Більше свободи з Google One

Смартфони Nokia та Google One

Більший об'єм сховища, більше свободи

Скористайтеся 3-х місячною підпискою Google One на смартфонах Nokia1.

Ваше сховище даних

Більше місця для зберігання всіх ваших спогадів

Отримуйте ще більше місця: 100 ГБ на Google Drive, Gmail та Google Фото. Крім того, ви можете запросити до п'яти членів сім'ї, які будуть без додаткових витрат користуватися вашим тарифним планом — це значно спростить зберігання даних для всієї родини.

Ваші резервні копії даних

Резервне копіювання даних — завжди надійний доступ до важливої інформації

Ми розуміємо, що інформація, яка зберігається на вашому телефоні, є важливою для вас. Google One автоматично створює резервні копії фотографій, контактів, повідомлень та інших файлів і забезпечує їхнє надійне зберігання в сховищі даних. Отже, загубивши смартфон, ви не втратите файли: просто відновіть важливі дані на новому пристрої.

Смартфони Android

Отримайте тримісячну підписку на Google One, що додана в комплект із цими пристроями

Перегляньте всі сумісні смартфони Nokia

Переваги для вас

Спеціалісти Google завжди до ваших послуг

Отримуйте допомогу, коли вам це потрібно, разом із розширеною підтримкою від Google. Ви можете зв'язатися зі спеціалістами Google One у чаті, по телефону або електронною поштою й задати будь-які питання про продукти та служби Google. Докладніше — на сторінці Google One.

Android, Google та інші пов'язані марки та логотипи є торговими марками компанії Google LLC.

Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі специфікації, характеристики й інші надані відомості про продукт можуть бути змінені без попередження. Усі зображення представлені виключно в ілюстративних цілях.

1Діють умови.