Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Arrow right

Google One and Nokia phones

Skip to main content

Nokia telefonlar ve Google One

Daha fazla depolama, daha fazla özgürlük

Depolamanız

Tüm anılarınız için daha fazla depolama alanı

Google Drive, Gmail ve Google Photos'ta 100 GB depolamayla her şey için daha fazla yer elde edin. Ayrıca, tüm aileniz için depolamayı basitleştirerek planınızı ek bir ücret ödemeden paylaşmak için en fazla 5 aile üyesini davet edebilirsiniz.

Yedekleriniz

Telefonunuz daima yedeklenir

Eğer telefonunuzdaysa, sizin için önemlidir. Google One ile fotoğraflarınız, kişileriniz, iletileriniz ve diğer dosyalarınız otomatik olarak güvenle buluta yedeklenir. Yani telefonunuzu kaybetmek dosyalarınızı kaydetmek anlamına gelmez – sadece yeni cihazınız için önemli olan öğeleri geri yükleyin.

Avantajlarınız

Google uzmanları, parmaklarınızın ucunda

Premium Google desteğine erişimle ihtiyacınız olduğu zaman yardım alın. Google One uzmanları, Google ürünleri ve hizmetleriyle ilgili her türlü sorunuzda size yardımcı olacak sohbet, çağrı veya e-posta yoluyla ulaşılabilen gerçek kişilerdir. Daha fazlasını öğrenmek için Google One web sayfasına gidin.

Google One hakkında daha fazlası

Android, Google ve diğer ilgili markalar ve logolar Google LLC'nin ticari markalarıdır.

Teklifler çeşitlilik gösterebilir Ülkenizde bulunurluğunu kontrol ediniz. Sağlanan bütün özellikler, nitelikler ve diğer ürün bilgileri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Bütün resimler sadece tanımlama amaçlıdır.

1[Şartlar](https://one.google.com/offer/nokia) geçerlidir.