‌‌

Nokia 8.1

Oczekuj więcej

Kup teraz

Aparat

Piękne selfie — w dzień i w nocy

Dowiedz się więcej

Doskonałe wrażenia wizualne

Adaptacyjny wyświetlacz 6,18’’ Full-HD+ PureDisplay zachowuje odpowiednie kolory i wyrazistość obrazu nawet przy silnym nasłonecznieniu. Tryb HDR10, gamut 96% i współczynnik kontrastu 1:1500 pozwalają uzyskać jaśniejszy obraz, bardziej wyraziste detale i intensywniejsze kolory w filmach. Ponadto nowa funkcja jasności adaptacyjnej w systemie Android 9 Pie zapamiętuje Twoje preferencje w zakresie jasności ekranu i automatycznie dopasowuje ustawienia.

  • 6,18’’ wyświetlacz Full-HD+
  • PureDisplay

Nokia 8.1

Best mid-ranger of 2018

logo-gsmarena

Wzornictwo

Wyszukany design

Sprzęt

Zasilanie przez wiele dni

Bardzo wydajny, wykorzystujący sztuczną inteligencję procesor Qualcomm™ Snapdragon® 710 działa tak szybko, jak tego potrzebujesz, a funkcja adaptacji baterii dostępna w systemie Android 9 Pie pozwala uzyskać 2-dniową1 żywotność baterii.

  • Android 9 Pie Adaptacyjna bateria
  • 18 W szybkie ładowanie

Android 9 Pie

Oszczędność czasu i wydłużenie żywotności baterii dzięki systemowi Android 9 Pie

System Android 9 Pie uwalnia moc sztucznej inteligencji, zwiększając możliwości smartfona Nokia 8.1. Telefon przystosowuje się do Ciebie i Twojego sposobu użytkowania, stopniowo poznając Twoje preferencje i z biegiem czasu doskonaląc swoje funkcjonowanie, dzięki czemu wszystko działa płynniej przez dłuższy czas.

  • Adaptacyjna bateria
  • Intuicyjny interfejs użytkownika oparty na gestach

Android One

Najlepsze, co oferuje Android

Telefony z systemem Android One spełniają zaostrzone wymagania programowe określone przez firmę Google. Do tego grona należy też telefon Nokia 8.1, dzięki któremu możesz korzystać wyłącznie z tych funkcji, które Cię interesują, ponieważ masz do dyspozycji prosty interfejs, szereg starannie dobranych, fabrycznie zainstalowanych aplikacji oraz możliwość nielimitowanego przechowywania wysokiej jakości zdjęć w usłudze Google Photos2. Regularne aktualizacje zabezpieczeń i dwa lata uaktualnień systemu operacyjnego oznaczają, że nowy telefon Nokia 8.1 z systemem Android One pozostanie bezpieczny i zapewni dostęp do najnowszych innowacji firmy Google, takich jak optymalizacje usługi Google Assistant.

Nokia 8.1

Wybierz partnera

Pełna specjalizacja
Pełna specjalizacja
Pełna specjalizacja

Google, Android i inne znaki towarowe należą do Google LLC. Qualcomm Snapdragon jest produktem firmy Qualcomm Technologies Inc. i/lub jej spółek zależnych. USB Type-C™ jest znakiem towarowym USB Implementers Forum. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano do gier, transmisji wideo, prowadzenia rozmów, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, wiadomości, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiono w trybie uśpienia.

2 Bezpłatne przechowywanie z zachowaniem wysokiej jakości; wymagane konto Google i połączenie internetowe.

3 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

4 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.