‌‌

Nokia 3.1 Plus

Jeszcze większy i lepszy

Ekran

Wszystko wygląda lepiej na dużym ekranie

Możliwości wyświetlacza
Możliwości wyświetlacza
Możliwości wyświetlacza

Ekran

Wszystko wygląda lepiej na dużym ekranie

Wszystko wygląda lepiej na dużym ekranie

Nowy poziom wrażeń wizualnych. Imponujący wyświetlacz 6’’ HD+ telefonu Nokia 3.1 Plus odpowiada za doskonały kontrast i wyrazistość, oddając żywe kolory i więcej szczegółów.

  • Wyświetlacz HD 6’’
  • Proporcje ekranu — kinowe proporcje

Aparat

Zaawansowane funkcje fotograficzne

Zobacz technologię
Zobacz technologię
Zobacz technologię

Wzornictwo

Elegancki i trwały

Sprzęt

Zasilanie przez wiele dni

Zobacz baterię
Zobacz baterię
Zobacz baterię

Sprzęt

Dwudniowy czas pracy na baterii¹

Zasilanie przez wiele dni

Na telefonie Nokia 3.1 Plus z dwudniowym czasem pracy baterii1 możesz polegać w każdej sytuacji. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P22 korzysta z czterech wydajnych rdzeni do zwykłych operacji, ale przełącza się na wszystkie osiem, kiedy wymaga większej mocy. Oznacza to mniej zmartwień o kolejne ładowanie i więcej czasu na to, co naprawdę ważne.

  • Bateria 3500 mAh2
  • MediaTek Helio P22

Android

Czysty, bezpieczny i aktualny

Za pomocą Nokia 3.1 Plus3 możesz korzystać z najnowszych metod płatności takich jak Google Pay. Dwa lata aktualizacji systemu Android i trzy lata comiesięcznych aktualizacji bezpieczeństwa zapewnią ochronę i aktualność telefonu.

Android One

Najlepsze, co oferuje Android™, najnowsze innowacyjne rozwiązanie firmy Google

Odkryj Androida
Odkryj Androida
Odkryj Androida
Android One
Najlepsze, co oferuje Android oraz najnowsze innowacyjne rozwiązania Google
Najlepsze, co oferuje Android™, najnowsze innowacyjne rozwiązanie firmy Google

Telefon Nokia 3.1 Plus wyposażony jest w zaprojektowany przez Google system Android One. Korzystaj wyłącznie z funkcji, które Cię interesują, dzięki prostemu interfejsowi i szeregowi odpowiednio dobranych, wstępnie zainstalowanych aplikacji oraz nielimitowanemu przechowywaniu wysokiej jakości zdjęć4 w usłudze Zdjęcia Google. Regularne uaktualnienia zabezpieczeń i dwa lata aktualizacji systemu operacyjnego oznaczają, że nowy telefon Nokia 3.1 Plus z systemem Android One pozostanie bezpieczny i zapewni użytkownikom dostęp do najnowszych innowacji firmy Google, takich jak optymalizacja Asystenta Google.

Akcesoria

Wygodne słuchanie

Sparuj telefon ze słuchawkami Nokia True Wireless Earbuds i ciesz się rozrywką bezprzewodową, nie rezygnując z wysokiej jakości dźwięku. Słuchawki te są wyjątkowo lekkie i można je schować do łatwo mieszczącego się w kieszeni etui z baterią, która wystarcza nawet na 14 godzin² odtwarzania dźwięku.

Nokia 3.1 Plus

Wybierz partnera

Pełna specjalizacja
Pełna specjalizacja
Pełna specjalizacja

Google, Android i inne znaki towarowe należą do Google LLC. Oreo jest znakiem towarowym grupy Mondelez International, Inc. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano do gier, transmisji wideo, prowadzenia rozmów, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, wiadomości, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiono w trybie uśpienia.

2 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

3 Produkt nie jest dostępny na wszystkich rynkach. Sprawdź dostępność w swojej lokalizacji.

4 Bezpłatne przechowywanie z zachowaniem wysokiej jakości; wymagane jest konto Google i połączenie internetowe.

5 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.