Nokia 4.2

‌‌

Nokia 4.2

יש בו הכל. הכל מהכל. עם Google Assistant.

הרשמה

Google Assistant

קבל עזרה כשאתה בדרכים או בבית, בהקשה בודדת

עם Google Assistant‏1, אתה מוזמן לחוות את החיים בקצב מהיר באמת. שאל אותו שאלות, ראה מה לוח הזמנים שלך ואפילו עמעם את האורות בעזרתו. העוזר אפילו לומד דברים נוספים ככל שאתה משתמש בו יותר. והתוצאה היא שאתה יכול להפיק יותר מהחיים, כיוון שאתה נדרש לעשות פחות עם הטלפון.

ראה מה אפשר לעשות עם זה

עיצוב

העלינו את הרף בעיצוב המכשיר, ואז המשכנו ללטש אותו כדי לספק לך יהלום

צילום שהוא לא פחות ממלאכת מחשבת - אפילו בצילומים יומיומיים. תענוג להחזיק את מכשיר הטלפון ביד אחת, הודות לעובי של 8.4 מ"מ בלבד וזכוכית קמורה 2.5D פרימיום הן בחזית והן מאחור. ועם צג בגודל 5.71 אינץ' באיכות +HD עם יחס של 19:9, תענוג גם לצפות בו. להשלמת החוויה, אתה נהנה מסוללה שתחזיק לאורך זמן ותלמד להתאים את עצמה אליך, כדי לספק לך מכשיר שלא רק נראה טוב, אלא גם עובד בצורה חכמה.

לגלות את העיצוב

צילום

הזכרונות שלך - יפים מאי-פעם

ספר את הסיפור כולו. עם צילום בעזרת מצלמה כפולה, ומצלמת סלפי בעלת זווית רחבה, אף אחד לא יישאר מחוץ לתמונה. ולאחר הצילום, תוכל לבטא את היצירתיות שבך עם יכולות חדישות כמו מצב Bokeh ואפשרות לבצע כוונונים מתקדמים בצילום.

לצלול אל חוויית הצילום
לצלול אל חוויית הצילום
לצלול אל חוויית הצילום

תוכנה

Android™ 10 זמין עכשיו להורדה

קביעת הגדרות פרטיות בקלות, כתיבת תשובות מהר יותר ושיפורים היקפים שהופכים את השימוש בטלפון לטבעי יותר - Android 10 מגיע עם המון תכונות חדשות שיסייעו לך להפיק את מרב התועלת מהטלפון החכם של Nokia.

  • ערכת נושא כהה
  • תשובות חכמות

Nokia 4.2

זוכה: פרס Good Design®‎ לשנת 2019

פרס Good Design לשנת 2019 הוענק על-ידי "Chicago Athenaeum: מוזאון לאדריכלות ועיצוב" למכשיר Nokia 4.2 בקטגוריית האלקטרוניקה הודות לעיצוב ולמחיר הנוח שלו, שאינם באים על חשבון החידושים האחרונים בתחום הסמארטפונים.

לסקירת הפרופיל של Good Design

המחקר של Counterpoint

הטלפונים של Nokia מדורגים במקום הראשון בעדכוני תוכנה ובאבטחה

הטלפונים החכמים של Nokia מגיעים עם שדרוגי תוכנה למשך שנתיים ועדכוני אבטחה חודשיים למשך 3 שנים. פירוש הדבר שאנחנו בראש הדירוג בכל הנוגע לעדכוני התוכנה והאבטחה, ומובילים בו, לפני מותגים אחרים של טלפונים חכמים. קרא את המחקר של Counterpoint לקבלת פרטים נוספים.

תכונות

Nokia 4.2

עם Google Assistant Button, מחכה לך עזרה במרחק לחיצה. תוכל לצפות בסרטונים וליהנות ממשחקים באיכות מעולה על צג בגודל 5.71 אינץ', באיכות HD+‎ ובעיצוב יפהפה של זכוכית 2.5D קמורה משובחת. צילומים מהירים נראים כמו תמונות אמנותיות, עם מצלמה אחורית כפולה של 13 מגה-פיקסל ו-2 מגה-פיקסל ועם כלי עריכה למקצוענים. תכונת זיהוי פנים ביומטרי מאפשרת לפתוח את נעילת הטלפון בנוחות תוך שניות.

The Google Assistant

The Google Assistant

גישה מהירה אל Google Assistant באמצעות הלחצן הייעודי Google Assistant.

צג

צג

זכוכית קמורה 2.5D בחזית ומאחור עם צג של 5.71 אינץ' באיכות HD+‎.

מצלמות

מצלמות

מצלמה אחורית כפולה ומצלמה קדמית של 8 מגה-פיקסל. עריכת תמונות עם תכונת Bokeh.

זיהוי פנים

זיהוי פנים

פתיחת נעילה מהירה ומאובטחת באמצעות זיהוי פנים ביומטרי.

מפרט מלא

Nokia 4.2

שאלות, הוראות הגעה והצעות - הכול בלחיצה בודדת על Google Assistant Button. הכול על צג בגודל 5.71 אינץ' באיכות HD+‎ ובעיצוב עם זכוכית 2.5D קמורה משובחת. מושלם לצפיית בינג' שתוכל להפעיל ביד אחת. החוויה מחוזקת עם סוללת 3000mAh‏2 שפועלת לאורך זמן ובסיוע של בינה מלאכותית. הצילומים שלך יהפכו לתמונות אמנותיות, עם מצלמה אחורית כפולה של 13 מגה-פיקסל ו-2 מגה-פיקסל ועם כלי עריכה למקצוענים. בנוסף, תכונת זיהוי פנים ביומטרי מאפשרת לך לפתוח את נעילת הטלפון בנוחות תוך שניות. וכל זאת, במערכת Android 9 Pie, המספקת לך עדכונים חודשיים חינמיים שלא יאטו את פעולת הטלפון, אלא רק ישפרו אותו.

המחירים עשויים להשתנות, בהתאם למשווק ולמפרטי המוצר, למשל כמות הזיכרון. כשותפה של Amazon‏, HMD Global מרוויחה מרכישות העומדות בתנאים.

רשום אותי

קבלו מאיתנו את המידע העדכני ביותר, לפני כולם.

Google‏, Android וסימנים וסמלי לוגו קשורים אחרים הם סימנים מסחריים של Google LLC. Qualcomm ו-Snapdragon הם סימנים מסחריים של חברת Qualcomm Incorporated, הרשומים בארה"ב ובמדינות אחרות. הצעה זו עשויה להופיע בווריאציות שונות. aptX הוא סימן מסחרי של חברת Qualcomm Technologies International, Ltd.‎, הרשום בארה"ב ובמדינות אחרות. יש לבדוק זמינות מקומית. כל המפרטים, התכונות ופרטי מוצר אחרים כפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת. כל התמונות הן להמחשה בלבד.

1‏Google Assistant‏ זמין בשפות ובשווקים נבחרים. במקומות שבהם Google Assistant אינו זמין, מחליף אותו Google Search. ניתן לבדוק זמינות בכתובת https://support.google.com/assistant.

2 מחזורי הטעינה והקיבולת של הסוללה יורדים עם הזמן ייתכן שבשלב מסוים יהיה צורך להחליף את הסוללה.

Google Photos3 מציע אחסון ללא תשלום ובלתי מוגבל לתמונות באיכות גבוהה; נדרש חשבון Google וחיבור לאינטרנט.

4 תוכנות מערכת ואפליקציות מותקנות מראש צורכות שטח ניכר של זיכרון.

(