Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Google Assistant Display 5.71 inches 5.71 Camera Face unlock Play Arrow left

Nokia 4.2

עם Google Assistant ועם ביטול נעילה באמצעות טביעת אצבע, העזרה נמצאת במרחק לחיצה.

צבע
דגם
3 GB RAM, 32 GB אחסון פנימי, Dual SIM
קנייה מ: , HyeHye

המחירים עשויים להשתנות בהתאם למשווק ולמפרטי המוצר, למשל כמות הזיכרון ושטח האחסון. כשותפה של Amazon‏, HMD Global מרוויחה מרכישות העומדות בתנאים.

Nokia 4.2

עם Google Assistant Button, מחכה לך עזרה במרחק לחיצה. תוכל לצפות בסרטונים וליהנות ממשחקים באיכות מעולה על צג בגודל 5.71 אינץ', באיכות HD+‎ ובעיצוב יפהפה של זכוכית 2.5D קמורה משובחת. צילומים מהירים נראים כמו תמונות אמנותיות, עם מצלמה אחורית כפולה של 13 מגה-פיקסל ו-2 מגה-פיקסל ועם כלי עריכה למקצוענים. תכונת זיהוי פנים ביומטרי מאפשרת לפתוח את נעילת הטלפון בנוחות תוך שניות.

מפרט מלא

Google Assistant

גישה מהירה אל Google Assistant באמצעות הלחצן הייעודי Google Assistant.

צג

זכוכית קמורה 2.5D בחזית ומאחור עם צג של 5.71 אינץ' באיכות HD+‎.

מצלמות

מצלמה אחורית כפולה ומצלמה קדמית של 8 מגה-פיקסל. עריכת תמונות עם תכונת Bokeh.

זיהוי פנים

פתיחת נעילה מהירה ומאובטחת באמצעות זיהוי פנים ביומטרי.

יש בו הכל. הכל מהכל. עם Google Assistant.

צילום

הזכרונות שלך - יפים מאי-פעם

ספר את הסיפור כולו. עם צילום בעזרת מצלמה כפולה, ומצלמת סלפי בעלת זווית רחבה, אף אחד לא יישאר מחוץ לתמונה. ולאחר הצילום, תוכל לבטא את היצירתיות שבך עם יכולות חדישות כמו מצב Bokeh ואפשרות לבצע כוונונים מתקדמים בצילום.

מצלמות

בניסיון הראשון, בכל פעם

מצלמה אחורית של 13 מגה-פיקסל מצטרפת למצלמת 2 מגה-פיקסל וחישת עומק ולמצלמת הסלפי הקדמית המעולה עם 8 מגה-פיקסל ושדה ראייה רחב של 74° – ליצירת רגעים יפים, בחזית המצלמה או מאחוריה.

עריכת תמונות

לטש את הצילום לכדי שלמות

לאחר שצילמת תמונה מושלמת, ההחלטה היא שלך. תן ביטוי ליצירתיות שבך עם מצב Bokeh, הזרם בשידור חי והשתמש ביכולות עריכה מתקדמות, ונצל את כרטיס האחסון החיצוני והניתן להרחבה מסוג MicroSD עם עד 400GB כדי לאחסן את הכל.

זיהוי פנים

לעיניך בלבד

מצלמה קדמית של 8 מגה-פיקסל מאפשרת פתיחה של המכשיר באמצעות מבט במסך. זה לא רק נוח, אלא גם בטוח - הודות לאלגוריתמים של למידת עומק וזיהוי עיניים פקוחות - המאפשרים פעולה תוך שניות, גם בתנאי תאורה חלשה.

עיצוב

Reliable and refined

צילום שהוא לא פחות ממלאכת מחשבת - אפילו בצילומים יומיומיים. תענוג להחזיק את מכשיר הטלפון ביד אחת, הודות לעובי של 8.4 מ"מ בלבד וזכוכית קמורה 2.5D פרימיום הן בחזית והן מאחור. ועם צג בגודל 5.71 אינץ' באיכות +HD עם יחס של 19:9, תענוג גם לצפות בו. להשלמת החוויה, אתה נהנה מסוללה שתחזיק לאורך זמן ותלמד להתאים את עצמה אליך, כדי לספק לך מכשיר שלא רק נראה טוב, אלא גם עובד בצורה חכמה.

