‌‌
Kontakt z pomocą techniczną

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z nami na czacie

Przed rozpoczęciem czatu z obsługą klienta podaj nam swoje dane kontaktowe.

Wyślij do nas e-mail

Opisz problem, a my odpowiemy pocztą e-mail.

Zarządzaj swoim zamówieniem online

Podręczniki użytkownika
Podręczniki użytkownika

Najnowsze podręczniki użytkownika do telefonów Nokia

Wyświetl wszystkie podręczniki użytkownika
Często zadawane pytania

Najczęściej wyświetlane artykuły i tematy

Dlaczego mój telefon czasami przestaje się ładować przed osiągnięciem stanu pełnego naładowania baterii?

W niskich lub wysokich temperaturach włącza się ochrona ładowania. Ma to na celu zapewnienie optymalnego i bezpiecznego działania baterii. Aby dalej ładować telefon z normalną prędkością, przenieś go w miejsce o temperaturze pokojowej.

>

Mój telefon się nie ładuje. Co mam zrobić?

Najpierw upewnij się, że problem nie dotyczy źródła zasilania ani używanego gniazdka — można to szybko zrobić, podłączając telefon do innego gniazdka i sprawdzając, czy się ładuje. Jeśli problem nie dotyczy gniazdka, przyjrzyj się przewodowi zasilającemu i portowi ładowania w telefonie. Upewnij się, że nie wyglądają na uszkodzone. Następnie wyłącz telefon i podłącz go do gniazdka — pamiętaj, że jeśli bateria jest całkowicie rozładowana, rozpoczęcie ładowania może potrwać 2–3 minuty.

>

Jak przeprowadza się twardy reset w celu zupełnego przywrócenia pierwotnych ustawień fabrycznych?

Uwaga: twardy reset powoduje wymazanie całości danych, ustawień i materiałów znajdujących się w smartfonie, przywracając jednocześnie pierwotne ustawienia fabryczne. Przed wykonaniem tej czynności zaleca się zapisanie kopii zapasowej urządzenia. Informacje na temat zdalnego zapisywania kopii zapasowej znaleźć można tutaj.

Przed zresetowaniem urządzenia i usunięciem znajdujących się w nim danych należy dopilnować, aby telefon podłączony był do źródła zasilania. Ponadto zalecamy, aby podczas przeprowadzania twardego restetu bateria była przynajmniej w połowie naładowana.

Naciśnij jednocześnie klawisz zwiększania głośności i przycisk włączania, przytrzymując je przez około 30 sekund albo do momentu wyświetlenia menu głównego. Następnie wybierz w menu czynność, którą chcesz wykonać - w tym przypadku będzie to „Wymaż dane/reset do ustawień fabrycznych”.

Twardy reset można również wykonać, dotykając opcji Ustawienia > Kopia zapasowa i resetowanie > Przywracanie ustawień fabrycznych > Resetowanie urządzenia > Wymaż wszystko.

>
Serwis i naprawy

Serwis i naprawa

Serwis i naprawa online

Masz problem z telefonem? Nasz serwis online umożliwia łatwą rezerwację naprawy Twojego smartfonu Nokia.

Naprawa online
Gwarancja i ubezpieczenie

Gwarancja

Sprawdź gwarancję

Aby sprawdzić, czy Twoja gwarancja jest ważna, wprowadź kod IMEI urządzenia.

Gdzie znaleźć kod IMEI?

Telefony Android Aby znaleźć kod IMEI, wybierz opcje Ustawienia > Informacje o telefonie > Status > Informacje o numerze IMEI. Jeśli telefon ma dwa kody IMEI, wprowadź IMEI1.

Telefony klasyczne Aby znaleźć kod IMEI, na ekranie głównym wpisz za pomocą klawiatury *#06#.

Wybierz swoją lokalizację
Sprawdź gwarancję

Ubezpiecz swój telefon Nokia od uszkodzeń

Możesz wykupić ubezpieczenie swojego smartfonu Nokia z Androidem w ciągu pierwszych 14 dni po zakupie. Ubezpieczenie jest dostępne w wersjach na 12 miesięcy lub 24 miesiące i obejmuje pęknięcia wyświetlacza, zalanie oraz inne uszkodzenia.

Kup ubezpieczenie telefonu Nokia