Nokia 8.3 5G

‌‌

Nokia 8.3 5G

העלו את היצירתיות שבכם לרמה הבאה

הרשמה

צלמו עם האפקטים של עדשת ZEISS

כל סרטון יהפוך ליצירת אמנות

עם האפקטים הקולנועיים המובנים של עדשת ZEISS, תוכלו לצלם כמו מקצוענים - אפילו בלי התמחות מתאימה. הוסיפו בקלות לצילומים מראה אנמורפי והחזרים של אור כחול כדי ליצור מראה מרשים בלי מאמץ. ושתפו גם את סרטוני 4K המדהימים שצילמתם דרך רשת 5G.

לפרטים נוספים
לפרטים נוספים
לפרטים נוספים

מצלמת PureView מרובעת עם עדשת ZEISS Optics

אף פרט לא נשאר מחוץ לתמונה

מצלמה לכל מה שרוצים לצלם. עם מצלמת PureView המרובעת, תוכלו לצלם פרצופים בקלוז-אפ מושלם, נופים מרהיבים בתמונה רחבה במיוחד, פורטרטים נאמנים למציאות, וכל מה שביניהם. בנוסף, יכולות הצילום שמציע המכשיר כוללות את כל חידושי הטכנולוגיה, כולל עדשת ZEISS Optics. תוכלו לצלם עם המצלמה הראשית של 64 מגה-פיקסל עם יכולת מעולה של ירידה לפרטים, עדשת זווית רחבה מיוחדת לתאורה נמוכה ומצלמות מאקרו ועומק.

קישוריות 5G

מהירויות ללא תחרות עם 5G

ליהנות מהמכשיר עם פחות עיכובים. שחקו במשחקי Stadia ללא הפרעות, צפו בסרטים בסטרימינג ושתפו תכנים באמצעות 5G. בנוסף, פלטפורמת Qualcomm® Snapdragon™ 765G המודולרית מותאמת ל-5G, כך שתמיד תהיו מוכנים לדבר הבא.

Android™ 10

המיטב מ-Android‎. תמיד.

הפרטיות שלכם חשובה לנו. לכן, דאגנו לכך שהגרסה האחרונה של Android 10 והגרסאות הבאות יתאפיינו באבטחה משופרת ויכללו אפשרויות נוספות להתאמה אישית. בנוסף, אתם תיהנו משדרוגים למשך שנתיים ומעדכוני אבטחה חודשיים למשך 3 שנים.

חיישן טביעות אצבע בלחצן ההפעלה

ביטול נעילה בשנייה

השילוב בין לחצן ההפעלה וחיישן טביעות האצבע ב-Nokia 8.3 5G מאפשר גישה מהירה ומאובטחת אל מכשיר הטלפון.

מסך בגודל 6.81 אינץ'

מכשיר מעולה מ-א' ועד ת'

מסך מרשים בגודל 6.81 אינץ' שמתאים לגיימרים, לצופי סדרות בבינג' וליוצרי תוכן. הודות לטכנולוגיית PureDisplay החדשנית, המסך לא רק גדול אלא גם חד במיוחד.

עיצוב

עיצוב נורדי, כולל הצבע

פיתוח מדויק. עיצוב מוקפד. העיצוב של Nokia 8.3 5G נוצר בהשראת התרבות הנורדית הקדומה. המכשיר מגיע בצבע 'לילות הקוטב', בהשראת זוהר הקוטב הצפוני.

תכונות

Nokia 8.3 5G

שדרגו בקלות את התמונות והסרטונים לרמה מקצועית. האפקטים הקולנועיים של עדשת ZEISS מובנים במכשיר כדי לצלם כל סרטון באיכות מעולה, ומצלמת PureView המרובעת עם עדשת ZEISS optics מאפשרת לכם ללכוד בעדשה רגעים שתרצו לשתף עם העולם. תוכלו ליהנות מאפשרויות חדשות עם הקישוריות המהירה והמהימנה של רשת 5G. ותמיד תהיו צעד אחד לפני כולם עם השדרוגים האחרונים של Android.

מצלמת PureView מרובעת עם עדשת ZEISS Optics

מצלמת PureView מרובעת עם עדשת ZEISS Optics

מצלמה מרובעת ואפקטים קולנועיים עם עדשת ZEISS.

קישוריות 5G

קישוריות 5G

מהיר ומותאם לדור הבא של רשתות 5G.

Powered by Android 10

Powered by Android 10

שדרוגים ל-Android למשך שנתיים ועדכוני אבטחה חודשיים למשך 3 שנים.

עוצמה

עוצמה

פלטפורמת Qualcomm® Snapdragon™ 765G מודולרית וחסכונית באנרגיה.

מפרט מלא

רשום אותי

קבלו מאיתנו את המידע העדכני ביותר, לפני כולם.

Android,‏ Google וסימנים וסמלים קשורים אחרים הם סימנים מסחריים של Google LLC‏. Qualcomm Snapdragon הוא מוצר של Qualcomm Technologies Inc.‎ ו/או של חברות הבת שלה. Qualcomm ו-Snapdragon הם סימנים מסחריים של חברת Qualcomm Incorporated, הרשומים בארה"ב ובמדינות אחרות. USB Type-C™‎ ו-USB-C™‎ הם סימנים מסחריים של USB Implementers Forum. הצעה זו עשויה להופיע בווריאציות שונות. יש לבדוק זמינות מקומית. כל המפרטים, התכונות ופרטי מוצר אחרים כפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת. התמונות הן להמחשה בלבד. ייתכן שספק שירותי הרשת שלכם או ספק השירות שממנו תרכשו SIM בנסיעות אינם תומכים ב-5G.

1‏Google Assistant‏ זמין בשפות ובשווקים נבחרים. במקומות שבהם Google Assistant אינו זמין, מחליף אותו Google Search. ניתן לבדוק זמינות בכתובת https://support.google.com/assistant.

2 מחזורי הטעינה והקיבולת של הסוללה יורדים עם הזמן ייתכן שבשלב מסוים יהיה צורך להחליף את הסוללה.

3 תוכנות מערכת ואפליקציות מותקנות מראש צורכות שטח ניכר של זיכרון.

(