Nokia 3.2

‌‌

Nokia 3.2

Zobacz więcej, zrób więcej

Zarejestruj się

Większy i lepszy

Nie tylko duży, ale i sprytny.

Wszystkie ulubione materiały możesz oglądać na ekranie stworzonym do przesyłania strumieniowego, który przystosowuje się do warunków panujących w otoczeniu — wewnątrz i na zewnątrz budynków. Aparaty zaprojektowaliśmy do pracy w każdym oświetleniu, więc korzystaj z nich bez ograniczeń czasowych, zapisując uwiecznione chwile w pamięci wewnętrznej lub zewnętrznej. Funkcja odblokowywania biometrycznego przy użyciu twarzy umożliwi Ci bezpieczne przechowywanie wszystkich materiałów.

Sprawdź, co znaczy „większy”
Sprawdź, co znaczy „większy”
Sprawdź, co znaczy „większy”

Oprogramowanie

System Android™ 10 już dostępny do pobrania

Łatwe określanie ustawień prywatności, szybsze pisanie odpowiedzi i ogólne udoskonalenia, dzięki którym obsługa telefonu staje się bardziej naturalna — system Android 10 udostępnia wiele nowych funkcji, które pozwalają maksymalnie wykorzystać możliwości smartfona Nokia.

  • Ciemny motyw
  • Inteligentna odpowiedź

bateria

Energia na każdy dzień

Na weekend możesz zostawić ładowarkę w domu. Bateria smartfona Nokia 3.2 działa nawet przez 2 dni po jednym naładowaniu1. To w dużej mierze zasługa sztucznej inteligencji, która dzięki poznawaniu Twojego sposobu korzystania z telefonu zmniejsza zużycie energii przez aplikacje i znacznie wydłuża żywotność baterii.

Działaj całymi dniami

Usługę Google Assistant

Pomoc w domu lub poza nim — za jednym dotknięciem

Przycisk usługi Google Assistant3 to nieoceniona pomoc w dynamicznym trybie życia. Umożliwia zadawanie pytań, wyświetlanie harmonogramu, a nawet przyciemnianie światła. Co więcej, im częściej korzystasz z asystenta, tym lepiej Cię on poznaje. Dzięki temu możesz bardziej cieszyć się życiem, spędzając mniej czasu z telefonem.

Zobacz możliwości

Android™

Po prostu coraz lepiej

Nokia 3.2 udostępnia czyste środowisko Android dzięki platformie Android One działającej w systemie Android 9 Pie. Bez zbędnych elementów, bez oprogramowania innych firm, a do tego bezpłatne comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń, które — co zaskakujące — nie spowalniają telefonu.

Zobacz jak

Badanie firmy Counterpoint

Telefony Nokia na 1. miejscu pod względem aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń

Smartfony Nokia otrzymują aktualizacje oprogramowania przez 2 lata oraz comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata. Dzięki realizacji tego zobowiązania cieszymy się najwyższą pozycją pod względem aktualizacji oprogramowania oraz zabezpieczeń, wyprzedzając inne marki smartfonów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w raporcie z badania firmy Counterpoint.

Funkcje

Nokia 3.2

Zobacz więcej na dużym ekranie HD+ o przekątnej 6,26 cala i zrób więcej dzięki baterii o czasie działania sięgającym 2 dni1. Aparaty o rozdzielczości 13 Mpix i 5 Mpix pomogą Ci w uwiecznianiu ważnych chwil, również w słabym oświetleniu. Dzięki funkcji identyfikacji twarzy w mig odblokujesz telefon. A Google Assistant ułatwi Ci załatwianie spraw.

Wyświetlacz

Wyświetlacz

Wyświetlacz HD+ 6,26 cala o proporcjach ekranu 19:9.

Rozpoznawanie twarzy

Rozpoznawanie twarzy

Aparat tylny 13 Mpix z autofokusem. Aparat przedni 5 Mpix z rozpoznawaniem twarzy.

bateria

bateria

Nawet 2-dniowe działanie baterii po jednym naładowaniu¹.

The Google Assistant

The Google Assistant

Szybki dostęp do usługi Google Assistant za pomocą osobnego przycisku Google Assistant.

Pełne dane techniczne

Zarejestruj mnie

Bądź wśród pierwszych osób, które otrzymują nasze najświeższe informacje.

Google, Android oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. aptX jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Technologies International, Ltd., zarejestrowanym w USA i innych krajach. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano do gier, transmisji wideo, prowadzenia rozmów, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, wiadomości, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiono w trybie uśpienia.

2 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

3Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

4 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

5 W przypadku dostarczenia z systemem Android Oreo / Android 9 Pie możliwość wykonania uaktualnienia do systemu Android 10. Uwaga: może to spowodować dodatkowe użycie danych komórkowych.

(