Nokia 3.2

‌‌

Nokia 3.2

View more, do more

הרשמה

גדול יותר וטוב יותר

זה גדול. וזה חכם.

לצפות בכל התכנים המועדפים עליכם, עם מסך PureView איכותי, שמתאים את עצמו לסביבה שלך – בפנים או בחוץ. תוכל ליהנות ללא הגבלה מהמצלמות במכשיר, שתוכננו לפעול בכל סוג של תאורה, ולשמור את הזכרונות שתיעדת עם אפשרויות לאחסון פנימי וחיצוני. ודא שכל המידע שלך שמור ומאובטח, בעזרת פתיחת נעילה עם זיהוי פנים ביומטרי.

ללכת על גדול יותר
ללכת על גדול יותר
ללכת על גדול יותר

תוכנה

Android™ 10 זמין עכשיו להורדה

קביעת הגדרות פרטיות בקלות, כתיבת תשובות מהר יותר ושיפורים היקפים שהופכים את השימוש בטלפון לטבעי יותר - Android 10 מגיע עם המון תכונות חדשות שיסייעו לך להפיק את מרב התועלת מהטלפון החכם של Nokia.

  • ערכת נושא כהה
  • תשובות חכמות

סוללה

לבצע את כל משימות היומיום

השאר את המטען בבית בסוף השבוע. טעינה בודדת 1 של הסוללה של Nokia 3.2 מספיקה למשך של עד יומיים, ובשילוב עם בינה מלאכותית שלומדת את דפוסי השימוש שלך בטלפון כדי למזער צריכת אנרגיה ואפליקציות, אתה נהנה מחיי סוללה מעבר לממוצע.

מספיק למספר ימים

Google Assistant

קבל עזרה כשאתה בדרכים או בבית, בהקשה בודדת

עם Google Assistant‏3, אתה מוזמן לחוות את החיים בקצב מהיר ביותר. שאל אותו שאלות, ראה מה לוח הזמנים שלך ואפילו עמעם את האורות בעזרתו. העוזר אפילו לומד דברים נוספים ככל שאתה משתמש בו יותר. והתוצאה היא שאתה יכול להפיק יותר מהחיים, כיוון שאתה נדרש לעשות פחות פעולות עם הטלפון.

ראה מה אפשר לעשות עם זה

המחקר של Counterpoint

הטלפונים של Nokia מדורגים במקום הראשון בעדכוני תוכנה ובאבטחה

הטלפונים החכמים של Nokia מגיעים עם שדרוגי תוכנה למשך שנתיים ועדכוני אבטחה חודשיים למשך 3 שנים. פירוש הדבר שאנחנו בראש הדירוג בכל הנוגע לעדכוני התוכנה והאבטחה, ומובילים בו, לפני מותגים אחרים של טלפונים חכמים. קרא את המחקר של Counterpoint לקבלת פרטים נוספים.

תכונות

Nokia 3.2

מסך בגודל 6.26 אינץ' ובאיכות HD+‎ מספק שטח צפייה גדול יותר, וסוללה שמחזיקה עד יומיים1 מאפשרת לך להספיק יותר. מצלמות של 13 מגה-פיקסל ו-5 מגה-פיקסל לצילום הרגעים הכי יפים, אפילו בתאורה חלשה. תכונת זיהוי הפנים מאפשרת לפתוח את הנעילה בשניות ולהתחיל להשתמש בטלפון. ועם Google Assistant, אפשר להספיק את כל מה שצריך.

צג

צג

צג 6.26 אינץ' באיכות HD+‎ עם יחס גובה-רוחב של 19:9.
זיהוי פנים

זיהוי פנים

מצלמה אחורית של 13 מגה-פיקסל עם פוקוס אוטומטי. מצלמה קדמית של 5 מגה-פיקסל עם זיהוי פנים.
סוללה

סוללה

כל טעינה בודדת מספיקה ליומיים¹.
The Google Assistant

The Google Assistant

גישה מהירה אל Google Assistant באמצעות הלחצן הייעודי Google Assistant.
מפרט מלא

רשום אותי

קבלו מאיתנו את המידע העדכני ביותר, לפני כולם.

Google‏, Android וסימנים וסמלי לוגו קשורים אחרים הם סימנים מסחריים של Google LLC. Qualcomm ו-Snapdragon הם סימנים מסחריים של חברת Qualcomm Incorporated, הרשומים בארה"ב ובמדינות אחרות. aptX הוא סימן מסחרי של חברת Qualcomm Technologies International, Ltd.‎, הרשום בארה"ב ובמדינות אחרות. הצעה זו עשויה להופיע בווריאציות שונות. יש לבדוק זמינות מקומית. כל המפרטים, התכונות ופרטי מוצר אחרים כפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת. כל התמונות הן להמחשה בלבד.

1מבחן "סוללה ליומיים" בוצע בתנאי שימוש אמיתיים על-ידי HMD Global. הבדיקה בוצעה באמצעות סוללה חדשה, תוך שימוש פעיל במכשיר במשך 5 שעות בכל יום. השימוש כלל פעולות כגון משחקים, סרטונים, שיחות, שליחת הודעות sms, גלישה ושימוש באפליקציות (למשל רשתות חברתיות, אתרי חדשות, ניווט ומוזיקה). הבדיקה התנהלה עם הגדרות רגילות במכשיר ובתנאי תאורת פנים. בלילה המכשיר הועבר למצב המתנה.

2 מחזורי הטעינה של הסוללה מוגבלים והקיבולת שלה יורדת עם הזמן. ייתכן שבשלב מסוים יהיה צורך להחליף את הסוללה.

3Google Assistant זמין בשפות ובשווקים נבחרים. במקומות שבהם Google Assistant אינו זמין, מחליף אותו Google Search. ניתן לבדוק זמינות בכתובת https://support.google.com/assistant.

4 תוכנות מערכת ואפליקציות מותקנות מראש צורכות שטח ניכר של זיכרון.