‌‌

Смартфони Nokia та Google One

Більший об'єм сховища, більше свободи

Скористайтеся безкоштовною тримісячною підпискою Google One на смартфонах Nokia1.

Ваше сховище даних

Надійне сховище даних для всієї родини

Відтепер ще більше місця: 100 ГБ для файлів Google Drive, Gmail та Google Фото. Поділіться вільним місцем зі своїми близькими (до п'яти осіб), щоб вони також могли отримувати доступ до більшої кількості файлів та зберігати їх у сховищі даних у будь-якому місці та в будь-який час.

Ваші резервні копії даних

Резервне копіювання даних — завжди надійний доступ до важливої інформації

Ми розуміємо, що інформація, яка зберігається на вашому телефоні, є важливою для вас. Google One автоматично створює резервні копії фотографій, контактів, повідомлень та інших файлів і забезпечує їхнє надійне зберігання в сховищі даних. Отже, загубивши смартфон, ви не втратите файли: просто відновіть важливі дані на новому пристрої.

Смартфони Android

З цими пристроями ви маєте змогу оформити безкоштовну тримісячну підписку на Google One

Перегляньте всі сумісні смартфони Nokia

Переваги для вас

Більше переваг з Google One

Передплатники Google One можуть користуватися більшою кількістю переваг та розширеною підтримкою від спеціалістів Google One. Більш докладна інформація — на сторінці Google One.

Android, Google та інші пов'язані марки та логотипи є торговими марками компанії Google LLC.

Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі специфікації, характеристики й інші надані відомості про продукт можуть бути змінені без попередження. Усі зображення представлені виключно в ілюстративних цілях.

1Діють умови.