Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Error Hexagon Phone with notch Flip phone Keypad Battery 4G 4G Play Arrow right

Nokia 2720 Flip

Klasyczny telefon z klapką powraca – z łącznością 4G.

Zapisz 10,00 zł
389,00 zł399,00 zł
Kolor
Opcje
Dual SIM
Brak

Ten produkt może dostarczamy w ciągu 48 godzin przy zamówieniu w dzień roboczy.

Nokia 2720 Flip

Klasyczny telefon z klapką powraca. Technologia 4G oraz aplikacje WhatsApp i Facebook zapewnią Ci stały kontakt. Telefon ma dwa ekrany — na zewnętrznym możesz sprawdzić, kto dzwoni. Duże przyciski ułatwiają pisanie wiadomości i wybieranie numerów. A specjalny przycisk alarmowy daje większe poczucie bezpieczeństwa.

Pełne dane techniczne

Telefon z klapką

Na ekranie zewnętrznym możesz sprawdzić, kto dzwoni. A kiedy chcesz zakończyć połączenie, po prostu zamknij telefon.

Przyciski

Klawiatura z dużymi przyciskami oraz przycisk do łączenia się z kontaktami alarmowymi.

bateria

Nawet 28-dniowy czas czuwania po jednym naładowaniu baterii.

4G

Fabrycznie zainstalowane aplikacje Facebook i WhatsApp. Funkcja hotspotu Wi-Fi.

Klasyczny telefon z klapką powraca — z łącznością 4G

Obejrzyj teraz

Klasyczny telefon z klapką

Prostota i niezawodność

To telefon z klapką, który dobrze pamiętasz, ale w udoskonalonej wersji. Dzięki łatwym w obsłudze funkcjom i elementom, takim jak duże przyciski i tekst, stanowi on znajome i niezawodne narzędzie ułatwiające kontakty ze znajomymi i rodziną.

Połączenia telefoniczne

Łatwa obsługa

Nokia 2720 Flip ma dwa odrębne ekrany. Na ekranie zewnętrznym możesz przeglądać wiadomości lub sprawdzić, kto dzwoni, zanim otworzysz telefon i odsłonisz duży ekran główny. Po zakończeniu rozmowy po prostu zamknij klapkę, aby się rozłączyć.

Wiadomości tekstowe i wybieranie numerów

Duże przyciski. Duży tekst.

Nokia 2720 Flip ma duże przyciski ułatwiające wybieranie numerów i pisanie wiadomości. Można także wybrać duży tekst, dzięki któremu czytanie wiadomości jest łatwiejsze.

bateria

Nawet 28-dniowy czas czuwania

Nokia 2720 Flip zapewnia nawet 28-dniowy czas czuwania po jednym naładowaniu baterii, co oznacza więcej możliwości kontaktu ze znajomymi i rodziną.

Nokia 2720 Flip

Laureat: iF DESIGN AWARD 2020

Zgodnie z decyzją hanowerskiej organizacji iF International Forum Design GmbH telefon Nokia 2720 Flip został niedawno laureatem znanej na całym świecie nagrody z dziedziny wzornictwa iF DESIGN AWARD.

Zobacz profil nagrody iF DESIGN

Trwałość

Trwała konstrukcja

Telefon Nokia 2720 Flip cechuje się dużą trwałością i ponadczasowym wzornictwem oraz jest na tyle mały, że mieści się w kieszeni lub niewielkiej torebce. Został wykonany z wytrzymałego poliwęglanu, który dobrze znosi ciosy, na jakie wystawiony jest podczas codziennego użytkowania.

Przycisk alarmowy

Poczucie bezpieczeństwa

Gdy wydarzy się coś nieoczekiwanego, dzięki dostępnemu w telefonie Nokia 2720 Flip przyciskowi alarmowemu4 poczujesz się bezpieczniej. Po naciśnięciu tego przycisku wysyłana jest alarmowa wiadomość tekstowa zawierająca między innymi bieżącą lokalizację oraz wybierane są numery pięciu kontaktów alarmowych z książki adresowej.
Przeczytaj instrukcję obsługi

Gdy trzeba wezwać pomoc

Kiedy naciśniesz przycisk alarmowy, oprócz wysłania wiadomości tekstowej telefon włączy tryb głośnomówiący i będzie kolejno dzwonić do pięciu wybranych kontaktów alarmowych z książki adresowej, aż nawiąże połączenie z jednym z nich.

Pomóc tym, którzy niosą pomoc

Dodatkowym zabezpieczeniem jest funkcja ICE (In Case of Emergency), która zapewnia ekipie ratunkowej szybszy dostęp do ważnych danych kontaktowych i medycznych.

Aplikacje i 4G

WhatsApp, Facebook i nie tylko

W telefonie fabrycznie zainstalowane są niezbędne aplikacje, takie jak Facebook i WhatsApp, ułatwiające kontakty ze znajomymi i rodziną. Do dyspozycji masz także technologię 4G i funkcję udostępniania połączenia internetowego.

Aplikacje

Aplikacje społecznościowe i nie tylko

Bądź w kontakcie ze znajomymi i rodziną dzięki takim aplikacjom społecznościowym jak Facebook i WhatsApp. Inne przydatne aplikacje i gry możesz pobierać ze sklepu z aplikacjami.

Internet 4G

Podziel się Internetem

Technologia 4G zapewnia większą szybkość podczas korzystania z Internetu. Ponadto połączenie internetowe możesz udostępniać znajomym, członkom rodziny, a nawet własnemu tabletowi, aby w razie potrzeby przeglądać strony na większym ekranie.

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

*Przy zamówieniu w weekend, święto lub po godzinie 13.00 w ostatni dzień roboczy tygodnia, zamówienie będzie wysłane w kolejnym dniu roboczym. Darmowa dostawa przy zamówieniu o wartości 649 złotych minimum. Ze względu na trudności wynikające z pandemii covid-19 możliwe są pewne opóźnienia, jednak większość dostaw jest realizowana na czas.

HMD Global Oy jest wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów i tabletów. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Qualcomm jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanym w USA i innych krajach. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

2Rzeczywista dostępność połączeń VoLTE HD zależy od usług operatorów lokalnych. 3 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci. 4Funkcję przycisku wybiera się podczas uruchamiania. Jeśli podczas pierwszego rozruchu telefonu Nokia 2720 Flip użytkownik wybierze tryb dostępności, zostanie aktywowany przycisk alarmowy.
5 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.