Nokia 7.2

Nokia 7.2

Вперед до нових шедеврів!

Кольоровий екран

Технологія HDR-відео. Завжди.

Насолоджуйтесь якісним відео з надзвичайним рівнем різкості на екрані PureDisplay, доступному лише на смартфонах Nokia. Висока чіткість забезпечується завдяки автоматичному перетворенню відео, що ви переглядаєте, у формат із високим динамічним діапазоном (HDR). А ще більшу яскравість їм забезпечить 6,3-дюймовий екран Full HD+.

Дізнатися більше
Дізнатися більше
Дізнатися більше

Акумулятор

Більше можливостей. Менше витрат заряду.

З потужним процесором Qualcomm® Snapdragon™ 660 і найновішою операційною системою Android™ 9 Pie ви можете використовувати телефон до двох днів на одному заряді1. А технологія "Адаптивної батареї" на базі штучного інтелекту допоможе розставити пріоритети між тими додатками, що ви найчастіше використовуєте на вашому Nokia 7.2.

Дизайн

Естетика в деталях

Nokia 7.2 втілює фінські традиції дизайну — тільки якісні матеріали та ретельне виконання кожної деталі. Завжди актуальний класичний дизайн, не лише стильний на вигляд, а й практичний у використанні.

Дізнатися більше

Nokia 7.2

Володарі нагород за інновації CES 2020

Нагороджується у категорії "Мобільні пристрої та аксесуари" за інноваційні функції, естетичний дизайн і технічні характеристики.

Google Assistant

Надійний помічник за будь-яких обставин

Жити у шаленому ритмі значно легше з Google Aсистентом2. Ставте питання, уточнюйте свій графік та навіть коригуйте частоту сповіщень, аби ніщо не відволікало вас. Ваш Асистент навчається та вдосконалюється з кожним використанням — а значить, ви зможете робити більше справ, приділяючи менше часу своєму телефону.

Дізнатися більше

Вбудований Google Асистент

Робіть більше за допомогою голосових команд

За допомогою режиму Google Aсистента"Ambient Mode" ви можете дізнаватися прогноз погоди, переглянути список своїх справ і керувати музикою та смарт-пристроями, навіть не торкаючись телефона. Крім того, поки телефон заряджається, його можна перетворити на цифрову фоторамку.

Google One

Ще більше можливостей від Google із Google One

Придбайте Nokia 7.2 та отримайте тримісячну безкоштовну підписку на Google One та отримайте можливість додатково зберігати до 100 ГБ у сховищі даних онлайн (вартість підписки після закінчення пробного періоду складає ₴45/міс.)3. Вам буде доступна сімейна підписка Google One — 100 ГБ для зберігання файлів на Google Диску, листів у Gmail і фотографій в Google Фото, а також автоматичне резервне копіювання даних і допомога експертів Google.

Функції

Nokia 7.2

Розкрийте свій творчий потенціал за допомогою Nokia 7.2. Робіть неймовірні фото, дивіться всі свої відео в форматі HDR і користуйтеся телефоном без підзарядки до 2 днів¹. Крім того, він працює на операційній системі Android 9 Pie. Навіть коли вам здається, що краще вже не може бути, він продовжує вдосконалюватися.

Камери

Камери

Потрійний модуль із основною камерою 48 МП та оптикою ZEISS.

Дисплей

Дисплей

Екран 6,3” Full HD+ з технологією PureDisplay. Конвертація в HDR у реальному часі.

Акумулятор

Акумулятор

Енергоефективний процесор Qualcomm® Snapdragon™ 660, та адаптивний акумулятор з підтримкою штучного інтелекту.

Дизайн

Дизайн

Багатошарове гладеньке покриття з металевим блиском. Корпус із матового скла, що відбиває світло.

Усі характеристики

Nokia 7.2

Вже у продажу

5499 грн

Ціни у офіційних партнерів можуть відрізнятися залежно від модифікації пристроїв (наприклад, обсягу пам'яті). Як учасник програми Amazon Associates, HMD Global отримує бонуси від покупок, що відповідають вимогам.

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

Google, Android та інші пов'язані торгові марки є власністю Google LLC. АptX є торговою маркою Qualcomm Technologies International, Ltd., зареєстрованою в США та інших країнах. Qualcomm є торговою маркою Qualcomm Incorporated, зареєстрованою в США та інших країнах. USB Type-C™ та USB-C™ є торговими марками USB Implementers Forum. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про продукт може бути змінено без сповіщення. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Перевірка роботи акумулятора проводилася HMD Global шляхом тестування пристрою протягом одного дня в умовах реального життя. Тестування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, відео-стримінг, дзвінки, відправлення SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося з стандартними налаштуваннями пристрою в освітленому приміщенні. Пристрій перебував у режимі очікування протягом ночі. Час роботи акумулятора залежить від налаштувань, способу використання та інших факторів.

2Google Aсистент доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Асистент недоступний, можна використовувати Google Search.  Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

3Діють умови.

4Попередньо встановлене програмне забезпечення системи та додатки займають значну частину пам’яті.

5Батарея має обмежену кількість циклів зарядки, ємність батареї знижується з часом. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

*За результатами дослідження, проведеного у 2020 році компанією Counterpoint Research.

Shopping bag with items Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global External link Facebook Instagram LinkedIn YouTube Twitter Location