Посібники та довідники користувача

Nokia 2720

Інформація про акумулятор і зарядний пристрій

Відомості про безпеку акумулятора та зарядного пристрою

Щоб від’єднати зарядний пристрій або аксесуар, тягніть за штепсель, а не за шнур.

Якщо зарядний пристрій не використовується, вийміть його з розетки. Якщо повністю заряджений акумулятор не використовувати, із часом він розрядиться.

Щоб забезпечити оптимальну роботу пристрою, завжди зберігайте акумулятор при температурі від 15 до 25 °C (від 59 до 77 °F). Екстремальні температури знижують ємність і тривалість роботи акумулятора. Пристрій з перегрітим або охолодженим акумулятором може тимчасово не працювати. Якщо металевий предмет торкнеться металевих смужок на акумуляторі, може статися коротке замикання. Це може пошкодити акумулятор або інший предмет.

Не кидайте акумулятори у вогонь, оскільки вони можуть вибухнути. Дотримуйтеся місцевих законів. Якщо можливо, здавайте акумулятори на повторну переробку. Не викидайте акумулятори як побутове сміття.

Не розбирайте, не розрізайте, не роздавлюйте, не згинайте, не проколюйте та не пошкоджуйте іншим чином акумулятор. У разі протікання акумулятора будьте обережні, аби рідина не потрапила в очі або на шкіру. Якщо це станеться, негайно промийте уражені ділянки водою або зверніться до лікаря. Не модифікуйте акумулятор, не намагайтеся вставити в нього сторонні предмети, не занурюйте у воду та не піддавайте його впливу води або інших рідин. Пошкоджені акумулятори можуть вибухнути.

Використовуйте акумулятор і зарядний пристрій лише за прямим призначенням. Неналежне використання та використання несхвалених або несумісних акумуляторів і зарядних пристроїв може спричинити ризик займання, вибуху або інші небезпеки, а також унаслідок цього можуть утратити чинність гарантія та дозволи щодо пристрою. Якщо Ви вважаєте, що зарядний пристрій або акумулятор пошкоджено, віднесіть його до сервісного центру або в пункт продажу, де було придбано телефон, перш ніж продовжувати користуватися ним. Ніколи не користуйтеся пошкодженим акумулятором або зарядним пристроєм. Використовуйте зарядний пристрій лише у приміщенні. Не заряджайте пристрій під час грози.

Це було для вас корисним?

Change language

Choose location
Choose language

Зверніться до служби підтримки

Навчальні відеоуроки