Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Nokia 5.1 Plus kullanıcı kılavuzu

Tüm Cihazlar

Nokia 5.1 Plus

Telefonunuzu güncel tutmaTuşlar ve parçalarSIM kartı ve hafıza kartını takma veya çıkarmaTelefonunuzu şarj etmeTelefonunuzu açma ve kurmaÇift SIM ayarlarıParmak izi kimliğini ayarlamaTelefonunuzu kilitleme veya telefonunuzun kilidini açmaDokunmatik ekranı kullanma

Sosyalleşin

Hayatınızdaki kişilerle bağlantı kurup bir şeyler mi paylaşmak istiyorsunuz? Sosyal uygulamalarla arkadaşlarınızın hayatında olup bitenlerden haberdar olabilirsiniz.

Sosyal uygulamalar

Aileniz ve arkadaşlarınızla iletişimde kalmak için anında mesajlaşma, paylaşım ve sosyal ağ hizmetlerinizde oturum açın. Ana ekran ekranınızdan kullanmak istediğiniz hizmeti seçin. Sosyal medya uygulamaları, Google Play Store aracılığıyla kullanıma sunulur. Kullanılabilir hizmetler değişiklik gösterebilir.
Bu size yardımcı oldu mu?

Hâlâ desteğe mi ihtiyacınız var?

Destekle iletişime geçin

Canlı sohbet

Sohbetimiz açık 09:00-18:00. İngilizce sohbet desteğimizden şu anda da faydalanabilirsiniz. Lütfen önce iletişim bilgilerinizi doldurun!

Bize bir eposta gönderin

Bize sorununuzu anlatın. Size e-posta ile dönüş yapacağız.

Yardım

Bakım merkezleri

Uzmanlarımızın göz atması için cihazınızı bize getirmeyi mi tercih edersiniz? Size en yakın Nokia telefonlar bakım merkezini bulun.

Yakınınızda bir bakım merkezi bulun