Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Play 4G 4G Design Battery Game

Nokia 225 4G

Skip to main content

Телефон преміум-класу з 4G.

Enlarge Чорний Nokia 225 4G from Front and Back
Enlarge Чорний Nokia 225 4G from Front
Enlarge Чорний Nokia 225 4G from Back
Enlarge Чорний Nokia 225 4G from Back
Enlarge Чорний Nokia 225 4G from Front and Back
Enlarge Чорний Nokia 225 4G from Front
Enlarge Чорний Nokia 225 4G from Back
Enlarge Чорний Nokia 225 4G from Front and Back
КолірЧорний
Варіанти
Отримувати сповіщення

Повідомити мене, коли товар Nokia 225 4G буде доступним для покупки

Введіть електронну адресу нижче, і ми повідомимо вам, коли цей товар стане доступним.

  • ТТТ
  • Vodafone
  • Rozetka
  • Comfy
  • ALLO
  • Citrus
  • Itbox
  • ZHUK.ua

Першокласний дизайн. Переваги 4G.

Nokia 225 4G

У телефоні Nokia 225 4G класика поєднується з сучасністю. З ним ви зможете користуватися безліччю переваг 4G: більш чіткою якістю зв'язку, доступом до соціальних мереж і багатокористувацькими іграми. Високоякісна клавіатура і спеціальні функціональні клавіші роблять процес набору тексту та навігації ще більш точним, а глянцеве тверде покриття забезпечує відмінну якість поверхні. Також телефон має заокруглену задню панель, завдяки якій він надійно лежить у руці, а іншими його характеристиками є тривалий час роботи акумулятора та довговічність. У Nokia 225 4G є все, що необхідно! У ньому навіть є такі важливі елементи, як Facebook, гра Snake, демо-версії інших ігор і вбудована камера, тож вам буде чим зайняти вільний час.

Усі характеристики

Надшвидкий 4G

Ефективно використовуйте зв'язок найвищої якості, доступ до соціальних мереж, багатокористувацькі ігри та багато інших переваг 4G.

Першокласний дизайн

Насолоджуйтесь заокругленою задньою панеллю, високоефективною клавіатурою та найкращим покриттям.

Акумулятор

Використовуйте кожну мить завдяки довговічному акумулятору² та міцній конструкції.

Розваги

Скористайтеся вбудованою камерою, бездротовим FM-радіо та безліччю чудових ігор.

4G

Сумісність із 4G

Скористайтеся усіма перевагами сучасного Nokia 225 4G з доступним 4G — ви зможете насолоджуватися високою якістю зв'язку, доступом до соціальних мереж, багатокористувацькими іграми і низкою інших переваг.

Першокласний дизайн

Першокласне покриття

Бездоганна клавіатура, зручна заокруглена задня панель та окремі функціональні клавіші забезпечують високу точність. А глянцеве тверде покриття гарантує чудову якість поверхні.

Тривала робота батареї

Новий стандарт

Проводьте день з телефоном, який вас не затримує. Завдяки довговічному акумулятору ємністю 1 50 мА·г1 та традиційній міцності Nokia 225 4G розрахований на тривале використання.

Розваги

Перемагайте нудьгу

Nokia 225 4G не дасть вам нудьгувати. Користуйтеся вбудованою камерою, слухайте бездротове FM-радіо та ставте нові рекорди в іграх.

Не пропустіть! Зареєструйтесь і серед перших отримуйте новини та пропозиції щодо телефонів Nokia.

1Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Згодом може знадобитися заміна акумулятора. 2Залежно від використовуваної мережі: 2G, 3G або 4G. 3Попередньо встановлена операційна система та програми займають значну частину пам’яті.