Nokia 4.2

זוכה: פרס Good Design®‎ לשנת 2019

פרס Good Design לשנת 2019 הוענק על-ידי "Chicago Athenaeum: מוזאון לאדריכלות ועיצוב" למכשיר Nokia 4.2 בקטגוריית האלקטרוניקה הודות לעיצוב ולמחיר הנוח שלו, שאינם באים על חשבון החידושים האחרונים בתחום הסמארטפונים.

לסקירת הפרופיל של Good Design

תוכנה

Android™ 10 זמין עכשיו להורדה

קביעת הגדרות פרטיות בקלות, כתיבת תשובות מהר יותר ושיפורים היקפים שהופכים את השימוש בטלפון לטבעי יותר - Android 10 מגיע עם המון תכונות חדשות שיסייעו לך להפיק את מרב התועלת מהטלפון החכם של Nokia.

  • ערכת נושא כהה
  • תשובות חכמות
פרטים נוספים על Android 10

Innovative features

בטל את נעילת הטלפון והפוך את Google Pay™‎ לזמין לשימוש עם חיישן טביעת אצבע ועם NFC מאובטח המאפשר הקשה על המסך לצורך ביצוע תשלום.

Superior performance

מעבד 8 הליבות, Qualcomm® Snapdragon™ 439, מספק ביצועים חלקים עם אפליקציות מרובות.

Google Assistant

קבל עזרה כשאתה בדרכים או בבית, בהקשה בודדת

עם Google Assistant‏1, אתה מוזמן לחוות את החיים בקצב מהיר באמת. שאל אותו שאלות, ראה מה לוח הזמנים שלך ואפילו עמעם את האורות בעזרתו. העוזר אפילו לומד דברים נוספים ככל שאתה משתמש בו יותר. והתוצאה היא שאתה יכול להפיק יותר מהחיים, כיוון שאתה נדרש לעשות פחות עם הטלפון.

המחקר של Counterpoint

שנה שנייה במקום הראשון בדירוגי מהימנות*

"Nokia מובילה בדירוגי מהימנות המבוססים על היבטי תוכנה, עדכוני אבטחה ואיכות גרסאות Build"

הודות לעדכוני אבטחה חודשיים למשך 3 שנים ושדרוגי תוכנת Android™‎ למשך שנתיים, שוב תופסים הסמארטפונים של Nokia את המקום הראשון בדירוגי המהימנות של Counterpoint Research לשנת 2020. ועם תוצאות בדיקת מכשירים גבוהות מהממוצע בענף, אנחנו גם נמצאים לפני מותגי סמארטפון אחרים בכל הנוגע לאיכות גרסאות Build. למידע נוסף, ניתן לעיין במחקר.

logo-Counterpoint-black-180px
לקריאת המחקר

אין מה להפסיד, יש הרבה מה להרוויח. כדאי להירשם לקבלת החדשות וההצעות הכי עדכניות לגבי הטלפון של Nokia.

Google‏, Android וסימנים וסמלי לוגו קשורים אחרים הם סימנים מסחריים של Google LLC. Qualcomm ו-Snapdragon הם סימנים מסחריים של חברת Qualcomm Incorporated, הרשומים בארה"ב ובמדינות אחרות. הצעה זו עשויה להופיע בווריאציות שונות. aptX הוא סימן מסחרי של חברת Qualcomm Technologies International, Ltd.‎, הרשום בארה"ב ובמדינות אחרות. יש לבדוק זמינות מקומית. כל המפרטים, התכונות ופרטי מוצר אחרים כפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת. כל התמונות הן להמחשה בלבד.

1‏Google Assistant‏ זמין בשפות ובשווקים נבחרים. במקומות שבהם Google Assistant אינו זמין, מחליף אותו Google Search. ניתן לבדוק זמינות בכתובת [https://support.google.com/assistant](https://support.google.com/assistant). 2 מחזורי הטעינה והקיבולת של הסוללה יורדים עם הזמן ייתכן שבשלב מסוים יהיה צורך להחליף את הסוללה. 4 תוכנות מערכת ואפליקציות מותקנות מראש צורכות שטח ניכר של זיכרון.
* לפי מחקר Counterpoint Research לשנת 2020.