Nokia 7 Plus

‌‌

Nokia 7 Plus

וזה רק הולך ומשתפר

קנה עכשיו

מסך

למידע נוסף

הכל בגדול יותר
הכל בגדול יותר
הכל בגדול יותר

מצלמה

המצלמה, בלי מחסומים

ניתן להחליף מצבי יחס גובה-רוחב בפונקציות הצילום, ולכוונן פרמטרים במצבים שונים של המצלמה, כגון אפקטים של עוצמה כמו Bokeh ו-Beautify. בנוסף, עם ™Google Lens ו-Motion Photos המשולבים באפליקציית המצלמה, קל מתמיד לצלם את העולם שסביבך בדרכים חדשות ויצירתיות.

גלה את המצלמה
גלה את המצלמה
גלה את המצלמה

עיצוב

היופי שבכוח

חומרה

טעינת הסוללה מספיקה ליומיים¹

סוללה שמחזיקה עד יומיים
סוללה שמחזיקה עד יומיים
סוללה שמחזיקה עד יומיים

חומרה

טעינת הסוללה מספיקה ליומיים¹

Nokia 7 Plus עם מעבד Qualcomm® Snapdragon™ 660 למכשירים ניידים, שמפסק לך את כל כוח העיבוד הדרוש. עם סוללת 3800mAh2 גדולה בשילוב התכונה החדשה 'צריכת סוללה מותאמת' ב-Android 9 Pie, אתה מקבל יומיים של פעילות סוללה בטעינה אחת בלבד1.

Android™ 9 Pie

חסוך זמן וחיי סוללה עם Android 9 Pie

עם Android 9 Pie, אתה נהנה מעוצמת בינה מלאכותית שמספקת לך ביצועים משופרים של הטלפון החכם Nokia 7 Plus. המכשיר מתאים את עצמו אליך ואל דפוסי השימוש שלך בו, ולומד מהן ההעדפות שלך תוך כדי שימוש. כך המכשיר ישרת אותך טוב יותר עם הזמן ויבטיח פעולה חלקה לזמן רב יותר.

Android One

המיטב מ-Android™‎

Android One הוא מערך של טלפונים שעומדים בדרישות התוכנה הגבוהות שהוגדרו על ידי Google. כחלק ממשפחת Android One, ה-Nokia 7 Plus אינו כולל אפליקציות מיותרות, תהליכים מוסתרים שמקצרים את חיי הסוללה, רכיבי מעטפת או שינויים בממשק המשתמש. במקום זאת, אתה מקבל גרסה מקורית ונקייה של Android 9 Pie, שנשמרת במצב מאובטח הודות לכל העדכונים האחרונים, ומחוזקת על ידי השירותים החדישים ביותר של Google. וכמובן, עם Google Assistant האישי שלך.

המחקר של Counterpoint

הטלפונים של Nokia מדורגים במקום הראשון בעדכוני תוכנה ובאבטחה

הטלפונים החכמים של Nokia מגיעים עם שדרוגי תוכנה למשך שנתיים ועדכוני אבטחה חודשיים למשך 3 שנים. פירוש הדבר שאנחנו בראש הדירוג בכל הנוגע לעדכוני התוכנה והאבטחה, ומובילים בו, לפני מותגים אחרים של טלפונים חכמים. קרא את המחקר של Counterpoint לקבלת פרטים נוספים.

Nokia 7 Plus

Winner: 2018-2019 Best Consumer Smartphone

logo-gsmarena

שמע

מלחישה לשאגה

שלושת המיקרופונים האיכותיים יקלטו כל צליל, לא משנה היכן אתה נמצא ומה עוצמת הרעש.

Nokia 7 Plus

הפרטים

בחירת משווק מורשה

המפרט המלא
המפרט המלא
המפרט המלא

Google‏, Android‏, Android One וסימנים מסחריים אחרים הם סימנים מסחריים של Google LLC. Oreo הוא סימן מסחרי של קבוצת Mondelez International, Inc.‎. Qualcomm ו-Snapdragon הם סימנים מסחריים של חברת Qualcomm Incorporated, הרשומים בארה"ב ובמדינות אחרות. עשויות לחול וריאציות על הצעה זו. יש לבדוק זמינות מקומית. כל המפרטים, התכונות ופרטי מוצר אחרים כפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת. התמונות הן להמחשה בלבד.

1בדיקת שני ימי הסוללה נעשתה בבדיקת שימוש אמיתי שבוצעה על-ידי HMD Global. הבדיקה כללה שימוש פעיל במכשיר למשך 5 שעות ביום עם סוללה חדשה. השימוש כלל, למשל, משחקים, הזרמת סרטונים, שיחות טלפון, משלוח הודעות טקסט, גלישה באינטרנט ושימוש באפליקציות (כגון רשתות חברתיות, חדשות, ניווט ומוזיקה). הבדיקה בוצעה בהגדרות המכשיר הרגילות, בסביבה פנימית מוארת. המכשיר נותר בהמתנה למשך הלילה.

2מחזורי הטעינה של הסוללה מוגבלים, ויש ירידה בקיבולת הסוללה עם הזמן. ייתכן שיהיה צורך להחליף את הסוללה בעתיד.

3תוכנות מערכת ואפליקציות מותקנות מראש צורכות חלק גדול משטח האחסון.

4ל-Nokia 7 Plus Dual SIM יש חריץ כרטיסים היברידי, לכרטיס SIM שני או לכרטיס MicroSD.

Google Photos5 מציע אחסון ללא תשלום ובלתי מוגבל לתמונות באיכות גבוהה; נדרש חשבון Google וחיבור לאינטרנט.

6אם המכשיר הגיע עם Android Oreo, ניתן לשדרג אותו ל-Android 9 Pie. חשוב לדעת: ייתכן שהדבר יהיה כרוך בצריכת נתונים ניידים נוספים