Nokia 2.2

‌‌

Nokia 2.2

Yapay zeka inovasyonlarıyla öne geçin

Kaydolun

Google Asistan

Yoldayken veya evde sadece bir dokunuşla yardım alın

Google Asistan Düğmesiyle1 hayatınızı tamamen hızlı bir tempoda yaşayın. Sorular sorun, takviminizi görün, hatta evinizin ışıklarını bile buradan yönetin. Asistan'ınız siz yalnızca onu kullandıkça bile daha çok öğrenir. Böylece telefonunuzla daha az uğraşarak hayatınızda daha fazla şey yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Xpress-on kapaklar

Xpress yourself

Değiştirilebilir Nokia Xpress-on kapaklarla kendi tarzınızı bulun. Telefonların orijinal gövdesiyle aynı hassasiyet ve ayrıntılara özenle yapılan, kolayca değiştirilebilen bu kapaklarla kapağınızı ruh halinizle eşleştirebilirsiniz.

Tasarım

Üstün nitelikli Olağanüstü tasarım.

Avrupa'da tasarlanan telefonunuz, en yüksek kalite standartlarına ulaşacak şekilde yapıldı. Sağlam polikarbonat gövdesi ve parlak yüzeyiyle, güzellik ve güç mükemmel bir uyum içinde çalışır.

Counterpoint çalışması

Nokia telefonları, yazılım güncellemeleri ve güvenlikte birinci sırada

Nokia akıllı telefonlarda 2 yıl yazılım güncellemesi ve 3 yıl aylık güvenlik güncellemesi vardır. Bu sözümüzü tutmak, yazılım güncellemeleri ve güvenlik açısından en üst sırada olmamızı sağlar ve bizi diğer akıllı telefon markalarının önüne geçirir. Daha fazla bilgi edinmek için Counterpoint'in çalışmasını inceleyin.

Nokia 2.2

En yeni yapay zeka teknolojisi ve Android 9 Pie ile telefonunuz kutudan yeni çıkmış gibi pürüzsüz bir his verir. Aylık güvenlik güncellemeleriyle de, telefonunuz giderek daha iyi olacak. 5,71 inç HD + ekran ve yapay zeka destekli düşük ışık görüntüleriyle tüm resimleriniz daha iyi görünecek. Öyleyse durmayın, Google Asistan Düğmesine bakın ve "bir selfie çek!" deyin.

Kaydolun
Tüm Özellikler
Tüm Özellikler
Tüm Özellikler

Beni kaydet

En güncel haberleri ilk siz öğrenin

Teklifler çeşitlilik gösterebilir Ülkenizde bulunurluğunu kontrol ediniz. Sağlanan bütün özellikler, nitelikler ve diğer ürün bilgileri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Bütün resimler sadece tanımlama amaçlıdır.

Google, Android, Google Lens, ilgili logolar ve diğer markalar Google LLC'nin ticari markalarıdır.

1Google Assistant yalnızca seçili pazarlarda ve dillerde elverişlidir. Google Assistant'ın elverişli olmadığı yerlerde yerini Google Search alır. Elverişliliği https://support.google.com/assistant'tan kontrol edin.

2 Ön yüklemeli sistem yazılımı ve uygulamalar bellek yerinin önemli bir kısmını kullanır.

3 Pilin sınırlı şarj döngüsü vardır ve pil kapasitesi zamanla azalır. Sonunda pilin yenisiyle değiştirilmesi gerekebilir.

*Xpress-on covers sold separately.

(