Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account Chevron left Chevron right External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Longevity Heart Arrow right

Nokia feature phones

Przejdź do treści głównej

Telefony Nokia z funkcjami podstawowymiWszystkie niezbędne funkcje. Wszystkie znakomite telefony.

Czasami najlepszym wyborem jest prostota

Niektórzy dzielą telefony na smartfony i tzw. dumbfony, czyli urządzenia „mało inteligentne”. Telefonów Nokia z funkcjami podstawowymi, zaprojektowanych z myślą o trwałości i wyposażonych w technologie niezbędne na co dzień, na pewno nie można zaliczyć do tej drugiej kategorii.

Wystarczająca wytrzymałość na codzienne przygody

Dzisiejsze telefony Nokia z funkcjami podstawowymi, wykonane z takich materiałów jak barwiony w masie poliwęglan, są równie odporne na uderzenia i zarysowania jak oryginalne modele.

Bez nudy

Klasyczna gra Snake, radio i odtwarzacz MP3 sprawiają, że telefony Nokia z funkcjami podstawowymi są znakomitym źródłem rozrywki. Chcesz zapewnić innemu urządzeniu dostęp do Internetu? Wybierz telefon z funkcjami podstawowymi udostępniający hotspot Wi-Fi.

Na styku klasyki i nowoczesności

Podobnie jak ich poprzednicy telefony te są proste w obsłudze i wygodnie leżą w dłoni. Dodatkowo oferują takie nowoczesne funkcje jak mobilny Internet, dzięki czemu zyskujesz idealny uniwersalny telefon w stylu retro.

Poznaj asortyment

Zobacz wszystko

    Nokia 2660 Flip

    Bliscy jeszcze bliżej

Dla każdego, niezależnie od wieku

Ułatwiamy kontakty z bliskimi osobami. Dlatego oferujemy pełną gamę telefonów z funkcjami podstawowymi, które są sprawdzone, niezawodne i zaprojektowane z myślą o wieloletnim działaniu. Od większych przycisków i wyświetlaczy przez zgodność z aparatami słuchowymi po wyraźniejszy dźwięk i łatwy dostęp do kontaktów – nic dziwnego, że telefony Nokia są znane na całym świecie z łatwych w użyciu funkcji.

Detoks nie oznacza braku kontaktu

Zrób sobie przerwę od oglądania filmów i przewijania postów, aby skupić się na tym, co najważniejsze – rozmowach z innymi. Właśnie po to powstały telefony. Długa żywotność baterii sprawia, że przez telefon Nokia z funkcjami podstawowymi można rozmawiać cały dzień. A czas czuwania między doładowaniami sięga dni, tygodni, a nawet miesiąca. Masz członków rodziny, którzy rozmawiają przez WhatsApp? To nie problem. Niektóre telefony Nokia z funkcjami podstawowymi zawierają uproszczone wersje popularnych aplikacji społecznościowych, zapewniając dostęp do obu metod komunikacji.

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

HMD Global Oy jest wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów i tabletów. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia mają charakter wyłącznie ilustracyjny.