Discover Android 9 Pie

‌‌

Android 9 Pie

Android 9 Pie içeren Nokia telefonlar

Gelişmiş yapay zeka hizmetinizde. Android 9 Pie Nokia akıllı telefonunuzu kullanma şeklinize uyum sağlar, siz kullandıkça tercihlerinizi öğrenir ve daha hızlı, daha pürüzsüz bir deneyim sunar.

Saf Android

Uygulama Aksiyonları

Keşfedin

Donanım

Size uyum sağlar

Donanım

Size uyum sağlar

Uyarlanabilir Pil favori uygulamalarınızı nasıl kullanmayı sevdiğinizi öğrenir ve onlara daha az kullandığınız uygulamalara göre öncelik vererek pil ömrünü iyileştirir. İdeal ekran ayarları için de, Android 9 Pie hangi parlaklığı kullanmayı sevdiğinizi öğrenen ve ona göre parlaklığı otomatik olarak ayarlayan Uyarlanabilir Parlaklığı sunar.

Slices

Daha fazla bilgi, daha hızlı

İster verileri doğrulayın, ister programlara bakın, ister yemek sipariş edin, Slices ile ihtiyacınız olanı daha hızlı bulursunuz. Slices favori uygulamalarınızın en iyi ve en ilgili taraflarını öne çıkarır.

Kullanıcı Arayüzü

Kolay yol

Android 9 Pie daha iyi güvenlik ve sezgisel navigasyon içeren geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzü getirir. Uygulamalar arasında daha kolay ve daha hızlı geçiş yapmak için butonlar yerine parmak hareketleri kullanın.

Dijital Refah

Daha iyi yaşam kalitesi

Nokia akıllı telefonunuzu nasıl kullandığınızı daha fazla anlayın – kaç bildirim aldığınızı, ayrıca uygulamalarda ne kadar zaman geçirdiğinizi ve telefonunuza hangi sıklıkla baktığınızı görün. Kolayca günlük sınırlar koyun ya da istediğiniz zaman bağlantınızı kesmek için Rahatsız Etme moduna geçin.

(