Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Error Hexagon Phone with notch Play Design Display 2.8 inches 2.8 Store 4G 4G

Media społecznościowe, łączność 4G i wyrafinowany wygląd.

Zapisz 30,00 zł
369,00 zł399,00 zł
Kolor
Opcje
512 MB pamięci RAM, 4 GB Pamięć wewnętrzna, Dual SIM

Ten produkt może dostarczamy w ciągu 48 godzin przy zamówieniu w dzień roboczy.

Odrobina dodatkowego szyku

Obejrzyj teraz

Nokia 8000 4G

Nokia 8000 4G to telefon łatwy w obsłudze, a także przyjemny w wyglądzie za sprawą precyzyjnie wykonanej, przypominającej szkło obudowie, dzięki której wyróżnia się wysokiej klasy wzornictwem. Kolorystyka zainspirowana kamieniami szlachetnymi i ramka o eleganckim chromowanym wykończeniu wzbogacają codzienność o nutkę elegancji. Korzystaj z ekranu o przekątnej 2,8 cala i wytrzymałej zaokrąglonej klawiatury 3D, które powstały z myślą o komfortowej obsłudze. Dzięki nim czaty w WhatsApp i na Facebooku, strumieniowe oglądanie filmów w YouTube czy planowanie wycieczek w Google Maps są jeszcze przyjemniejsze. Wszystko to działa płynniej dzięki technologii 4G. Ponadto niezbędne narzędzia, takie jak Google Assistant, sprawdzona trwałość oraz bateria o długim czasie działania sprawiają, że masz do dyspozycji naprawdę solidne urządzenie — w bardzo stylowym wydaniu.

Pełne dane techniczne

Wzornictwo

Zachwyć się błyszczącym wzornictwem zainspirowanym kamieniami szlachetnymi i wygodną zaokrągloną klawiaturą 3D.

Wyświetlacz

Ciesz się ulubionymi aplikacjami i filmami na bardzo wyraźnym ekranie o przekątnej 2,8 cala.

Niezbędne narzędzia

Korzystaj z WhatsApp, Facebooka oraz YouTube i szukaj przygód z Google Maps.

4G z hotspotem Wi-Fi

Wyższa jakość połączeń, szybka transmisja danych i hotspot Wi-Fi sprawiają, że życie w świecie 4G jest łatwiejsze.

Wzornictwo

Wyrafinowany styl

Nokia 8000 4G przyciąga wzrok atrakcyjnym wzornictwem: wysokiej klasy obudową przypominającą szkło oraz wzorowanymi na kamieniach szlachetnych barwami: opalową bielą, onyksową czernią, topazowym błękitem i cytrynowym złotem. Wyglądu dopełnia stylowa ramka środkowa o chromowanej powierzchni.

Twoje odbicie

Styl to nie moda, ale pewność bycia sobą. Przejawia się w Tobie i Twoim niepowtarzalnym blasku — wewnętrznym i zewnętrznym. Telefon Nokia 8000 4G to idealne dopełnienie Twojej błyskotliwej osobowości.

4G z hotspotem Wi-Fi

Krystalicznie czyste połączenie

Przyspiesz przesyłanie strumieniowe, czaty i ładowanie stron internetowych dzięki technologii 4G. Ponadto za pomocą funkcji hotspotu Wi-Fi możesz udostępniać połączenie internetowe znajomym i rodzinie.

Ekran 2,8 cala i klawiatura 3D

Piękno w środku i na zewnątrz

Na sporym ekranie o przekątnej 2,8 cala czaty i filmy wyglądają bardzo wyraźnie. A zaokrąglona na krawędziach wytrzymała klawiatura 3D zapewnia wygodny chwyt.

Znakomite aplikacje

Mnóstwo małych skarbów

Z telefonem Nokia 8000 4G zapomnisz o nudzie. Możesz utrzymywać kontakt ze znajomymi w WhatsApp i na Facebooku, odtwarzać ulubione filmy i utwory w YouTube oraz planować nowe trasy w Google Maps.

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

*Przy zamówieniu w weekend, święto lub po godzinie 13.00 w ostatni dzień roboczy tygodnia, zamówienie będzie wysłane w kolejnym dniu roboczym. Darmowa dostawa przy zamówieniu o wartości 649 złotych minimum. Ze względu na trudności wynikające z pandemii covid-19 możliwe są pewne opóźnienia, jednak większość dostaw jest realizowana na czas.

Google, YouTube i Google Maps są znakami towarowymi firmy Google LLC. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

2 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić. 3 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.