Facebook Instagram YouTube Twitter

Bir Nokia telefon seçmek için nedenler

Skip to main content

Neden Nokia telefon tercih etmelisiniz?

Kalıcı güvenilirlik

Bir Nokia telefon satın aldığınızda, uzun süreli dayanıklılığın yanı sıra güncel güvenlik ve Android özellikleri sunan bir cihaz elde etmiş olursunuz. Cihazlarımız ne kadar dayanıklı olursa, doğal kaynaklardan tasarruf etmemiz ve e-atık miktarını azaltmamız o kadar mümkün olur.

love it

Nokia akıllı telefonlar, şık İskandinav tasarımını en yeni Android özellikleriyle birleştiriyor. Uygun fiyatlı, güvenilir ve daha sürdürülebilir uygulamalara yönelik artan talebin ürünü. Basitçe ifade etmek gerekirse, Nokia telefon sahibi olmak kendinizi iyi hissetmeniz için yeterli.

trust it

Telefonlarımız anıları yakaladığımız, paylaştığımız ve yeniden yaşadığımız yerdir. Nokia telefonlar 2 yıl boyunca aylık güvenlik güncellemeleri alır – Bu, rakiplerine oranla 2 kat daha fazladır.1 Ayrıca, Finlandiya'daki veri merkezlerimiz katı Avrupa veri koruma yasalarına tabidir.

keep it

Telefonlarımızı ne kadar az değiştirirsek, gezegene o kadar az zarar vemiş oluruz. Nokia telefonlar uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir. Sektör ortalamasından daha titiz ürün testlerinden geçen cihazlarımız yıllar boyunca sunulan Android yükseltmeleri ve güvenlik güncellemeleri sayesinde yazılım açısından da zamana meydan okuyor.

Nokia telefonunuzu bulun

Bir mobil cihazda aradığınız ne olursa olsun size göre bir Nokia telefon bulabilirsiniz. Cihaz serimize göz atıp kendinizinkini keşfedin.

Nokia X-series

En sürdürülebilir akıllı telefonlarımızla sınırları zorlamak

Seriyi keşfedin

Nokia G-series

Premium akıllı telefon deneyimleri yalnızca amiral gemisi cihazlarla sınırlı olmamalı

Seriyi keşfedin

Nokia C-series

Olağanüstü değer sağlayan güvenilirlik

Seriyi keşfedin

Don't miss out. Sign up and be the first to get Nokia phone news and offers.

¹Seçili Nokia akıllı telefonlar, cihazın dünya genelinde piyasaya çıkış tarihinden itibaren toplam 36 güvenlik güncellemesi alır. Aynı fiyat noktasındaki diğer akıllı telefonlar, yaşam döngüleri boyunca ortalama 16'ya kadar güvenlik güncellemesi alır.