Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail OfferPrivacy tip Error Hexagon External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Flip phone Keypad Battery 4G 4G Arrow right

Nokia 2720 Flip

Telefony z funkcjami podstawowymi
Nokia 2720 Flip

Klasyczny telefon z klapką powraca – z łącznością 4G.

Zapisz 10,00 zł
389,00 zł 399,00 zł
Kolor
Model
Dual SIM
Produkt w magazynie, gotowy do wysyłki

Ten produkt może zostać wysłany w ciągu 48 godzin, jeśli zostanie zamówiony w dniu roboczym. Darmowa dostawa przy zamówieniu o wartości 649 złotych minimum.

Nokia 2720 Flip

Klasyczny telefon z klapką powraca. Technologia 4G oraz aplikacje WhatsApp i Facebook zapewnią Ci stały kontakt. Telefon ma dwa ekrany — na zewnętrznym możesz sprawdzić, kto dzwoni. Duże przyciski ułatwiają pisanie wiadomości i wybieranie numerów. A specjalny przycisk alarmowy daje większe poczucie bezpieczeństwa.

Pełne dane techniczne

Telefon z klapką

Na ekranie zewnętrznym możesz sprawdzić, kto dzwoni. A kiedy chcesz zakończyć połączenie, po prostu zamknij telefon.

Przyciski

Klawiatura z dużymi przyciskami oraz przycisk do łączenia się z kontaktami alarmowymi.

bateria

Nawet 28-dniowy czas czuwania po jednym naładowaniu baterii.

4G

Fabrycznie zainstalowane aplikacje Facebook i WhatsApp. Funkcja hotspotu Wi-Fi.

Klasyczny telefon z klapką powraca — z łącznością 4G

Obejrzyj teraz

Klasyczny telefon z klapką

Prostota i niezawodność

To telefon z klapką, który dobrze pamiętasz, ale w udoskonalonej wersji. Dzięki łatwym w obsłudze funkcjom i elementom, takim jak duże przyciski i tekst, stanowi on znajome i niezawodne narzędzie ułatwiające kontakty ze znajomymi i rodziną.

Połączenia telefoniczne

Łatwa obsługa

Nokia 2720 Flip ma dwa odrębne ekrany. Na ekranie zewnętrznym możesz przeglądać wiadomości lub sprawdzić, kto dzwoni, zanim otworzysz telefon i odsłonisz duży ekran główny. Po zakończeniu rozmowy po prostu zamknij klapkę, aby się rozłączyć.

Wiadomości tekstowe i wybieranie numerów

Duże przyciski. Duży tekst.

Nokia 2720 Flip ma duże przyciski ułatwiające wybieranie numerów i pisanie wiadomości. Można także wybrać duży tekst, dzięki któremu czytanie wiadomości jest łatwiejsze.

bateria

Nawet 28-dniowy czas czuwania

Nokia 2720 Flip zapewnia nawet 28-dniowy czas czuwania po jednym naładowaniu baterii, co oznacza więcej możliwości kontaktu ze znajomymi i rodziną.

Nokia 2720 Flip

Laureat: iF DESIGN AWARD 2020

Zgodnie z decyzją hanowerskiej organizacji iF International Forum Design GmbH telefon Nokia 2720 Flip został niedawno laureatem znanej na całym świecie nagrody z dziedziny wzornictwa iF DESIGN AWARD.

Zobacz profil nagrody iF DESIGN

Trwałość

Trwała konstrukcja

Telefon Nokia 2720 Flip cechuje się dużą trwałością i ponadczasowym wzornictwem oraz jest na tyle mały, że mieści się w kieszeni lub niewielkiej torebce. Został wykonany z wytrzymałego poliwęglanu, który dobrze znosi ciosy, na jakie wystawiony jest podczas codziennego użytkowania.

Przycisk alarmowy

Poczucie bezpieczeństwa

Gdy wydarzy się coś nieoczekiwanego, dzięki dostępnemu w telefonie Nokia 2720 Flip przyciskowi alarmowemu4 poczujesz się bezpieczniej. Po naciśnięciu tego przycisku wysyłana jest alarmowa wiadomość tekstowa zawierająca między innymi bieżącą lokalizację oraz wybierane są numery pięciu kontaktów alarmowych z książki adresowej.

Przeczytaj instrukcję obsługi

Gdy trzeba wezwać pomoc

Kiedy naciśniesz przycisk alarmowy, oprócz wysłania wiadomości tekstowej telefon włączy tryb głośnomówiący i będzie kolejno dzwonić do pięciu wybranych kontaktów alarmowych z książki adresowej, aż nawiąże połączenie z jednym z nich.

Pomóc tym, którzy niosą pomoc

Dodatkowym zabezpieczeniem jest funkcja ICE (In Case of Emergency), która zapewnia ekipie ratunkowej szybszy dostęp do ważnych danych kontaktowych i medycznych.

Aplikacje i 4G

WhatsApp, Facebook i nie tylko

W telefonie fabrycznie zainstalowane są niezbędne aplikacje, takie jak Facebook i WhatsApp, ułatwiające kontakty ze znajomymi i rodziną. Do dyspozycji masz także technologię 4G i funkcję udostępniania połączenia internetowego.

Aplikacje

Aplikacje społecznościowe i nie tylko

Bądź w kontakcie ze znajomymi i rodziną dzięki takim aplikacjom społecznościowym jak Facebook i WhatsApp. Inne przydatne aplikacje i gry możesz pobierać ze sklepu z aplikacjami.

Internet 4G

Podziel się Internetem

Technologia 4G zapewnia większą szybkość podczas korzystania z Internetu. Ponadto połączenie internetowe możesz udostępniać znajomym, członkom rodziny, a nawet własnemu tabletowi, aby w razie potrzeby przeglądać strony na większym ekranie.

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

*Przy zamówieniu w weekend, święto lub po godzinie 13.00 w ostatni dzień roboczy tygodnia, zamówienie będzie wysłane w kolejnym dniu roboczym. Darmowa dostawa przy zamówieniu o wartości 649 złotych minimum. Ze względu na trudności wynikające z pandemii covid-19 możliwe są pewne opóźnienia, jednak większość dostaw jest realizowana na czas.

HMD Global Oy jest wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów i tabletów. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Qualcomm jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanym w USA i innych krajach. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych.

2Rzeczywista dostępność połączeń VoLTE HD zależy od usług operatorów lokalnych.

3 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

4Funkcję przycisku wybiera się podczas uruchamiania. Jeśli podczas pierwszego rozruchu telefonu Nokia 2720 Flip użytkownik wybierze tryb dostępności, zostanie aktywowany przycisk alarmowy. Jeśli użytkownik nie wybierze trybu dostępności, do przycisku zostanie przypisana usługa Google Assistant.

5 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.