Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Error Hexagon Phone with notch Flip phone Keypad Battery 4G 4G Play Arrow right

Nokia 2720 Flip

Przejdź do treści głównej

Klasyczny telefon z klapką powraca – z łącznością 4G.

Zaoszczędź 10,00 zł
389,00 zł399,00 zł
Powiększ: Czarny Nokia 2720 Flip od Tył
Powiększ: Czarny Nokia 2720 Flip od Przód i tył
Powiększ: Czarny Nokia 2720 Flip od Przedni
Powiększ: Czarny Nokia 2720 Flip od Tył
Powiększ: Czarny Nokia 2720 Flip od Przód i tył
KolorCzarny
Model
Dual SIM
Produkt w magazynie, gotowy do wysyłki
Powiadom mnie

Powiadom mnie, gdy produkt Nokia 2720 Flip będzie dostępny do kupienia

Wprowadź poniżej swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy produkt będzie dostępny.

Bezpłatna dostawa w ciągu 2 dni i zwroty w ciągu 14 dni*

Ten produkt może dostarczamy w ciągu 48 godzin przy zamówieniu w dzień roboczy.

Nokia 2720 Flip

Klasyczny telefon z klapką powraca. Technologia 4G oraz aplikacje WhatsApp i Facebook zapewnią Ci stały kontakt. Telefon ma dwa ekrany — na zewnętrznym możesz sprawdzić, kto dzwoni. Duże przyciski ułatwiają pisanie wiadomości i wybieranie numerów. A specjalny przycisk alarmowy daje większe poczucie bezpieczeństwa.

Pełne dane techniczne

Telefon z klapką

Na ekranie zewnętrznym możesz sprawdzić, kto dzwoni. A kiedy chcesz zakończyć połączenie, po prostu zamknij telefon.

Przyciski

Klawiatura z dużymi przyciskami oraz przycisk do łączenia się z kontaktami alarmowymi.

bateria

Nawet 28-dniowy czas czuwania po jednym naładowaniu baterii.

4G

Fabrycznie zainstalowane aplikacje Facebook i WhatsApp. Funkcja hotspotu Wi-Fi.

Klasyczny telefon z klapką powraca — z łącznością 4G

Klasyczny telefon z klapką

Prostota i niezawodność

To telefon z klapką, który dobrze pamiętasz, ale w udoskonalonej wersji. Dzięki łatwym w obsłudze funkcjom i elementom, takim jak duże przyciski i tekst, stanowi on znajome i niezawodne narzędzie ułatwiające kontakty ze znajomymi i rodziną.

Połączenia telefoniczne

Łatwa obsługa

Nokia 2720 Flip ma dwa odrębne ekrany. Na ekranie zewnętrznym możesz przeglądać wiadomości lub sprawdzić, kto dzwoni, zanim otworzysz telefon i odsłonisz duży ekran główny. Po zakończeniu rozmowy po prostu zamknij klapkę, aby się rozłączyć.

Wiadomości tekstowe i wybieranie numerów

Duże przyciski. Duży tekst.

Nokia 2720 Flip ma duże przyciski ułatwiające wybieranie numerów i pisanie wiadomości. Można także wybrać duży tekst, dzięki któremu czytanie wiadomości jest łatwiejsze.

bateria

Nawet 28-dniowy czas czuwania

Nokia 2720 Flip zapewnia nawet 28-dniowy czas czuwania po jednym naładowaniu baterii, co oznacza więcej możliwości kontaktu ze znajomymi i rodziną.

Nokia 2720 Flip

Laureat: iF DESIGN AWARD 2020

Zgodnie z decyzją hanowerskiej organizacji iF International Forum Design GmbH telefon Nokia 2720 Flip został niedawno laureatem znanej na całym świecie nagrody z dziedziny wzornictwa iF DESIGN AWARD.

Zobacz profil nagrody iF DESIGN

Trwałość

Trwała konstrukcja

Telefon Nokia 2720 Flip cechuje się dużą trwałością i ponadczasowym wzornictwem oraz jest na tyle mały, że mieści się w kieszeni lub niewielkiej torebce. Został wykonany z wytrzymałego poliwęglanu, który dobrze znosi ciosy, na jakie wystawiony jest podczas codziennego użytkowania.

Przycisk alarmowy

Poczucie bezpieczeństwa

Gdy wydarzy się coś nieoczekiwanego, dzięki dostępnemu w telefonie Nokia 2720 Flip przyciskowi alarmowemu¹ poczujesz się bezpieczniej. Po naciśnięciu tego przycisku wysyłana jest alarmowa wiadomość tekstowa zawierająca między innymi bieżącą lokalizację oraz wybierane są numery pięciu kontaktów alarmowych z książki adresowej.

Przeczytaj instrukcję obsługi

Gdy trzeba wezwać pomoc

Kiedy naciśniesz przycisk alarmowy, oprócz wysłania wiadomości tekstowej telefon włączy tryb głośnomówiący i będzie kolejno dzwonić do pięciu wybranych kontaktów alarmowych z książki adresowej, aż nawiąże połączenie z jednym z nich.

Pomóc tym, którzy niosą pomoc

Dodatkowym zabezpieczeniem jest funkcja ICE (In Case of Emergency), która zapewnia ekipie ratunkowej szybszy dostęp do ważnych danych kontaktowych i medycznych.

Aplikacje i 4G

WhatsApp, Facebook i nie tylko

W telefonie fabrycznie zainstalowane są niezbędne aplikacje, takie jak Facebook i WhatsApp, ułatwiające kontakty ze znajomymi i rodziną. Do dyspozycji masz także technologię 4G i funkcję udostępniania połączenia internetowego.

Aplikacje

Aplikacje społecznościowe i nie tylko

Bądź w kontakcie ze znajomymi i rodziną dzięki takim aplikacjom społecznościowym jak Facebook i WhatsApp. Inne przydatne aplikacje i gry możesz pobierać ze sklepu z aplikacjami.

Internet 4G

Podziel się Internetem

Technologia 4G zapewnia większą szybkość podczas korzystania z Internetu. Ponadto połączenie internetowe możesz udostępniać znajomym, członkom rodziny, a nawet własnemu tabletowi, aby w razie potrzeby przeglądać strony na większym ekranie.

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

¹Funkcję przycisku wybiera się podczas uruchamiania. Jeśli podczas pierwszego rozruchu telefonu Nokia 2720 Flip użytkownik wybierze tryb dostępności, zostanie aktywowany przycisk alarmowy.