Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Play 5G 5G Display 6.67 inches 6.67 Camera Design

Nokia X10

Przejdź do treści głównej

Ten produkt już nie jest dostępny do zakupu w sklepie internetowym z telefonami Nokia.

Szybkie życie, łatwe odprężenie. Plus łączność 5G.

Nokia X10

Do prowadzenia firmy potrzebne są energia, wydajność i innowacyjność: wszystkie te cechy znajdziesz w smartfonie Nokia X10. Superszybka łączność 5G¹ i ekran Full HD+ zapewnią Ci moc potrzebną w pracy. Poczwórnym aparatem o rozdzielczości 48 MP z elementami optycznymi ZEISS Optics uchwycisz wszytko, co dla Ciebie ważne. Ponadto profesjonalne narzędzia do korekcji barw pomogą Ci prezentować pomysły z prawdziwym polotem. Zyskasz też najnowszy system Android™ 11, uaktualnienia oprogramowania nawet przez 3 lata i comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń, aby móc korzystać z nowych funkcji obecnie i w przyszłości.

Pełne dane techniczne

Szybkość 5G

Błyskawicznie pobieraj i przesyłaj pliki przy użyciu szybkiej, niezawodnej łączności 5G¹.

Wyświetlacz Full HD+ o przekątnej 6,67 cala

Dziel się pomysłami przy kawie i prezentuj swoje wizje na dużym wyświetlaczu.

Poczwórny aparat o rozdzielczości 48 MP

Dzięki elementom optycznym ZEISS Optics bez problemu uwiecznisz to, co widzisz.

Edycja i korekcja barw

Przy użyciu pełnego zestawu narzędzi możesz przekształcać swoje zdjęcia w obrazy ułatwiające prezentowanie pomysłów.

Błyskawiczna łączność 5G

Pracuj i odpoczywaj z superszybką siecią 5G

Sieć 5G wzmocni Twoją firmę, pozwalając Ci szybciej osiągnąć więcej. Wideokonferencje, wysyłanie plików, pobieranie dużych prezentacji i nawiązywanie połączeń mogą działać nawet 20 razy szybciej². Taki wzrost produktywności to więcej czasu dla Ciebie na odpoczynek. Same korzyści.

Bezpieczeństwo

Zabezpieczenia, które nieustannie zwiększają bezpieczeństwo

Dzięki aktualizacjom zabezpieczeń udostępnianym co miesiąc nawet przez trzy lata wszystkie Twoje największe i najważniejsze pliki, filmy, zdjęcia oraz dane są bezpieczne.

Android™ One

Oprogramowanie, które wciąż staje się lepsze

System Android 11 udostępnia w telefonie wiele innowacyjnych funkcji: pozwala na przykład w jednym miejscu przeglądać, odbierać i kontrolować rozmowy z różnych aplikacji do przesyłania wiadomości. Tak więc nawet podczas najbardziej pracowitego dnia nic Ci nie umknie. A regularne aktualizacje oprogramowania sprawią, że przez lata będziesz o krok przed konkurencją, mając do dyspozycji nowe funkcje.

Wyświetlacz Full HD+ o przekątnej 6,67 cala

Wciągające środowisko nie tylko do pracy

Ekran Full HD+ jest idealny do pracy z dala od biurka, rozmów wideo i prezentowania ofert, a pod koniec niesamowitego dnia pozwala całkowicie zagłębić się we wspaniałym filmie.

Wzornictwo

Piękny i niezawodny

Smartfon Nokia X10 jest dostępny w dwóch kolorach zainspirowanych skandynawskim krajobrazem. Jest też wystarczająco wytrzymały, by znieść trudy codziennego użytkowania i zachować znakomity wygląd.

bateria

Pozostaje chłodny nawet w trudnych warunkach

Nasz zaawansowany system chłodzenia sprawia, że smartfon pozostaje chłodny nawet w najtrudniejszych warunkach. A dzięki żywotności baterii sięgającej dwóch dni³ bez problemu dotrzyma Ci kroku w pracy.

