Посібники та довідники користувача

Nokia 2720

Інформація про авторські права та інші повідомлення

Інформація про авторські права та інші повідомлення

Наявність виробів, функцій, програм і послуг залежить від регіону. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до свого дилера або постачальника послуг. Цей виріб може містити товари, технології або програмне забезпечення, які регулюються експортним законодавством і нормативними актами США та інших країн. Відхилення, що суперечать законодавству, заборонені.

Зміст цього документа надається на умовах "як є". Крім передбачених чинним законодавством, не надаються жодні інші гарантії, прямо виражені або такі, що маються на увазі, у тому числі неявні гарантії придатності до продажу та для визначеної мети, стосовно точності, достовірності та змісту цього документа. HMD Global залишає за собою право на перегляд цього документа та його анулювання в будь-який час без попереднього повідомлення.

У межах, дозволених чинним законодавством, за жодних обставин компанія HMD Global і будь-який з її ліцензіарів не несуть відповідальності за втрату даних або прибутку, а також за будь-які спеціальні, випадкові, подальші чи побічні збитки, незалежно від причини виникнення.

Відтворення, передача та розповсюдження в будь-якому вигляді цього документа або будь-якої його частини без попереднього письмового дозволу компанії HMD Global заборонені. Компанія HMD Global дотримується політики постійного розвитку. HMD Global залишає за собою право вносити будь-які зміни та покращення в будь-який виріб, описаний у цьому документі, без попереднього повідомлення.

HMD Global не робить жодних заяв, не надає гарантію та не несе відповідальності за функціональність, вміст або сервісну підтримку програм виробництва третіх осіб, які входять до комплекту постачання пристрою. Використовуючи програму, Ви погоджуєтеся, що вона надається на умовах «як є».

Завантаження карт, ігор, музики та відео у пристрій і завантаження фотографій і відео в інтернет-службу може спричинити передачу великих обсягів даних. Постачальник послуг може стягувати плату за передавання даних. Наявність окремих виробів, послуг і функцій може залежати від регіону. Додаткові відомості та інформацію щодо наявності перекладу на інші мови можна отримати в місцевого дилера.

Деякі функції, можливості та характеристики виробу можуть залежати від мережі, і на них можуть поширюватися додаткові умови й тарифи.

Усі характеристики, функції та іншу інформацію про виріб може бути змінено без попередження.

Політика конфіденційності компанії HMD Global, доступна на веб-сторінці http://www.nokia.com/phones/privacy, застосовується до використання Вами цього пристрою.

HMD Global Oy є ліцензіатом, що має виключне право на виготовлення телефонів і планшетів під брендом Nokia. Nokia є зареєстрованим товарним знаком Nokia Corporation.

Словесний знак і логотипи Bluetooth є власністю Bluetooth SIG, Inc. і використовуються компанією HMD Global за ліцензією.

Google та інші знаки є товарними знаками Google LLC.

Це було для вас корисним?

Change language

Choose location
Choose language

Зверніться до служби підтримки

Навчальні відеоуроки