Nokia 2720 Flip

Nokia 2720 Flip

Klasyczny telefon z klapką powraca — z łącznością 4G

Zarejestruj się

Klasyczny telefon z klapką

Prostota i niezawodność

To telefon z klapką, który dobrze pamiętasz, ale w udoskonalonej wersji. Dzięki łatwym w obsłudze funkcjom i elementom, takim jak duże przyciski i tekst, stanowi on znajome i niezawodne narzędzie ułatwiające kontakty ze znajomymi i rodziną.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Trwałość

Trwała konstrukcja

Telefon Nokia 2720 Flip cechuje się dużą trwałością i ponadczasowym wzornictwem oraz jest na tyle mały, że mieści się w kieszeni lub niewielkiej torebce. Został wykonany z wytrzymałego poliwęglanu, który dobrze znosi ciosy, na jakie wystawiony jest podczas codziennego użytkowania.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

bateria

Nawet 28-dniowy czas czuwania

Nokia 2720 Flip zapewnia nawet 28-dniowy czas czuwania po jednym naładowaniu baterii, co oznacza więcej możliwości kontaktu ze znajomymi i rodziną.

Google Assistant¹

Szybszy sposób na załatwianie spraw

Aby dzwonić i wysyłać wiadomości, nie musisz niczego pisać. Jednym naciśnięciem przycisku uruchomisz usługę Google Assistant, która pozwala głosowo obsługiwać najczęściej używane funkcje telefonu.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Usługę Google Assistant

Szczypta pomocy, gdziekolwiek jesteś

Znajduj odpowiedzi i potrzebne informacje za naciśnięciem przycisku. Przy użyciu usługi Google Assistant możesz jeszcze szybciej przeszukiwać Internet, sprawdzać pogodę i czytać najświeższe aktualności.

Przycisk alarmowy

Poczucie bezpieczeństwa

Gdy wydarzy się coś nieoczekiwanego, dzięki dostępnemu w telefonie Nokia 2720 Flip przyciskowi alarmowemu4 poczujesz się bezpieczniej. Po naciśnięciu tego przycisku wysyłana jest alarmowa wiadomość tekstowa zawierająca między innymi bieżącą lokalizację oraz wybierane są numery pięciu kontaktów alarmowych z książki adresowej.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Przeczytaj instrukcję obsługiPrzeczytaj instrukcję obsługiPrzeczytaj instrukcję obsługi

Aplikacje i 4G

WhatsApp, Facebook i nie tylko

W telefonie fabrycznie zainstalowane są niezbędne aplikacje, takie jak Facebook i WhatsApp, ułatwiające kontakty ze znajomymi i rodziną. Do dyspozycji masz także technologię 4G i funkcję udostępniania połączenia internetowego.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Funkcje

Nokia 2720 Flip

Klasyczny telefon z klapką powraca. Technologia 4G oraz aplikacje WhatsApp i Facebook zapewnią Ci stały kontakt. Telefon ma dwa ekrany — na zewnętrznym możesz sprawdzić, kto dzwoni. Duże przyciski ułatwiają pisanie wiadomości i wybieranie numerów. A specjalny przycisk alarmowy daje większe poczucie bezpieczeństwa.

Telefon z klapką

Telefon z klapką

Na ekranie zewnętrznym możesz sprawdzić, kto dzwoni. A kiedy chcesz zakończyć połączenie, po prostu zamknij telefon.

Przyciski

Przyciski

Klawiatura z dużymi przyciskami oraz przycisk do łączenia się z kontaktami alarmowymi.

bateria

bateria

Nawet 28-dniowy czas czuwania po jednym naładowaniu baterii.

4G

4G

Fabrycznie zainstalowane aplikacje Facebook i WhatsApp. Funkcja hotspotu Wi-Fi.

Pełne dane techniczne

Zarejestruj mnie

Bądź wśród pierwszych osób, które otrzymują nasze najświeższe informacje.

HMD Global Oy jest wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów i tabletów. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Qualcomm jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanym w USA i innych krajach. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych.

2Rzeczywista dostępność połączeń VoLTE HD zależy od usług operatorów lokalnych.

3 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

4Funkcję przycisku wybiera się podczas uruchamiania. Jeśli podczas pierwszego rozruchu telefonu Nokia 2720 Flip użytkownik wybierze tryb dostępności, zostanie aktywowany przycisk alarmowy. Jeśli użytkownik nie wybierze trybu dostępności, do przycisku zostanie przypisana usługa Google Assistant.

5 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.