Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail OfferPrivacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Arrow right Error Hexagon Camera Display 6.39 inches 6.39 Battery Processor

Nokia 5.4

Smartfony
Nokia 5.4

Fotografuj kreatywnie, korzystając z poczwórnego aparatu i efektów kinowych.

Kolor

Rozpocznij lato z zestawami do telefonów Nokia

Sprawdź oferty

Nokia 5.4

Zrób wrażenie telefonem Nokia 5.4. Poczwórny aparat 48 Mpx daje Ci pełną kontrolę kreatywną, a zaawansowane funkcje nagrywania wideo i efekty kinowe pozwolą Ci uchwycić świat w najdrobniejszym szczególe. Dzięki dwudniowej żywotności baterii1, możesz robić częściej to, co kochasz, a usprawniona technologia Qualcomm® Snapdragon™ 662 zapewni Ci niezawodną wydajność. Telefon jest gotowy na system Android 11 i jego kolejne wersje, co pozwoli Ci być ze wszystkim na bieżąco oraz spędzać czas na pracy i zabawie na własnych zasadach.

Pełne dane techniczne

Aparaty

Poczwórny aparat 48 Mpx i aparat przedni 16 Mpx pozwolą Ci uchwycić otaczający Cię świat.

Wyświetlacz

Wyświetlacz HD+ o przekątnej 6,39 cala z dziurką zapewnia najlepszą widoczność.

bateria

Dzięki dwudniowej żywotności baterii1 i technologii baterii adaptacyjnej wspomaganej przez sztuczną inteligencję możesz dłużej cieszyć się telefonem poza domem.

Platforma mobilna

Podejmij mądrą decyzję, wybierając platformę mobilną Qualcomm® Snapdragon™ 662.

Uchwyć swój świat

Obejrzyj teraz

Aparaty

Fotografuj jak zawodowiec

Uchwyć najdrobniejsze szczegóły wszystkiego, co kochasz, za pomocą zaawansowanego, poczwórnego aparatu 48 MPix o zerowym opóźnieniu migawki i aparatu do selfie 16 MPix w formie dziurki. Dodatkowo rejestruj świat w ruchu dzięki kinowej funkcji nagrywania wideo i nadaj obrazom dodatkowego szyku za pomocą narzędzi takich jak korekcja barw.

Qualcomm® Snapdragon™ 662

Zaufaj sztucznej inteligencji

Wybierz urządzenie zaprojektowane z myślą o Twoim rytmie. Platforma mobilna Qualcomm® Snapdragon™ 662 została zoptymalizowana za pomocą najnowszej technologii sztucznej inteligencji, dzięki czemu możesz zachowywać produktywność przez cały czas.

Wyświetlacz 6,39 cala HD+ z dziurką

Zwiększ swoje oczekiwania

Imponujący ekran HD+ o przekątnej 6,39 cala z dziurką daje Ci więcej przestrzeni na streaming, gry i przeglądanie. Dodatkowo telefon jest równie wytrzymały jak atrakcyjny wizualnie, a to wszystko dzięki przyciągającemu wzrok nordyckiemu wzornictwu i wytrzymałej tylnej obudowie w żywych kolorach.

Dwudniowy czas pracy na baterii

Energia na każdą okazję

Dzięki dwudniowej żywotności baterii możesz robić to, co chcesz, kiedy chcesz1. Adaptacyjna bateria nadaje priorytet najczęściej używanym elementom, dzięki czemu masz wszystko pod kontrolą.

Android One

Bezpieczeństwo i aktualność

Przygotuj się na przyszłość. Najnowsze funkcje systemu Android™, comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata i aktualizacje oprogramowania przez 2 lata zapewnią Ci bezpieczeństwo i aktualność na dłużej. A dzięki temu, że telefon jest w pełni gotowy na system Android 11 i jego kolejne wersje, będziesz o krok przed innymi.

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

*Przy zamówieniu w weekend, święto lub po godzinie 13.00 w ostatni dzień roboczy tygodnia, zamówienie będzie wysłane w kolejnym dniu roboczym. Darmowa dostawa przy zamówieniu o wartości 649 złotych minimum. Ze względu na trudności wynikające z pandemii covid-19 możliwe są pewne opóźnienia, jednak większość dostaw jest realizowana na czas.

HMD Global Oy jest wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów i tabletów. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Qualcomm Snapdragon jest produktem firmy Qualcomm Technologies Inc. i/lub jej spółek zależnych. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. USB Type-C™ i USB-C™ są znakami towarowymi USB Implementers Forum. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia mają charakter wyłącznie ilustracyjny.

1Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano do gier, transmisji wideo, prowadzenia rozmów, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, wiadomości, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiono w trybie uśpienia.

2 Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

3 Liczba cykli ładowania baterii jest ograniczona, a pojemność baterii zmniejsza się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

4 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

© 2020 HMD Global. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. HMD Global Oy jest wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów i tabletów.

5Dokument z badania firmy Counterpoint Research: „Nokia Phones Lead the Trust Rankings based on Software, Security Updates and Build Quality”, 2020