Nokia 7 Plus

Nokia 7 Plus

З часом він тільки вдосконалюється

Дисплей

Дізнатися більше

Огляд екрану
Огляд екрану
Огляд екрану

Дизайн

Потужна краса

Апаратне забезпечення

До двох днів роботи від акумулятора¹

Дізнайтеся більше про акумулятор
Дізнайтеся більше про акумулятор
Дізнайтеся більше про акумулятор

Апаратне забезпечення

До двох днів роботи від акумулятора¹

Nokia 7 Plus оснащений потужним процесором Qualcomm® Snapdragon™ 660. Батарея великої ємності 3800 мА-г2 у поєднанні з функцією адаптивного акумулятора в оновленому Android 9 Pie забезпечить вам до двох днів роботи від одного заряду1.

ПЗ

Android™ 10 доступна для завантаження

Окрім спрощених налаштувань конфіденційності, швидшого написання відповідей та комплексних вдосконалень, завдяки яким використання пристрою стає простішим, Android 10 постачається з безліччю нових функцій, що допоможуть отримувати максимум користі від смартфона Nokia.

  • Темна тема
  • Розумні відповіді

Nokia 7 Plus

Winner: 2018-2019 Best Consumer Smartphone

Аудіо

Бездоганне звучання за будь-якої гучності

Три високоякісні мікрофони та функція просторового звуку досконало відстворять кожну деталь звуку в записі - від шепотіння до співу на концерті.

Основні аксесуари

Nokia 7 Plus

Деталі

6999 грн

Обрати офіційного продавця

Вказані ціни актуальні лише за умови купівлі смартфона в інтернет-магазині Nokia. У випадку купівлі смартфонів через сайти інших магазинів, ціни можуть відрізнятися. Також, пропоновані моделі смартфонів можуть відрізнятися за об'ємом пам'яті, кольором та іншими параметрами.
Усі характеристики
Усі характеристики
Усі характеристики

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

Google, Android, Android One та інші торгові марки є власністю Google LLC. Oreo є торговою маркою групи Mondelez International, Inc. Qualcomm і Snapdragon є торговими марками Qualcomm Incorporated, зареєстрованими в США та інших країнах. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте доступність на локальному ринку. Технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про виріб може бути змінено без повідомлення. Всі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Компанія HMD Global провела дводенне тестування акумулятора у реальних умовах. Пристрій із новим акумулятором використовувався протягом 5 годин на день, зокрема для ігор, перегляду відеотрансляцій, викликів, відправки текстових повідомлень, перегляду веб-сторінок і роботи з програмами (соціальні мережі, новини, навігація, музика тощо). Тестування проводилося зі звичайними налаштуваннями пристрою в освітленому приміщенні. Уночі пристрій перебував у режимі очікування.

2Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

3Попередньо встановлена операційна система та програми займають значну частину пам’яті.

4Nokia 7 Plus Dual SIM має гібридне гніздо для картки, у яке можна вставити другу SIM-картку чи картку microSD.

5Google Фото пропонує безкоштовне безлімітне сховище для високоякісних фотографій. Потрібен акаунт Google та з’єднання з інтернет.

6Якщо поставляється з Android Oreo / Android 9 Pie, що можна оновити до Android 10. Зверніть увагу, що можуть бути витрачені додаткові мобільні дані.

*За результатами дослідження, проведеного у 2020 році компанією Counterpoint Research.

Shopping bag with items Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global External link Facebook Instagram LinkedIn YouTube Twitter Location