Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Processor Display 6.39 inches 6.39 Battery Camera Play Arrow right

Nokia 3.4

Skip to main content

Максимальні можливості для перегляду відео, пошуку інформації та роботи.

Від 3 499,00 ₴
Enlarge Синій (фіорд) Nokia 3.4 from Front and Back
Enlarge Синій (фіорд) Nokia 3.4 from Front
Enlarge Синій (фіорд) Nokia 3.4 from Back
Enlarge Синій (фіорд) Nokia 3.4 from Back
Enlarge Синій (фіорд) Nokia 3.4 from Front and Back
Enlarge Синій (фіорд) Nokia 3.4 from Front
Enlarge Синій (фіорд) Nokia 3.4 from Back
Enlarge Синій (фіорд) Nokia 3.4 from Front and Back
КолірСиній (фіорд)

Модель

3 GB оперативна пам'ять, 64 GB Внутрішня пам’ять, Подівійна SIM-картка

Отримувати сповіщення

Повідомити мене, коли товар Nokia 3.4 буде доступним для покупки

Введіть електронну адресу нижче, і ми повідомимо вам, коли цей товар стане доступним.

  • TTT
  • Vodafone
  • Rozetka
  • Comfy
  • Allo
  • Eldorado
  • ITbox
  • Brain
  • ZHUK.ua

Nokia 3.4

Отримайте ще більше можливостей з великим екраном та потужною батареєю Nokia 3.4. Максимальне задоволення від перегляду трансляцій, відео та комфортніша робота на 6.39” HD+ екрані з отвором-цяткою для фронтальної камери, що забезпечує ще більше вільного простору для ваших дій. Акумулятор працюватиме на одному заряді до 2-х днів, тож ви не залишитеся без зв’язку у важливий момент1. Робіть якісні знімки за допомогою ультраширокутної потрійної камери на базі штучного інтелекту, а також «Портретного» та «Нічного» режимів зйомки. Nokia 3.4 об’єднує стиль та надійність в одному пристрої та на додаток легко розблоковується за допомогою ваших відбитків пальців. На Nokia 3.4 встановлена чиста, безпечна та актуальна ОС Android — ви будете регулярно отримувати оновлення системи безпеки та нові версії програмного забезпечення. А це означає, що ваш смартфон з часом не втрачатиме своєї актуальності.
Усі характеристики

Живлення

Отримайте більше від свого пристрою за допомогою сучасної мобільної платформи Snapdragon 460

Дисплей

Комфортніший перегляд відео на 6.39” HD+ екрані з отвором-цяткою для фронтальної камери, що забезпечує ще більше вільного простору для ваших дій.

акумулятор

Користуйтеся смартфоном ще довше з акумулятором, що працюватиме до 2 днів від 1-го заряду1.

Камера

Робіть ідеальні знімки за допомогою трьох камер на базі штучного інтелекту та різноманітних режимів зйомки.

Більший телефон — більше можливостей

Екран 6.39” HD+

Великий дисплей для комфортного перегляду відео

Комфортніший перегляд трансляцій, відео та виконання робочих завдань на 6.39” HD+ екрані. Ще більше місця на екрані для захоплюючих розваг завдяки маленькому отвору у вигляді цятки для фронтальної камери.

Процесор Qualcomm® Snapdragon™ 460

Потужність у ваших руках

Комфортніше користування вашим смартфоном з актуальною мобільною платформою Qualcomm® Snapdragon™ 460 — на 70% більше продуктивності порівняно з попередніми поколіннями.

До двох днів роботи від акумулятора¹

Заряду вистачить надовго

Потужний смартфон із акумулятором, який працюватиме на 1 заряді до 2 днів, та дозволить вам приділяти більше часу роботі та іграм1. Технологія «Адаптивний аккумулятор» оптимізує енергоспоживання тих додатків, якими ви користуєтеся найбільше, та дає вам змогу ще довше займатися тим, що вам подобається

Дизайн

Дизайн, натхненний фінським корінням

Гарний зовні — надійний всередині. Смартфон має 3D-рельєф на корпусі та стильний дизайн у скандинавській кольоровій палітрі. До того ж зручно та надійно лежить у руці. Крім того, ви можете розраховувати на міцність конструкції та внутрішнього металевого каркасу.

Незмінно якісні фотографії

Якісні фото з різними фоновими ефектами на вибір та «Портретний режим» — навіть для селфі. Робіть чіткі знімки за умов слабкої освітленості за допомогою «Нічного режиму». А ще закарбуйте в одному кадрі все, що забажаєте, завдяки надширокій 5 МП камері.

Батьківський контроль

Батьківський контроль

Допоможіть дітям зайти баланс між навчанням, іграми та опануванням чогось нового. Встановіть обмеження на додатки та час користування ними, а також відстежуйте дії дитини у програмі Family Link.

Дослідження Counterpoint

Другий рік лідери рейтингу довіри до брендів *

Nokia очолює рейтинг довіри за показниками якості збірки, програмного забезпечення й оновлень системи безпеки

Із щомісячним оновленням системи безпеки протягом 3 років і програмного забезпечення Android™ протягом 2 років смартфони Nokia знову зайняли верхні рядки рейтингу довіри за версією Counterpoint Research 2020 року. А завдяки тестуванню пристроїв, яке перевищує середні показники у галузі, ми також випереджаємо інші бренди смартфонів за якістю збірки. Детальніше — у дослідженні.

logo-Counterpoint-black-180px
Ознайомитися з дослідженням
Nokia smartphones that get years of security updates

Не пропустіть! Зареєструйтесь і серед перших отримуйте новини та пропозиції щодо телефонів Nokia.

Google, Android та інші пов'язані торгові марки є власністю Google LLC. АptX є торговою маркою Qualcomm Technologies International, Ltd., зареєстрованою в США та інших країнах. Qualcomm і Snapdragon є торговими марками Qualcomm Incorporated, зареєстрованими в США та інших країнах. USB Type-C™ та USB-C™ є торговими марками USB Implementers Forum. Пропозиція може відрізнятися в залежності від країни. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі технічні характеристики, функції та інша інформація про пристрій можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

Усі технічні характеристики, функції та інша інформація про пристрій можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

1Перевірка роботи акумулятора проводилася HMD Global шляхом тестування пристрою протягом одного дня в умовах реального життя. Тестування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, відео-стримінг, дзвінки, відправлення SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося з стандартними налаштуваннями пристрою в освітленому приміщенні. Пристрій перебував у режимі очікування протягом ночі. Час роботи акумулятора залежить від налаштувань, способу використання та інших факторів. 2Google Aсистент доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Асистент недоступний, можна використовувати Google Search.  Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant. 3 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити. 4Попередньо встановлене програмне забезпечення системи та додатки займають значну частину пам’яті.
*За результатами дослідження, проведеного у 2020 році компанією Counterpoint Research.