Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard

Nokia X-series smartphones

Przejdź do treści głównej

Seria Nokia XTelefony, na których można długo polegać

Trwałość. Wewnątrz i na zewnątrz.

Styl, korpus, oprogramowanie – każdy aspekt telefonu z serii Nokia X powstał z myślą o trwałości i doskonałości. A więc niezależnie od tego, który model wybierzesz, nie zawiedziesz się. Możesz mu zaufać. Na wiele lat.

Trójka – magiczna liczba

Uaktualnienia systemu Android™ nawet przez trzy lata, gwarancja producenta i comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń.

Przesuwanie granic

W serii Nokia X zastosowano szczególnie wysokiej klasy elementy sprzętowe i oprogramowanie, dzięki czemu powstały najnowocześniejsze telefony w naszej ofercie.

Trwałość w standardzie

Trwałość przetestowana zgodnie ze standardami przewyższającymi branżową średnią – aby mieć pewność, że wytrzymają trudy codziennego użytkowania.

Poznaj asortyment

Zobacz wszystkie smartfony z serii X

  Nokia X30 5G

  Najbardziej ekologiczny telefon w naszej historii

  Nokia XR20

  W każdych warunkach na długo

  Od 2399,00 zł

  Nokia X20

  Posadź 5 drzew dzięki temu telefonowi

  Rób zdjęcia w trybie wielu kamer i udostępniaj je w sieci 5G

Don't miss out. Sign up and be the first to get Nokia phone news and offers.

HMD Global Oy jest wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów i tabletów. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia mają charakter wyłącznie ilustracyjny.

1 Technologia 5G ma ograniczony zasięg i może nie być obsługiwana przez operatora sieci lub usługodawcę. Rzeczywista szybkość zależy od sieci i innych czynników.