‌‌

Nokia 6.2

Nowy poziom wrażeń wizualnych

Zarejestruj się

PureDisplay

Wspaniałe kolory i wyrazistość obrazu

W pełni zanurz się w oglądanych filmach dzięki technologii PureDisplay, dostępnej wyłącznie w smartfonach Nokia. Cały materiał wideo jest przekształcany w czasie rzeczywistym na format HDR (szeroki zakres dynamiki), który zapewnia żywsze kolory i wyraźniejszy obraz. Ponadto imponujący ekran Full HD+ o przekątnej 6,3 cala sprawia, że każda sekunda zachwyca.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Bateria

Bateria na dni

Masz już dość codziennego wyczerpywania się baterii? Nokia 6.2 eliminuje ten problem. Możesz nie korzystać z ładowarki przez całe dwa dni1 za sprawą wydajnego procesora Qualcomm® Snapdragon™ 636 i baterii o pojemności 3500 mAh2. Ponadto wspomagana przez sztuczną inteligencję funkcja adaptacyjnej baterii sprawia, że energię w pierwszej kolejności otrzymują najczęściej używane aplikacje.

Wzornictwo

Starannie zaprojektowany

Zainspirowany fińskim wzornictwem telefon Nokia 6.2 stanowi idealne połączenie kunsztu i wysokiej jakości materiałów. Każdy jego szczegół jest rezultatem świadomego wyboru, a otrzymana w ten sposób konstrukcja cechuje się zarówno stylowym, ponadczasowym wyglądem, jak i trwałością.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Android™

Smartfon gotowy na system Android 10 i kolejne

Smartfon, który z czasem staje się coraz lepszy. Najnowsze środowisko Android 9 Pie daje pewność, że przez 2 lata będziesz otrzymywać uaktualnienia systemu Android, a przez 3 lata — aktualizacje zabezpieczeń.

Google Assistant

Szczypta pomocy, gdziekolwiek jesteś

Przycisk usługi Google Assistant3 to ogromna pomoc w dynamicznym trybie życia. Umożliwia zadawanie pytań, wyświetlanie harmonogramu, a nawet przyciemnianie światła. Ponadto z każdym użyciem asystent coraz lepiej Cię poznaje, dzięki czemu możesz bardziej cieszyć się życiem, spędzając mniej czasu z telefonem.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Usługa Google Assistant z trybem Ambient

Zrób więcej bez używania rąk

Dostępny w usłudze Google Assistant tryb Ambient umożliwia sprawdzanie pogody, przeglądanie listy zadań oraz sterowanie muzyką i inteligentnymi urządzeniami domowymi bez dotykania telefonu. Ponadto możesz zmienić smartfon w cyfrową ramkę na zdjęcia — a wszystko to podczas ładowania baterii.

Google One

Pełniejsze wykorzystanie usług Google

Zakup smartfonu Nokia 6.2 uprawnia do 3-miesięcznego okresu próbnego usługi Google One obejmującego 100 GB miejsca (wartość 8,99zł miesięcznie)4. W ramach Google One użytkownik otrzymuje 100 GB miejsca w chmurze w usługach Dysk Google, Gmail i Zdjęcia Google, funkcję automatycznego tworzenia kopii zapasowej telefonu oraz dostęp do ekspertów firmy Google, a wszystko to w ramach współdzielonego planu rodzinnego.

Funkcje

Nokia 6.2

Nokia 6.2 zapewnia nowy poziom wrażeń wizualnych. Oglądaj filmy w trybie HDR dzięki technologii PureDisplay. Wyzwól energię twórczą podczas robienia zdjęć, korzystając z układu trzech aparatów i zaawansowanych funkcji fotograficznych opartych na sztucznej inteligencji. A wszystko to działa płynnie w systemie Android 9 Pie — dzięki czemu telefon wciąż staje się lepszy.

Wyświetlacz

Wyświetlacz

Ekran Full HD+ 6,3 cala z technologią PureDisplay. Konwersja do formatu HDR w czasie rzeczywistym.

Aparaty

Aparaty

Układ trzech aparatów z mechanizmami sztucznej inteligencji. Możliwość edytowania zdjęć przy użyciu efektów rozmycia tła.

Bateria

Bateria

Energooszczędny procesor Qualcomm® Snapdragon™ 636. Nawet 2-dniowy czas pracy baterii¹.

Wzornictwo

Wzornictwo

Połączenie litego metalu i szkła Corning® Gorilla® Glass — lekka i wytrzymała konstrukcja.

Pełne dane techniczne

Google, Android oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Zakres oferty może się różnić. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano do gier, transmisji wideo, prowadzenia rozmów, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, wiadomości, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiono w trybie uśpienia.

2 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

3Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

4Obowiązują warunki.

5 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.