למשך של עד יומיים, ובשילוב עם בינה מלאכותית שלומדת את דפוסי השימוש שלך בטלפון כדי למזער צריכת אנרגיה ואפליקציות, אתה נהנה מחיי סוללה מעבר לממוצע.

קיבולת סוללהלספור את חיי הסוללה בימים, לא בשעות

סוללת ענק של 4000mAh‏2 מספקת אנרגיה למשך של עד יומיים מטעינה אחת1. אבל היא לא רק גדולה. הודות ל-Android™ 9 Pie, היא גם חכמה, עם התכונה 'סוללה שמתאימה את עצמה', שמנהלת את האפליקציות ברקע ולומדת את דפוסי השימוש שלך. כך שאם שכחת את המטען, אין שום בעיה.

ביצועיםנולד לביצועים

מעבד 4 הליבות של Qualcomm® Snapdragon™ 429 מיוצר ב-12 ננומטר. נשמע מרשים? זה באמת מרשים, כי אתה נהנה מביצועים משופרים ומחיסכון משמעותי הודות לגודל הסוללה.

נורת התראותהעולם שלך במבט מהיר אחד

צריך קצת שקט? כאשר Nokia 3.2 נעול, כפתור ההפעלה זוהר באור נשימה טבעי, כדי להתריע על עדכונים מבלי להפריע לרוגע שלך.

Google Assistant

קבל עזרה כשאתה בדרכים או בבית, בהקשה בודדת

עם Google Assistant‏3, אתה מוזמן לחוות את החיים בקצב מהיר ביותר. שאל אותו שאלות, ראה מה לוח הזמנים שלך ואפילו עמעם את האורות בעזרתו. העוזר אפילו לומד דברים נוספים ככל שאתה משתמש בו יותר. והתוצאה היא שאתה יכול להפיק יותר מהחיים, כיוון שאתה נדרש לעשות פחות פעולות עם הטלפון.

תמונה חזותית

לראות יותר, להספיק יותר

הקישו פעמיים על התמונה החזותית שלך. בעזרת הצעות פרואקטיביות ונתונים מותאמים אישית, תוכלו לראות את כל המידע הדרוש לכם כדי לא לפספס אף משימה שעליכם לבצע במהלך היום. ממועדי פגישות ועד זמני נסיעה - הכל נמצא כאן.

והחלק הכי טוב? ככל שתשתמשו בו יותר, כך הוא ילמד את הדפוסים שלכם. Google assistant הוא העוזר המושלם שיסייע לכם לעבור את היום בשלום.

מצב ווקי-טוקי

אתם תגידו, הוא יבצע

רוצה לדבר אל Google Assistant בדרך מהירה יותר? לחץ לחיצה ארוכה על Google Assistant Button ושאל אותו מיד את השאלות שאתה צריך לשאול או אמור לו מה לעשות.

המחקר של Counterpoint

שנה שנייה במקום הראשון בדירוגי מהימנות*

"Nokia מובילה בדירוגי מהימנות המבוססים על היבטי תוכנה, עדכוני אבטחה ואיכות גרסאות Build"

הודות לעדכוני אבטחה חודשיים למשך 3 שנים ושדרוגי תוכנת Android™‎ למשך שנתיים, שוב תופסים הסמארטפונים של Nokia את המקום הראשון בדירוגי המהימנות של Counterpoint Research לשנת 2020. ועם תוצאות בדיקת מכשירים גבוהות מהממוצע בענף, אנחנו גם נמצאים לפני מותגי סמארטפון אחרים בכל הנוגע לאיכות גרסאות Build. למידע נוסף, ניתן לעיין במחקר.

logo-Counterpoint-black-180px
לקריאת המחקר

אין מה להפסיד, יש הרבה מה להרוויח. כדאי להירשם לקבלת החדשות וההצעות הכי עדכניות לגבי הטלפון של Nokia.

Google‏, Android וסימנים וסמלי לוגו קשורים אחרים הם סימנים מסחריים של Google LLC. Qualcomm ו-Snapdragon הם סימנים מסחריים של חברת Qualcomm Incorporated, הרשומים בארה"ב ובמדינות אחרות. aptX הוא סימן מסחרי של חברת Qualcomm Technologies International, Ltd.‎, הרשום בארה"ב ובמדינות אחרות. הצעה זו עשויה להופיע בווריאציות שונות. יש לבדוק זמינות מקומית. כל המפרטים, התכונות ופרטי מוצר אחרים כפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת. כל התמונות הן להמחשה בלבד.

1מבחן “סוללה ליומיים“ בוצע בתנאי שימוש אמיתיים על-ידי HMD Global. הבדיקה בוצעה באמצעות סוללה חדשה, תוך שימוש פעיל במכשיר במשך 5 שעות בכל יום. השימוש כלל פעולות כגון משחקים, סרטונים, שיחות, שליחת הודעות sms, גלישה ושימוש באפליקציות (למשל רשתות חברתיות, אתרי חדשות, ניווט ומוזיקה). הבדיקה התנהלה עם הגדרות רגילות במכשיר ובתנאי תאורת פנים. בלילה המכשיר הועבר למצב המתנה.
2 מחזורי הטעינה של הסוללה מוגבלים והקיבולת שלה יורדת עם הזמן. ייתכן שבשלב מסוים יהיה צורך להחליף את הסוללה.
3Google Assistant זמין בשפות ובשווקים נבחרים. במקומות שבהם Google Assistant אינו זמין, מחליף אותו Google Search. ניתן לבדוק זמינות בכתובת [https://support.google.com/assistant](https://support.google.com/assistant). 4 תוכנות מערכת ואפליקציות מותקנות מראש צורכות שטח ניכר של זיכרון.