‌‌

Nokia 7 Plus

З часом він тільки вдосконалюється

Придбати зараз

Екран

Дізнатися більше

Огляд екрану
Огляд екрану
Огляд екрану

Камера

Камера з новими можливостями

Легко обирайте між різними функціями зйомки, а також регулюйте параметри інтенсивності ефектів "боке" або Beautify, у різних режимах камери. А за допомогою Google Lens™ і Motion Photos, що інтегровані прямо у додаток камери, ви можете досліджувати креативні способи зйомки.

Огляд камери
Огляд камери
Огляд камери

Дизайн

Потужна краса

Апаратне забезпечення

До двох днів роботи від акумулятора¹

Дізнайтеся більше про акумулятор
Дізнайтеся більше про акумулятор
Дізнайтеся більше про акумулятор

Апаратне забезпечення

До двох днів роботи від акумулятора¹

Nokia 7 Plus оснащений потужним процесором Qualcomm® Snapdragon™ 660. Батарея великої ємності 3800 мА-г2 у поєднанні з функцією адаптивного акумулятора в оновленому Android 9 Pie забезпечить вам до двох днів роботи від одного заряду1.

Android™ 9 Pie

Не обмежуйте себе у розвагах, завдяки подовженому часу роботи акумулятора з Android 9 Pie

Android 9 Pie відкриває новітні можливості штучного інтелекту, які допоможуть отримати від смартфона Nokia 7 Plus ще більше переваг. Штучний інтелект адаптується до ваших звичок і до того, як ви використовуєте телефон, вивчає ваші уподобання і з часом покращується, забезпечуючи тривалішу роботу.

Counterpoint study

Nokia phones ranked #1 for software updates and security

Nokia smartphones get 2 years of software upgrades and 3 years of monthly security updates. Delivering on this promise means that we rank highest for software updates and security, putting us ahead of other smartphone brands. Check out the study from Counterpoint to find out more.

Android One

Найкраще від Android™

Телефони сімейства Android One відповідають особливо високим вимогам Google до програмного забезпечення. Оскільки Nokia 7 Plus працює на Android One, в ньому немає непотрібних додатків, прихованих процесів, що скорочують час роботи від акумулятора, та жодних змін користувацького інтерфейсу. Смартфон використовує версію Android 9 Pie без будь-яких зайвих елементів. Завдяки усім останнім оновленням від найновіших сервісів Google система завжди залишатиметься захищеною. І звичайно ж нікуди без вашого персонального помічника Google Assistant!

Nokia 7 Plus

Winner: 2018-2019 Best Consumer Smartphone

logo-gsmarena

Аудіо

Бездоганне звучання за будь-якої гучності

Три високоякісні мікрофони та функція просторового звуку досконало відстворять кожну деталь звуку в записі - від шепотіння до співу на концерті.

Основні аксесуари

Nokia 7 Plus

Деталі

6999 грн

Вказані ціни актуальні лише за умови купівлі смартфона в інтернет-магазині Nokia. У випадку купівлі смартфонів через сайти інших магазинів, ціни можуть відрізнятися. Також, пропоновані моделі смартфонів можуть відрізнятися за об'ємом пам'яті, кольором та іншими параметрами.

Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики

Google, Android, Android One та інші торгові марки є власністю Google LLC. Oreo є торговою маркою групи Mondelez International, Inc. Qualcomm і Snapdragon є торговими марками Qualcomm Incorporated, зареєстрованими в США та інших країнах. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте доступність на локальному ринку. Технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про виріб може бути змінено без повідомлення. Всі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Компанія HMD Global провела дводенне тестування акумулятора у реальних умовах. Пристрій із новим акумулятором використовувався протягом 5 годин на день, зокрема для ігор, перегляду відеотрансляцій, викликів, відправки текстових повідомлень, перегляду веб-сторінок і роботи з програмами (соціальні мережі, новини, навігація, музика тощо). Тестування проводилося зі звичайними налаштуваннями пристрою в освітленому приміщенні. Уночі пристрій перебував у режимі очікування.

2Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

3Попередньо встановлена операційна система та програми займають значну частину пам’яті.

4Nokia 7 Plus Dual SIM має гібридне гніздо для картки, у яке можна вставити другу SIM-картку чи картку microSD.

5Google Фото пропонує безкоштовне безлімітне сховище для високоякісних фотографій. Потрібен акаунт Google та з’єднання з інтернет.

6Якщо поставляється з Android Oreo, що можна оновити до Android 9 Pie. Зверніть увагу, що можуть бути витрачені додаткові мобільні дані.