Nokia 3.4

‌‌

Nokia 3.4

Єдиний ґаджет, що вам потрібен

Більший телефон — більше можливостей

Зареєструватися

Процесор Qualcomm® Snapdragon™ 460

Потужність у ваших руках

Комфортніше користування вашим смартфоном з актуальною мобільною платформою Qualcomm® Snapdragon™ 460 — на 70% більше продуктивності порівняно з попередніми поколіннями.

Екран 6,39" HD+

Великий дисплей для комфортного перегляду відео

Комфортніший перегляд трансляцій, відео та виконання робочих завдань на 6,39" HD+ екрані. Ще більше місця на екрані для захоплюючих розваг завдяки маленькому отвору у вигляді "цятки" для фронтальної камери.

До двох днів роботи від акумулятора¹

Заряду вистачить надовго

Потужний смартфон із акумулятором, який працюватиме на 1 заряді до 2-х  днів, та дозволить вам приділяти більше часу роботі та геймінгу1. Технологія "Адаптивний акумулятор" оптимізує енергоспоживання тих додатків, якими ви користуєтеся найбільше, та дає вам змогу ще довше займатися тим, що вам подобається.

Камера

Незмінно якісні фотографії

Якісні фото з різними фоновими ефектами на вибір та "Портретний режим" — навіть для селфі. Робіть чіткі знімки навіть за умов слабкої освітленості за допомогою "Нічного режиму". А ще закарбуйте в одному кадрі усе, що забажаєте, завдяки надширокій 5 Мп камері.

Дизайн

Дизайн, натхненний фінським корінням

Гарний зовні— надійний всередині. Смартфон має 3D-нанотекстурований корпус та стильний дизайн у скандинавській кольоровій палітрі. До того ж зручно та надійно лежить у руці. Крім того, ви можете розраховувати на міцність конструкції та внутрішнього металевого каркасу.

Батьківський контроль

Батьківський контроль

Допоможіть дітям зайти баланс між навчанням, іграми та опануванням чогось нового. Встановіть обмеження на додатки та час користування ними, а також відстежуйте дії дитини у програмі Family Link.

Функції

Nokia 3.4

Отримайте ще більше можливостей з великим екраном та потужною батареєю Nokia 3.4. Максимальне задоволення від перегляду трансляцій, відео та комфортніша робота на 6,39" HD+ екрані з отвором-цяткою для фронтальної камери, що забезпечує ще більше вільного простору для ваших дій. Акумулятор працюватиме на одному заряді до 2-х днів, тож ви не залишитеся без зв'язку у важливий момент. 1Робіть якісні знімки за допомогою ультраширокутної потрійної камери на базі штучного інтелекту, а також "Портретного" та "Нічного" режимів зйомки. Nokia 3.4 об'єднує стиль та надійність в одному пристрої та на додаток легко розблоковується за допомогою ваших відбитків пальців. На Nokia 3.4 встановлена чиста, безпечна та актуальна ОС Android — ви будете регулярно отримувати оновлення системи безпеки та нові версії програмного забезпечення. А це означає, що ваш смартфон з часом не втрачатиме своєї актуальності.

Час роботи

Час роботи

Отримайте більше від свого пристрою за допомогою сучасної мобільної платформи.

Дисплей

Дисплей

Комфортніший перегляд відео на 6,39" HD+ екрані з отвором-цяткою для фронтальної камери, що забезпечує ще більше вільного простору для ваших дій.

Aкумулятор

Aкумулятор

Користуйтеся смартфоном ще довше з акумулятором, що працюватиме до 2 днів від 1-го заряду1.

Камера

Камера

Робіть ідеальні знімки за допомогою трьох камер на базі штучного інтелекту та різноманітних режимів зйомки.

Усі характеристики

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

Google, Android та інші пов'язані торгові марки є власністю Google LLC. АptX є торговою маркою Qualcomm Technologies International, Ltd., зареєстрованою в США та інших країнах. Qualcomm і Snapdragon є торговими марками Qualcomm Incorporated, зареєстрованими в США та інших країнах. USB Type-C™ та USB-C™ є торговими марками USB Implementers Forum. Пропозиція може відрізнятися в залежності від країни. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі технічні характеристики, функції та інша інформація про пристрій можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

Усі технічні характеристики, функції та інша інформація про пристрій можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

1Перевірка роботи акумулятора проводилася HMD Global шляхом тестування пристрою протягом одного дня в умовах реального життя. Тестування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, відео-стримінг, дзвінки, відправлення SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося з стандартними налаштуваннями пристрою в освітленому приміщенні. Пристрій перебував у режимі очікування протягом ночі. Час роботи акумулятора залежить від налаштувань, способу використання та інших факторів.

2Google Aсистент доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Асистент недоступний, можна використовувати Google Search.  Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

3 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

4Попередньо встановлене програмне забезпечення системи та додатки займають значну частину пам’яті.

NO TIME TO DIE © 2020 Danjaq, MGM. NO TIME TO DIE, icon-007-disclaimer and related James Bond Trademarks and Materials © 1962-2020 Danjaq and MGM. NO TIME TO DIE, icon-007-disclaimer and related James Bond Trademarks are trademarks of Danjaq. All Rights Reserved.

(