Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip Chevron left Chevron right External link Facebook Instagram YouTube Twitter Design Lock Warranty Longevity Arrow right

Nokia telefonlar güvenilir, güvenli ve dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir.

Neden Nokia Telefon?

Güvenilir, güvenli ve dayanacak şekilde üretilmiş.

Neden Nokia Telefon?

Basitçe ifade etmek gerekirse, güvenilir.

Üç yıllık bir mobil yenilikler sürecinde geliştirilen Nokia telefonlar, kalite ve güvenilirlik açısından herkesin tanıdığı ve güvendiği bir ün kazandı. Bu geleneği günümüzde de sürdüren Nokia, telefonların yazılım, güvenlik güncellemeleri ve yapı kalitesine dayalı Counterpoint Research güven sıralamasında lider konumda yer alıyor1.

Güven sıralamasında 1 numara

Counterpoint Research, Nokia telefonların 2020'de yazılım, güvenlik güncellemeleri ve yapı kalitesine dayalı güven sıralamasında lider konumda olduğunu ortaya koydu.

Amaca odaklı tasarım

Bilinçli seçimler yapmanın önemine inanıyoruz. Daha az ama daha dayanıklı malzemeler kullanarak İskandinav kültürel mirasını yansıtan daha kaliteli akıllı telefonlar sunuyoruz.

Neden Nokia Telefon?

Basitçe ifade etmek gerekirse, güvenli.

En popüler Android™ akıllı telefon markaları arasında en hızlı ve düzenli yazılım ve güvenlik güncellemelerini Nokia telefonlar sunuyor2. 3 yıl boyunca her ay yapılacak güvenlik güncellemeleri ve yerleşik güvenlik geliştirmesi sunan 2 adede kadar tam kapsamlı işletim sistemi yazılım yükseltmeleri sayesinde içiniz rahat olsun. Düzenli güncellemeler sayesinde, Nokia telefonlar daha iyi ve zamanla değerini koruyan bir cihaz deneyimi sunuyor.

İçinizi rahat ettirecek güvenlik

Counterpoint Research, Nokia telefonların yazılım, güvenlik güncellemeleri ve yapı kalitesine dayalı güven sıralamasında lider konumda olduğunu ortaya koydu.

En son güncellemeler, daha hızlı

Nokia telefonlar 3 yıl boyunca aylık güvenlik güncellemeleri ve 2 adede kadar tam işletim sistemi yazılım yükseltmeleri ile en popüler Android akıllı telefon markaları arasında düzenli yazılım ve güvenlik güncellemeleri bakımından ilk sırada.

Zamanla artan değer

Düzenli güncellemeler sayesinde, Nokia telefonlar daha iyi ve zamanla değerini koruyan bir cihaz deneyimi sunuyor.

Neden Nokia Telefon?

Basitçe ifade etmek gerekirse, dayanıklılık için üretilmiş.

Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış dayanıklı telefonlarımız Counterpoint Research'e göre sektör ortalamasından çok daha zorlu testlerden geçmektedir3.

Hepsinden daha sağlam

Counterpoint Research, Nokia telefonların sektör ortalamasına göre daha zorlu testlerden geçtiğini belirledi.

İçten dışa dayanıklı

Cihazın dışı kadar içinin de korunmasını sağlayan yazılım ve güvenlik güncellemeleri.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir

Durable phones made from high-quality materials that have a better resistance to drop and impact, fatigue, wear and scratch, thermal stress, moisture and liquids.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Tüm akıllı telefonları görün
1Counterpoint Research Beyaz Bülteni: “Nokia Yazılım, Güvenlik Güncellemeleri ve Yapı Kalitesine Dayalı Güven Sıralamasında lider konumda“, 2020 2HMD Global portföyündeki cihazların %94'ünün yayımlandıktan sonraki bir yıl içinde en yeni Android sürümüne güncellenmesi ile Nokia telefonlar, en popüler Android akıllı telefon markaları arasında düzenli yazılım ve güvenlik güncellemeleri bakımından lider konumda. Bu da bizi Counterpoint'in araştırmalarına göre bu seviyeye ulaşan en hızlı marka yapıyor: [https://www.counterpointresearch.com/nokia-phones-lead-trust-rankings/](https://www.counterpointresearch.com/nokia-phones-lead-trust-rankings/)
3Dünyanın en zorlarından biri olarak kabul edilen titiz bir üretim standardı uyguluyoruz. Nokia tarafından geliştirilen SPR testleri, HMD Global tarafından günümüzde de minimum kalite standardı olarak kullanılmaktadır. Bu süreç kuvvet ölçümleri, güçlü sarsıntı, aşınma, çizilme ve yorgunluk gibi donanım dayanıklılığına yönelik 50'den fazla test içermektedir.

HMD Global Oy, telefonlar ve tabletler için Nokia markasının münhasır lisans sahibidir. Nokia, Nokia Corporation'ın tescilli bir ticari markasıdır. Android Google LLC'nin bir ticari markasıdır.