Мобільний телефон Nokia 125 із бездротовим FM-радіо

‌‌

Nokia 125

Просто чудовий!

Дизайн

Продуманий дизайн

Телефон, який справді захочеться потримати у руках. Із оновленим витонченим дизайном і великими ергономічними кнопками відправляти повідомлення та дзвонити стає зручніше, а з міцним покриттям – без турбот користуватися ним кожного дня.

Дисплей

Побачте більше, досягайте кращих результатів

Екран із діагоналлю 2,4" не дасть вам занудьгувати. Тепер ваш найкращий результат у класичній грі "Змійка" та інших іграх завжди гарно видно на екрані.

Бездротове FM-радіо

Вмикайте ритм нового себе

Створіть собі настрій із бездротовим FM-радіо – насолоджуйтеся музикою з гарнітурою чи без.

Тривала робота батареї

Розмовляйте. Розмовляйте. Розмовляйте. І знову розмовляйте.

Не проґавте жодної миті. Спілкуйтеся з друзями та родиною з ранку до ночі завдяки ємному акумулятору.

Пам'ять

Усі ваші контакти в одному місці

Достатньо місця для всіх. Nokia 125 дозволяє зберігати до 2000 контактів і до 500 SMS- повідомлень – тож усі ваші друзі будуть на відстані дзвінка або повідомлення.

Функції

Nokia 125

Nokia 125 полегшує ваше життя. Завдяки ергономічним клавішам і оновленому витонченому дизайну ви отримуєте зручний у користуванні ґаджет. Міцний корпус із полікарбонату створений для довготривалого користування. Завдяки 2,4" екрану досягайте більших рекордів у класичній грі "Змійка" та будь-яких інших іграх. А коли вам потрібно перепочити, ви можете насолодитися бездротовим FM-радіо. Жодних хвилювань про батарею: на 1 заряді ви можете говорити просто весь день. Хіба не приємно, коли все так просто?!

Дисплей

Дисплей

Насолоджуйтесь чіткішою картинкою з 2,4-дюймовим екраном.

Дизайн

Дизайн

Користуватися телефоном стає простіше завдяки ергономічному дизайну та більшим кнопкам.

Aкумулятор

Aкумулятор

Спілкуйтеся цілий день без підзарядки.

Пам'ять

Пам'ять

На телефоні можна зберігати до 2000 контактів і до 500 SMS-повідомлень.

Усі характеристики

Nokia 125

Вже у продажу

Ціни у офіційних партнерів можуть відрізнятися залежно від модифікації пристроїв (наприклад, обсягу пам'яті). Як учасник програми Amazon Associates, HMD Global отримує бонуси від покупок, що відповідають вимогам.

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

Усі технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про продукт може бути змінено без повідомлення. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Згодом може знадобитися заміна акумулятора. 2 Попередньо встановлене системне програмне забезпечення та програми займають значну частину внутрішньої пам’яті.

(