Produktywność

Do pracy i na weekend

Tryb skupienia pozwala pracować bez zakłóceń, a tryb pory snu pomaga w odprężeniu. Bo dobre jutro zaczyna się od dobrego snu.

Procesor

Przygotuj się na wydajność rzucającą wyzwanie całej serii

Czy chodzi o życie, czy o urządzenia, liczy się przede wszystkim wydajność. Platforma mobilna Qualcomm® Snapdragon™ 480 5G zapewnia niesamowitą szybkość działania. Dzięki niej możesz swobodnie korzystać z wielu aplikacji, na przykład jednocześnie sprawdzając najnowsze wiadomości i oglądając ulubione seriale.

E-odpady

Zmieniamy zawartość opakowania z myślą o redukcji e-odpadów

  • Każdego roku tysiące ton e-odpadów na terenie UE stanowią ładowarki telefoniczne. Ponieważ wielu użytkowników już ma ładowarkę, zamiast niej dołączamy do smartfona biodegradowalne etui, aby przyczynić się do redukcji e-odpadów i wydłużyć okres użytkowania telefonu. Potrzebujesz ładowarki? Nadal możesz ją kupić, a my przekażemy dochód na cele związane z ochroną środowiska*.
Sprawdź

love it, trust it, keep it

W Finlandii kierujemy się zasadą: trzymaj się tego, co kochasz i czemu ufasz. Stosując tę zasadę w odniesieniu do telefonu, uzyskujemy przedmiot, który towarzyszy nam na co dzień i przetrwa próbę czasu. Najnowsza gama telefonów Nokia nie jest wyjątkiem. Dzięki innowacyjnym funkcjom, trwałym kompilacjom oraz ciągłym aktualizacjom oprogramowania i zabezpieczeń będą one służyć przez długi, długi czas.

Zwiększ bezpieczeństwo dzięki ExpressVPN

Nieistotne, czy korzystasz z sieci WiFi czy z danych komórkowych, ExpressVPN wprowadza dodatkową warstwę zabezpieczeń do połączenia internetowego, chroniąc Twoje dane przed nieuprawnionym dostępem. Skorzystaj z 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej ExpressVPN, dostępnej wyłącznie na wybranych telefonach Nokia. Bez zobowiązań i podawania metody płatności – wszystko gotowe w mniej niż minutę.

Dowiedz się więcej
Setting up ExpressVPN on a Nokia device

Wszystko, co chcesz usłyszeć i jeszcze więcej

Wszystkie utwory i audycje internetowe, które znasz i cenisz – oraz miliony czekające na odkrycie. Smartfony Nokia mają teraz wstępnie zainstalowaną aplikację Spotify, najpopularniejszą na świecie usługę strumieniowego przesyłania dźwięku. Tylko kilka dotknięć dzieli Cię od najpopularniejszych piosenek największych artystów świata. Odtwarzaj co tydzień na Spotify.

Dowiedz się więcej
Browsing Spotify on a Nokia smartphone

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Qualcomm Snapdragon jest produktem firmy Qualcomm Technologies Inc. i/lub jej spółek zależnych. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia mają charakter wyłącznie ilustracyjny.

¹ Technologia 5G ma ograniczony zasięg i może nie być obsługiwana przez operatora sieci lub usługodawcę. Rzeczywista szybkość zależy od sieci i innych czynników.

² Zgodnie z wynikami wewnętrznych testów firmy HMD Global w aktywnych sieciach 4G zgodny telefon wykazuje średnią szybkość przesyłania danych około 60 Mb/s. W aktywnych sieciach 5G smartfon Nokia X10 może osiągnąć szybkość przesyłania danych do 1,2 Gb/s.

³ Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez pięć godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano np. do gier, strumieniowych transmisji wideo, rozmów telefonicznych, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, aktualności, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test był prowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiano w trybie czuwania.