Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Error Hexagon Phone with notch 4G 4G Design Battery Game Play

Nokia 225 4G

Telefon z funkcją 4G o znakomitym wzornictwie.

Kolor
Opcje
64 MB pamięci RAM, 128 MB Pamięć wewnętrzna, Dual SIM

Ten produkt może dostarczamy w ciągu 48 godzin przy zamówieniu w dzień roboczy.

Nokia 225 4G

Nokia 225 4G to połączenie klasyki ze współczesnością. Technologia 4G oferuje mnóstwo zalet, takich jak lepsza jakość połączeń, media społecznościowe i gry dla wielu graczy. Wyjątkowo wydajna klawiatura i dedykowane klawisze funkcyjne sprawiają, że pisanie i nawigowanie jest jeszcze bardziej precyzyjne, a gruba warstwa kolorów z połyskiem zapewnia wykończenie najwyższej klasy. Dodaj do tego zakrzywiony tył, wygodną w uchwycie krawędź, długą żywotność baterii i wytrzymałość, aby uzyskać kompletny zestaw – telefon Nokia 225 4G. Masz nawet podstawowe funkcje, takie jak Facebook, Snake, gry typu try-and-buy oraz wbudowany aparat, które uprzyjemnią Ci wolny czas.

Pełne dane techniczne

Superszybkie 4G

Korzystaj w pełni z krystalicznie czystej jakości połączeń, mediów społecznościowych, gier dla wielu graczy i nie tylko dzięki 4G.

Klasy premium

Poczuj się komfortowo dzięki zakrzywionemu tyłowi, klawiaturze o wysokiej wydajności i doskonałemu wykończeniu.

bateria

Chwytaj dzień z długo działającą baterią i wytrzymałą konstrukcją.

Rozrywka

Wypróbuj wbudowany aparat, bezprzewodowe radio FM i wiele wspaniałych gier.

Znakomite wzornictwo. Zalety 4G.

Obejrzyj teraz

4G

Bądź na bieżąco z 4G

Wykorzystaj w pełni nowoczesność telefonu Nokia 225 4G z 4G w przystępnej cenie – krystalicznie czysta jakość połączeń, media społecznościowe, gry dla wielu graczy i nie tylko.

Klasy premium

Pierwszorzędne wykończenie

Wyjątkowo wydajna klawiatura, wygodny, zakrzywiony tył i oddzielne klawisze funkcyjne ułatwiają utrzymanie precyzji. Do tego połyskująca, gruba warstwa kolorów zapewnia wykończenie najwyższej klasy.

Długa żywotność

Pozostanie z Tobą na długo

Chwytaj dzień z telefonem, który nie będzie Cię ograniczał. Długo działająca bateria 1150 mAh1 i charakterystyczna wytrzymałość sprawiają, że Nokia 225 4G jest wyjątkowo trwała.

Rozrywka

Pokonaj nudę

Nokia 225 4G nie pozwoli Ci się nudzić. Wypróbuj wbudowany aparat, posłuchaj bezprzewodowego radio FM i pobij swoje rekordy w grach.

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

*Przy zamówieniu w weekend, święto lub po godzinie 13.00 w ostatni dzień roboczy tygodnia, zamówienie będzie wysłane w kolejnym dniu roboczym. Darmowa dostawa przy zamówieniu o wartości 649 złotych minimum. Ze względu na trudności wynikające z pandemii covid-19 możliwe są pewne opóźnienia, jednak większość dostaw jest realizowana na czas.

1 Liczba cykli ładowania baterii jest ograniczona, a pojemność baterii zmniejsza się z upływem czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić. 2 Różni się w zależności od tego, czy jest używana sieć 2G, 3G czy 4G. 3 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.