Посібники та довідники користувача

Nokia 2720

Інформація щодо сертифікації (SAR)

Цей мобільний пристрій відповідає рекомендаціям щодо випромінювання радіохвиль.

Ваш мобільний пристрій випромінює та приймає радіохвилі. Він розроблений таким чином, щоб не перевищувати обмеження на випромінювання радіохвиль (радіочастотних електромагнітних полів), рекомендовані міжнародними вимогами від незалежної наукової організації ICNIRP (Міжнародна комісія із захисту від неіонізуючої радіації). Ці вимоги мають значний запас надійності для гарантування безпеки всім особам незалежно від віку або стану здоров’я. Вимоги щодо випромінювання засновані на коефіцієнті питомого поглинання (Specific Absorption Rate, SAR), який є виразом обсягу потужності радіочастоти, що потрапила до голови або тіла під час випромінювання пристроєм сигналу. Обмеження коефіцієнта питомого поглинання у вимогах ICNIRP для мобільних пристроїв становить 2,0 Вт/кг на 10 грам живої тканини.

Вимірювання коефіцієнта питомого поглинання проводяться в стандартних робочих положеннях, коли пристрій випромінює найвищий сертифікований рівень енергії в усіх діапазонах частот.

Максимальне значення коефіцієнта питомого поглинання (SAR) пристрою див. за адресою www.nokia.com/phones/sar.

Цей пристрій відповідає вимогам до радіочастот за умови використання поблизу голови або на відстані принаймні 1,5 см (8/5 дюйма) від тіла. Коли під час носіння працюючого пристрою на тілі використовується чохол, затискач або інший тип тримача, він не має містити металевих частин і має забезпечувати щонайменше вищезгадану відстань від тіла.

Для надсилання даних або повідомлень потрібне якісне з’єднання з мережею. Надсилання може затримуватися, якщо з’єднання недоступне. Доки надсилання не завершиться, дотримуйтеся інструкцій щодо відстані між пристроєм і тілом.

Під час експлуатації у звичайному режимі значення коефіцієнта питомого поглинання знаходяться на рівні значно нижчому, ніж вказано вище. Це пов’язано з тим, що з метою покращення ефективності системи та зменшення перешкод у мережі робоча потужність мобільного пристрою автоматично знижується, коли повна потужність не потрібна для дзвінка. Що нижча вихідна потужність, то нижче значення коефіцієнта питомого поглинання.

Різні моделі пристроїв можуть мати різні версії та більше одного значення. Час від часу компоненти та дизайн пристрою можуть змінюватись, що може впливати на значення коефіцієнта питомого поглинання.

Докладніше читайте на веб-сторінці www.sar-tick.com. Зауважте, що мобільні пристрої можуть випромінювати сигнал навіть тоді, коли не здійснюється голосовий дзвінок.

Всесвітня організація з охорони здоров’я (World Health Organization, WHO) заявила, що наявні наукові дані не вказують на те, що під час використання мобільних пристроїв потрібні будь-які особливі заходи безпеки. Якщо Ви бажаєте знизити рівень впливу радіочастот, рекомендується обмежити використання мобільного пристрою або використовувати гарнітуру, яка дозволяє тримати пристрій на відстані від голови та тіла. Щоб дізнатися більше й ознайомитися з поясненнями й обговореннями стосовно впливу радіочастот, відвідайте веб-сайт Всесвітньої організації охорони здоров’я за адресою www.who.int/peh-emf/en.

Це було для вас корисним?

Change language

Choose location
Choose language

Зверніться до служби підтримки

Навчальні відеоуроки