Nokia 105 new model

Nokia 105

Говоріть з усіма

Зареєструватися

акумулятор

Розмовляйте від світанку до заходу сонця

Зробіть розмову ще тривалішою завдяки використанню довговічної батареї, що дозволить вам спілкуватися годинами, залишаючи все менше причин для прощання.

Дизайн

Поєднує в собі найкращі риси

Сучасний і міцний телефон із ергономічним дизайном, що ідеально лежить у руці та гарантує надійну роботу.

Подивитися дизайн
Подивитися дизайн
Подивитися дизайн

Місткість

Збережіть усе необхідне

Місткість до 2 000 контактів, щоб зберегти всі необхідні номери. Крім того, місця достатньо для зберігання до 500 SMS, так що жодного важливого повідомлення не буде втрачено.

Функції

Ігри, радіо, ліхтарик

Nokia 105

Спілкуйтеся з усіма за допомогою останньої моделі Nokia 105. Тривалий час роботи від батареї допоможе вам залишатися на зв'язку ще довше, а сучасний ергономічний дизайн забезпечить комфорт навіть під час найдовших розмов. Корпус із полікарбонату гарантує стиль і функціональність, а наскрізне фарбування допомагає зменшити видимість подряпин. На пристрої можна зберігати до 2 000 контактів і до 500 SMS-повідомлень. Не поспішайте і розслабтеся за грою чи послухайте радіо, коли ви ні з ким не розмовляєте.

Ціни у офіційних партнерів можуть відрізнятися залежно від модифікації пристроїв (наприклад, обсягу пам'яті). Як учасник програми Amazon Associates, HMD Global отримує бонуси від покупок, що відповідають вимогам.
Усі характеристики
Усі характеристики
Усі характеристики

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про виріб може бути змінено без повідомлення. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Для використання FM-радіо потрібна сумісна гарнітура, яку можна придбати окремо.

2 Попередньо встановлене системне програмне забезпечення та додатки займають значну частину внутрішньої пам’яті.

3 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.