Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Display 6.82 inches6.82 Battery Android Dual camera Play

Nokia C30

Користуйтеся смартфоном довше завдяки великому дисплею і потужному акумулятору, заряду якого вистачає до 3-х днів.

Колір
Варіанти
2 GB оперативна пам'ять , 32 GB Внутрішня пам’ять , Подівійна SIM-картка
  • Rozetka
  • Eldorado.ua
  • Allo.ua
  • Comfy.ua
  • Vodafone.ua
  • ТТТ
  • Brain
  • ITBox

Nokia C30

Користуйтеся смартфоном Nokia C30 ще довше завдяки великому дисплею та надпотужному акумулятору, заряду якого вистачає до 3-х днів. Отримуйте якісні знімки за допомогою подвійної камери на 13 МП із додатковим сенсором глибини зображення. Насолоджуйтесь перевагами Android™ 11 (Go edition) і оновленнями системи безпеки протягом 2-х років.

Усі характеристики

Великий дисплей

Побачте кожну деталь із 6,82” HD+ дисплеєм.

Місткий акумулятор, що дозволяє працювати на одному заряді ще довше

Заряджайте смартфон раз на 3 дні.

Операційна система Android 11 (Go edition)

Кращий, ергономічніший, безпечніший.

Закарбовуйте найкращі миті свого життя і діліться ними з іншими.

Подвійна основна камера на 13 МП

Скажіть "ні" маленьким екранам і "так" — потужному акумулятору, що тримає заряд декілька днів.

Переглянути зараз

Розваги

Великий, яскравий і гарний

Оцініть всі переваги великого екрана для комфортної роботи, саморозвитку, трансляції стримів або спільного перегляду. А у вільний час насолоджуйтесь переглядом вашого улюбленого контенту у найкращій якості.

Безпека

Миттєве розблокування

Розблоковуйте свій телефон за допомогою функції відбитків пальців або розпізнавання обличчя. Все дуже просто! Тепер із цим смартфоном ви зможете значно більше.

Операційна система Android 11 (Go edition)

Кращий, ергономічніший, безпечніший

Смартфон, який ви обираєте, має бути зі зручною та надійною операційною системою. Android 11 (Go edition) — саме те, що потрібно: швидкий і простий в користуванні, з додатковими функціями безпеки для захисту ваших особистих даних.

Камера

Закарбовуйте найкращі миті свого життя і діліться ними з іншими.

Смартфон Nokia C30 з камерою на 13 МП із сенсором глибини зображення гарантують чудові знімки та портрети високої якості. Крім того, завдяки великому екрану їх зручно переглядати з друзями.

Дизайн

Користуйтеся телефоном ще довше

Міцний полікарбонатний корпус смартфона Nokia C30 здатен витримати будь-які життєві випробування. Тому вам не потрібно більше турбуватися ще й про міцність смартфона.

Усе, що ви хотіли почути, та навіть більше

Усі відомі та улюблені вами треки і подкасти, а також мільйони тих, які ви ще не відкрили для себе. На смартфонах Nokia тепер передвстановлено Spotify — найпопулярніший у світі сервіс потокового аудіо. Це означає, що від найвідоміших пісень видатних світових виконавців вас відділяє лише кілька натискань на екрані. Готові щотижня слухати Spotify?

Дізнайтеся більше
Nokia smartphones browsing the Spotify app
Nokia smartphones browsing the Spotify app

Не пропустіть! Зареєструйтесь і серед перших отримуйте новини та пропозиції щодо телефонів Nokia.

HMD Global Oy має ексклюзивну ліцензію на виробництво телефонів і планшетів під брендом Nokia. Nokia — зареєстрована торгова марка Корпорації Nokia. Android є торговою маркою корпорації Google LLC. Пропозиції можуть відрізнятися в залежності від країни. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі технічні характеристики, функції та інша інформація про пристрій можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Усі зображення служать тільки для цілей ілюстрації.