Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Nokia 8 kullanıcı kılavuzu

Tüm Cihazlar

Nokia 8

Başlarken
Tuşlar ve parçalarSIM kartı ve hafıza kartını takma veya çıkarmaTelefonunuzu şarj etmeTelefonunuzu açma ve kurmaÇift SIM ayarlarıParmak izi kimliğini ayarlamaTelefonunuzu kilitleme veya telefonunuzun kilidini açmaDokunmatik ekranı kullanma

Tuşlar ve parçalar

Yeni telefonunuzun tușlarını ve parçalarını keșfedin.

Teknik özellikler

Ekran: 5.3” Pil: 3090 mA/sa,çikarilamaz Boyutlar: 151,5 x 73,7 x 7,9 mm Agirlik: 160 g Bekleme süresi: 8,7 gün Maksimum konusma süresi: 23,5 saat Isletim sistemi: Android N Islemci: MSM8998 Kamera: 13 M piksel Hafiza karti: MicroSD - Maks. 256 GB

Telefonunuz

Telefonunuz
 1. Ana kameralar
 2. Ses konektörü
 3. Mikrofon
 4. SIM kartlar ve Micro SD kart
 5. Ön kamera
 6. Mikrofon
 7. Kulaklık
 8. Ses düzeyi tuşları
 9. Açma-Kapama tuşu/Kilit anahtarı
 10. Parmak izi sensörü/Ana ekran
 11. Şarj cihazı konektörü
 12. Mikrofon
 13. Hoparlör

Anten kullanımdayken antene dokunmaktan kaçının. Antene dokunmak iletișim kalitesini etkiler ve daha yüksek bir güç düzeyinde çalıșması nedeniyle pil ömrünü kısaltabilir.

Cihazınıza zarar verebileceğinden, çıkış sinyali üreten ürünleri cihazınıza bağlamayın. Ses konektörüne herhangi bir gerilim kaynağı bağlamayın. Bu cihazla kullanım için onaylananların dışında herhangi bir harici cihaz veya mikrofonlu kulaklığı ses konektörüne bağlarsanız, özellikle ses düzeylerine dikkat edin.

Cihazın parçaları manyetiktir. Cihaz metal maddeleri çekebilir. Kartlar zarar görebileceğinden dolayı, kredi kartlarını veya başka manyetik şeritli kartları cihazın yanına uzun süreyle koymayın.

Bu size yardımcı oldu mu?

Hâlâ desteğe mi ihtiyacınız var?

Destekle iletişime geçin

Canlı sohbet

Canlı sohbet

Our chat service is open 24 hours a day, 7 days a week. Simply fill in your contact details and we'll connect you to a support representative.

Bize bir eposta gönderin

Bize sorununuzu anlatın. Size e-posta ile dönüş yapacağız.

Nokia Mobile Shop support

Encuentra el soporte y contacta a las solicitudes relacionadas con tus compras en la tienda en línea.

Yardım

Bakım merkezleri

Uzmanlarımızın göz atması için cihazınızı bize getirmeyi mi tercih edersiniz? Size en yakın Nokia telefonlar bakım merkezini bulun.

Yakınınızda bir bakım merkezi bulun