Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Telefonum en yeni güvenlik yaması güncellemesini ne zaman alacak?

Destek ana sayfa

Destek Konuları

Nokia telefonumu güvenli bir şekilde nasıl temizleyebilir ve dezenfekte edebilirim?
Yazılım ve güncellemeler

Telefonum en yeni güvenlik yaması güncellemesini ne zaman alacak?

HMD Global Android telefonunuza en yeni Güvenlik Yamalarını mümkün olduğu kadar çabuk gönderir. Fakat gerçekten güncellemeyi aldığınız günü tarihi etkileyen birçok faktör vardır. Bu faktörler cihaz modelini, bölgesini, konumunu, operatör onaylarını ve Google'ın Güvenlik Yaması Aylık Yayın duyurusunu içerir. Güvenlik Yamaları bazen Bakım Yayınlarına da dahil edilir. Lütfen  https://www.nokia.com/en_int/phones/security-updates  adresinde listelenen yayın tarihlerininilk onaylanan pazarlar için çıkan yayınlara ait olduğuna dikkat edin. Genel olarak, yayının onaylı bir pazar içindeki bütün müşterilere ulaşması birkaç gün alabilir.

Kullanıcılar pürüzsüz bir Android deneyimini temin etmek için bütün Bakım ve Güvenlik Yaması yayınlarının mümkün olduğu kadar çabuk kabul edilmesi gerektiğini unutmamalıdır.

Bu size yardımcı oldu mu?