Why Android and Nokia make the perfect match

Z Finlandii, z głębi serca

System Android™, który wciąż staje się lepszy

Sprawdź

Nasza opowieść

Z Finlandii, z głębi serca.

Nasza opowieść

Z Finlandii, z głębi serca.

Nasza opowieść zaczyna się w Finlandii, gdzie telefony Nokia są projektowane z elegancją i trwałością, które wytrzymują próbę czasu — tak jak nasza wersja systemu Android.

Każda krawędź jest precyzyjnie szkicowana, każdy niepotrzebny detal usuwany — podobnie jak w naszej wersji systemu Android.

Żadnych zbędnych elementów. Żadnego bloatware. Tylko czyste, bezpieczne środowisko, które z czasem staje się coraz lepsze — w każdym smartofnie Nokia wchodzącym w skład naszej oferty. Proste.

Czysty Android

Czasami mniej znaczy więcej. A nawet wiele, wiele więcej.

Czysty Android

Czasami mniej znaczy więcej. A nawet wiele, wiele więcej.

W naszym codziennym życiu są rzeczy, które wybijają nas z rytmu: korki na ulicach, zła pogoda, zakupy, które zapomnieliśmy zrobić. Więc gdy bierzesz do ręki telefon, by znaleźć odpowiedź, na pewno nie chcesz, żeby i on Cię spowalniał.

Nie dodajemy bloatware marnującego energię baterii. Ani zbędnych elementów blokujących moc obliczeniową. Smartfony Nokia zawierają system Android. Tylko czysty Android. Żadnych niepotrzebnych dodatków, które mogłyby Ci przeszkadzać.

uaktualnienia i aktualizacje

Po prostu coraz lepiej

uaktualnienia i aktualizacje

Po prostu coraz lepiej

Od razu po wyjęciu z pudełka Twój smartfon Nokia jest w najwyższej formie. A gdy minie parę lat? Pod tym względem nic się nie zmieni. To dlatego, że przez całe trzy lata dostarczamy comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń.

Jeśli już teraz myślisz o kolejnej wersji systemu Android, nie martw się — my też. Przez dwa lata Twój smartfon Nokia będzie otrzymywać uaktualnienia platformy, które zapewnią mu najnowszą i najlepszą wersję systemu operacyjnego Android, a także wszystkie związane z nim nowe funkcje udostępniane przez firmę Google. Dlatego nie zdziw się, jeśli po upływie roku lub dwóch lat wciąż będziesz mówić o swoim „nowym” telefonie.

Android 9 Pie

Potęga sztucznej inteligencji

Smartfon Nokia z systemem Android 9 Pie pozwala w pełni uwolnić potencjał sztucznej inteligencji. Im częściej z niego korzystasz, tym lepszy się staje. Korzystając z takich funkcji jak adaptacyjna bateria i adaptacyjna jasność, telefon poznaje Twoje preferencje, dzięki czemu działa płynniej przez dłuższy czas.

Telefony Nokia i Google One

Google One na 3 miesiące w cenie telefonu¹

Brak miejsca przechodzi do historii. W ramach Google One użytkownik otrzymuje 100 GB miejsca w chmurze w usługach Dysk Google, Gmail i Zdjęcia Google oraz funkcję automatycznego tworzenia kopii zapasowej zdjęć, kontaktów i innych materiałów. Ponadto używany plan można współdzielić z członkami rodziny, ułatwiając wszystkim przechowywanie danych. 3-miesięczny dostęp do tych korzyści jest wliczony w cenę wybranych smartfonów Nokia.

1Obowiązują warunki.