Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Nokia 5.1 Plus kullanıcı kılavuzu

Tüm Cihazlar

Nokia 5.1 Plus

Telefonunuzu güncel tutmaTuşlar ve parçalarSIM kartı ve hafıza kartını takma veya çıkarmaTelefonunuzu şarj etmeTelefonunuzu açma ve kurmaÇift SIM ayarlarıParmak izi kimliğini ayarlamaTelefonunuzu kilitleme veya telefonunuzun kilidini açmaDokunmatik ekranı kullanma

Ses düzeyi denetleme

Ses düzeyini değiştirme

Gürültülü ortamlarda telefonunuzun çaldığını duymakta sorun yaşıyorsanız ya da aramaların sesi çok yüksekse, telefonunuzun yan tarafındaki ses düzeyi tuşlarını kullanarak ses düzeyini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cihazınıza zarar verebileceğinden, çıkış sinyali üreten ürünleri cihazınıza bağlamayın. Ses konnektörüne herhangi bir gerilim kaynağı bağlamayın. Bu cihazla kullanım için onaylananların dışında herhangi bir harici cihaz veya mikrofonlu kulaklığı ses konnektörüne bağlarsanız, özellikle ses düzeylerine dikkat edin.

Medya ve uygulamalar için ses düzeyini değiştirme

Telefonunuzun yan tarafındaki ses düzeyi tuşlarından birine basıp ses düzeyi durum çubuğunu görüntüleyin, keyboard_arrow_down öğesine dokunun, medya ve uygulamalar için ses düzeyi çubuğundaki kaydırıcıyı sağa veya sola sürükleyin.

Telefonu sessize alma

Telefonu sessize almak için, ses düzeyi azaltma tuşunu basılı tutun ve ardından, tuşa tekrar basın. İlk basış, telefonu yalnızca titreşime alır, ikinci basış telefonu sessize alır.

İpucu: Telefonunuzun sessiz modda kalmasını istemiyor, ancak aramaları da hemen cevaplayamıyor musunuz? Gelen çağrıyı susturmak için, ses düzeyi azaltma tuşuna basın. Telefonunuzu, alındığında sesi kapatacak şekilde ayarlayabilirsiniz: Ayarlar > Sistem > Hareketler > Alındığında ses kapalı öğesine dokunun ve açık olarak değiştirin.

Gelen çağrıyı telefonu ters çevirerek reddedebilmek isterseniz, Ayarlar > Sistem > Hareketler > Çağrıyı reddetmek için ters çevir öğesine dokunun ve açık olarak değiştirin.

Bu size yardımcı oldu mu?

Hâlâ desteğe mi ihtiyacınız var?

Destekle iletişime geçin

Canlı sohbet

Sohbetimiz açık 09:00-18:00. İngilizce sohbet desteğimizden şu anda da faydalanabilirsiniz. Lütfen önce iletişim bilgilerinizi doldurun!

Bize bir eposta gönderin

Bize sorununuzu anlatın. Size e-posta ile dönüş yapacağız.

Yardım

Bakım merkezleri

Uzmanlarımızın göz atması için cihazınızı bize getirmeyi mi tercih edersiniz? Size en yakın Nokia telefonlar bakım merkezini bulun.

Yakınınızda bir bakım merkezi bulun