Nokia 4.2

‌‌

Nokia 4.2

В ньому є все. І ще більше з Google Помічник.

Google Assistant

Відчуйте всі переваги корисних функцій та голосового управління де б ви не знаходились, лише натиснувши Google Assistant Button

Жити у шаленому ритмі легше разом із Google Assistant Button1. Ставте питання, уточнюйте свій графік та навіть коригуйте частоту сповіщень, аби ніщо не відволікало вас. Чим частіше ви користуєтесь Google Assistant, тим розумнішим він стає. Таким чином, ви зможете встигнути значно більше, витрачаючи менше часу на телефон.

Дизайн

Ми підвищили вимоги до дизайну та зробили його вишуканим

Чудова майстерність, навіть для повсякденного життя. Телефон викликає захват від тримання в одній руці завдяки товщині у 8,4 мм, а також ідеально вигнутим передній і задній частинам зі скла 2,5D. Характеристики екрана HD+ також неперевершені: 5,71" зі співвідношенням сторін 19:9. А довготривалий акумулятор, що адаптується до вас, робить телефон не тільки гарним, але й розумним.

Неперевершений дизайн

Яскраві фото

Ваші спогади ще не виглядали так добре

Побачте все Завдяки подвійній камері та ширококутній селфі-камері ніхто не залишиться поза кадром. Вдайтеся до творчості разом із найсучаснішими можливостями смартфона, такими як режим боке та розширеними функціями редагування кадрів.

Android™

З часом він тільки вдосконалюється

Nokia 4.2 — це смартфон лінійки Android One, на найновішому ОС Android 9 Pie та надає найкращі можливості функціоналу Android. Нічого зайвого, жодного стороннього програмного забезпечення та щомісячне безкоштовне оновлення системи безпеки, що не уповільнює роботу вашого телефона.

Доручіть це штучному інтелекту, що вивчає ваші звички користування телефоном, а також інструменти Digital Wellbeing - все це забезпечить вам максимально зручне користування ОС Android, що важко переоцінити.

Дізнайтеся, як
Дізнайтеся, як
Дізнайтеся, як

Дослідження Counterpoint

Телефони Nokia посіли перше місце за показниками оновлення програмного забезпечення й системи безпеки

Разом із смартфонами Nokia ви отримуєте 2 роки оновлень програмного забезпечення й 3 роки щомісячних оновлень системи безпеки. Завдяки виконанню цієї обіцянки ми є лідерами за показниками оновлення операційної системи та безпеки, випереджаючи усі інші бренди смартфонів. Детальніше — у дослідженні Counterpoint.

Nokia 4.2

3399 грн

У випадку покупки смартфонів через сайти інших магазинів, ціни можуть відрізнятися. Пропоновані моделі смартфонів можуть відрізнятися за об'ємом пам'яті, кольором та іншими параметрами.

Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики

Google, Android та інші пов'язані торгові марки і логотипи є власністю Google LLC. Qualcomm і Snapdragon є торговими марками Qualcomm Incorporated, зареєстрованими в США та інших країнах. Пропозиції можуть відрізнятися. aptX є торговою маркою Qualcomm Technologies International, Ltd., зареєстрованої в США та інших країнах. Перевіряйте наявність на місцевому ринку. Усі технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про продукт може бути змінено без сповіщення. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1 Google Assistant доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Assistant недоступний, можна використовувати Google Search. Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

2 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

3Google Фото пропонує безкоштовне безлімітне сховище для високоякісних фотографій. Потрібен акаунт Google та з’єднання з інтернет.

4 Попередньо встановлена операційна система та програми займають значну частину пам’яті.