Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Nokia 5.1 Plus kullanıcı kılavuzu

Tüm Cihazlar

Nokia 5.1 Plus

Telefonunuzu güncel tutmaTuşlar ve parçalarSIM kartı ve hafıza kartını takma veya çıkarmaTelefonunuzu şarj etmeTelefonunuzu açma ve kurmaÇift SIM ayarlarıParmak izi kimliğini ayarlamaTelefonunuzu kilitleme veya telefonunuzun kilidini açmaDokunmatik ekranı kullanma

Fotoğraf ve videolarınızı hafıza kartına kaydetme

Telefonunuzda bir hafıza kartı bulunuyorsa ve telefonunuzun hafızası doluysa, çektiğiniz fotoğrafları ve kaydettiğiniz videoları hafıza kartına kaydedebilirsiniz.

İpucu: En iyi video kalitesi için, videoları telefon hafızasına kaydedin. Videoları hafıza kartına kaydetmeniz durumunda, kullandığınız microSD kartın bilinen bir üreticiye ait 4 - 128 GB kapasiteli hızlı bir kart olması önerilir.

Kaydedilmiş fotoğraf ve videolarınızın konum bilgilerini değiştirme

  1. Kamera öğesine dokunun.
  2. menu > settings > Ayarlar > Veri depolama seçeneğine dokunun.
Bu size yardımcı oldu mu?

Hâlâ desteğe mi ihtiyacınız var?

Destekle iletişime geçin

Canlı sohbet

Müşteri destek birimimiz ile sohbete başlamadan önce lütfen bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşın.

Bize bir eposta gönderin

Bize sorununuzu anlatın. Size e-posta ile dönüş yapacağız.

Yardım

Bakım merkezleri

Uzmanlarımızın göz atması için cihazınızı bize getirmeyi mi tercih edersiniz? Size en yakın Nokia telefonlar bakım merkezini bulun.

Yakınınızda bir bakım merkezi bulun