Nokia 2.3

‌‌

Nokia 2.3

Odkryj potęgę sztucznej inteligencji

Zarejestruj się

Niekończąca się rozrywka

Rozrywka przez cały dzień

Teraz możesz na dłużej zanurzać się w świecie ulubionych seriali i filmów, korzystając ze wspomaganej przez sztuczną inteligencję baterii o 2-dniowej żywotności1. A wspaniałe historie oglądane na dużym ekranie HD+ o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 zachwycą Cię realizmem.

Sprawdź

Nowoczesne wzornictwo i niezbędne funkcje

Zaprojektowany z myślą o Tobie

Smartfon Nokia 2.3 jest miły dla oka i solidny w dotyku. A dzięki funkcji biometrycznego odblokowywania twarzą chroniące go hasło jest równie niepowtarzalne jak Ty — wystarczy jedno spojrzenie aby uruchomić urządzenie.

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

Android™

Smartfon gotowy na system Android 10 i kolejne

To smartfon, który z czasem staje się coraz lepszy. Nokia 2.3 ma certyfikat Android One, co oznacza, że otrzymujesz czyste środowisko oprogramowania z usprawnionym interfejsem i zerową ilością zasobożernych aplikacji (bloatware). Ponadto dzięki dwuletniemu okresowi uaktualnień oprogramowania i trzyletniemu okresowi comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń telefon będzie stale bezpieczny i równie sprawny jak nowe urządzenie.

Usługę Google Assistant

Szczypta pomocy, gdziekolwiek jesteś

Przycisk usługi Google Assistant2 to ogromna pomoc w dynamicznym trybie życia. Umożliwia zadawanie pytań, wyświetlanie harmonogramu czy sprawdzanie korków na drogach. Ponadto z każdym użyciem asystent coraz lepiej Cię poznaje, dzięki czemu możesz bardziej cieszyć się życiem, spędzając mniej czasu z telefonem.

Funkcje

Nokia 2.3

Odkryj potęgę sztucznej inteligencji w smartfonie Nokia 2.3. Działa on nawet 2 dni1 dzięki technologii adaptacyjnej baterii, robi fantastyczne zdjęcia przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji — nawet w słabym świetle — i odblokowuje się po jednym spojrzeniu. Wspaniałe historie oglądane na imponującym ekranie HD+ o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 zachwycą Cię realizmem. Ponadto telefon jest gotowy na system Android 10 i jego przyszłe wersje, zapewniając uaktualnienia oprogramowania przez 2 lata oraz comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata.

Wyświetlacz

Wyświetlacz

Wyświetlacz HD+ typu in-cell o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 z wycięciem do selfie.

bateria

bateria

Wspomagana przez sztuczną inteligencję technologia adaptacyjnej baterii, zapewniająca nawet 2-dniowe działanie baterii1 po jednym naładowaniu.

Aparaty

Aparaty

Aparat tylny z dwiema matrycami 13 Mpix i 2 Mpix, wyjątkowe efekty rozmycia tła i regulacja płaszczyzny ostrości.

Odblokowywanie twarzą

Odblokowywanie twarzą

Biometryczne rozpoznawanie twarzy do szybkiego i bezpiecznego odblokowywania telefonu.

Pełne dane techniczne

Zarejestruj mnie

Bądź wśród pierwszych osób, które otrzymują nasze najświeższe informacje.

Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano do gier, transmisji wideo, prowadzenia rozmów, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, wiadomości, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiono w trybie uśpienia.

2Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

3 Liczba cykli ładowania baterii jest ograniczona, a pojemność baterii zmniejsza się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

4 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

(