Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Restore Device Longevity Heart Longevity Plant

Nokia X-series smartphones

Przejdź do treści głównej

Seria Nokia XTelefony, na których można długo polegać

Trwałość. Wewnątrz i na zewnątrz.

Styl, korpus, oprogramowanie – każdy aspekt telefonu z serii Nokia X powstał z myślą o trwałości i doskonałości. A więc niezależnie od tego, który model wybierzesz, nie zawiedziesz się. Możesz mu zaufać. Na wiele lat.

Trójka – magiczna liczba

Uaktualnienia systemu Android™ nawet przez trzy lata, gwarancja producenta i comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń.

Przesuwanie granic

W serii Nokia X zastosowano szczególnie wysokiej klasy elementy sprzętowe i oprogramowanie, dzięki czemu powstały najnowocześniejsze telefony w naszej ofercie.

Trwałość w standardzie

Trwałość przetestowana zgodnie ze standardami przewyższającymi branżową średnią – aby mieć pewność, że wytrzymają trudy codziennego użytkowania.

Nokia XR20

Posadź 5 drzew dzięki temu telefonowi

W każdych warunkach na długo

Od 2399,00 zł

Nokia X20

Posadź 5 drzew dzięki temu telefonowi

Rób zdjęcia w trybie wielu kamer i udostępniaj je w sieci 5G

Nokia X30 5G

Posadź 5 drzew dzięki temu telefonowi

Najbardziej ekologiczny telefon w naszej historii

love it

Dlaczego iść na kompromis w kwestii tak osobistej jak telefon? Aparaty z wieloma obiektywami pozwalają uwieczniać bezcenne chwile, a łączność 5G umożliwia błyskawiczne dzielenie się nimi. Natomiast eleganckie nordyckie wzornictwo sprawia, że telefon z serii Nokia X ma ponadczasowy wygląd i zapewnia użytkownikowi niepowtarzalne wrażenia.

trust it

Prywatność nie ma swojej ceny. Nasze centra danych znajdują się w Finlandii, gdzie podlegają europejskim przepisom o ochronie danych. Ponadto urządzenia z serii Nokia X są objęte comiesięcznymi aktualizacjami zabezpieczeń przez minimum trzy lata, co pomaga w dbaniu o ochronę Twoich plików.

keep it

Z każdym telefonem wiążą się dwa rodzaje kosztów – cena zakupu i zasoby zużyte podczas jego produkcji. Telefony z serii Nokia X są objęte trzyletnią gwarancją i przez trzy lata otrzymują uaktualnienia systemu operacyjnego. A telefon o dłuższej żywotności jest lepszy dla kieszeni i dla całej planety.

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

HMD Global Oy jest wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów i tabletów. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia mają charakter wyłącznie ilustracyjny.

1 Technologia 5G ma ograniczony zasięg i może nie być obsługiwana przez operatora sieci lub usługodawcę. Rzeczywista szybkość zależy od sieci i innych czynników.