‌‌

Nokia 8.1

Дещо більше

Зареєструватися

Камера

Бездоганні селфі вдень і вночі

Дізнатися більше

Зображення найвищої якості

Адаптивний 6,18-дюймовий Full-HD+ PureDisplay екран зберігає чіткість і насиченість кольорів та чудову якість зображення навіть за умов яскравого сонячного світла. А завдяки підтримці функції HDR10, охопленню 96% кольорової гамми та коефіцієнту контрастності 1:1500, ви можете насолоджуватися чіткішими деталями та більш насиченими кольорами при перегляді улюблених відео. А також, нова функція адаптивної яскравості в Android 9 Pie вивчає ваші вподобання щодо яскравості екрану та автоматично регулює налаштування так, щоб було зручно саме для вас.

  • 6,18’’ дисплей Full-HD+
  • PureDisplay

Nokia 8.1

Best mid-ranger of 2018

logo-gsmarena

Дизайн

Витончений дизайн

Апаратне забезпечення

Справжня надійність

Високопродуктивний процесор Qualcomm™ Snapdragon® 710 із підтримкою штучного інтелекту забезпечує максимально швидку роботу смартфона, а нова функція адаптивного акумулятора, що доступна з оновленням Android 9 Pie забезпечує до двох1 днів роботи акумулятора.

  • Android 9 Pie Адаптивний акумулятор
  • 18 Вт швидка зарядка

Android 9 Pie

Не обмежуйте себе у розвагах, завдяки подовженому часу роботи акумулятора з Android 9 Pie

Відчуйте ще більше переваг смартфона Nokia 8.1 завдяки ОС Android 9 Pie, що відкриває новітні можливості штучного інтелекту. Штучний інтелект швидко адаптується до ваших звичок використання смартфона, вивчить уподобання і вдосконалить ваш досвід користування, забезпечуючи тривалішу роботу пристрою.

  • Адаптивний акумулятор
  • Інтуїтивний інтерфейс із жестовим управлінням

Android One

Найкраще від Android

Телефони сімейства Android One відповідають особливо високим вимогам Google до програмного забезпечення. Отримуйте тільки те, що вам потрібно — простий і зрозумілий інтерфейс із набором попередньо встановлених додатків, а також безкоштовний простір для зберігання фото у високій якості з Google Фото2. Завдяки регулярним оновленням системи безпеки й оновленням ОС упродовж двох років смартфон Nokia 8.1 на Android One повністю захищений і оптимізований для найновіших додатків від Google, наприклад Google Assistant.

Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики

Google, Android та інші торгові марки є власністю Google LLC. Qualcomm Snapdragon є продуктом Qualcomm Technologies Inc. та/або її дочірніх компаній. USB Type-C™ є торговою маркою USB Implementers Forum. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про виріб може бути змінено без попередження. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Перевірка роботи акумулятора проводилась компанією HMD Global шляхом випробування пристрою протягом 2 днів в умовах реального життя. Випробування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, потокова трансляція відео, дзвінки, відправлення SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося у нормальних умовах користування пристроєм в освітленому приміщенні. У нічний час пристрій знаходився в режимі очікування.

2 Безкоштовне безлімітне сховище для високоякісних фотографій. Потрібен акаунт Google та з’єднання з інтернет.

3 Попередньо встановлена операційна система та програми займають значну частину пам’яті.

4Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.