Посібники та довідники користувача

Nokia 2720

Клавіші та частини

Дізнайтеся про клавіші та частини свого нового телефону.

Ваш телефон

Цей посібник користувача призначений для цих моделей: TA-1175, TA-1173, TA-1170, TA-1168.

Ваш телефон має такі клавіші та частини:

 1. Клавіша дзвінка
 2. Клавіша повідомлень
 3. Ліва клавіша вибору
 4. Клавіша прокручування
 5. Динамік
 6. Камера
 7. Спалах
 8. Мікрофон
 9. Гніздо для гарнітури
 10. Клавіша "Екстрений дзвінок"/"Google Помічник"/"Пошук Google". Якщо режим "Спеціальні можливості" ввімкнено, ця клавіша здійснює екстрений дзвінок. В іншому випадку клавіша вмикає функцію "Google Помічник". Функція "Google Помічник" доступна тільки в деяких країнах і деякими мовами. Якщо функція "Google Помічник" недоступна, замість неї використовується "Пошук Google".
 11. Отвір для зняття задньої панелі
 12. Гніздо USB
 13. Гучномовець
 14. Клавіші гучності
 15. Права клавіша вибору
 16. Клавіша "Назад"
 17. Клавіша живлення/завершення
 18. Мікрофон

Щоб розблокувати клавіші, відкрийте панель.

Не торкайтесь області антени без нагальної потреби, коли антена використовується. Контакт із антеною впливає на якість зв’язку й може скоротити тривалість роботи акумулятора через інтенсивніше споживання пристроєм енергії.

Не приєднуйте вироби, які створюють вихідний сигнал, оскільки це може пошкодити пристрій. Не приєднуйте жодних джерел напруги до гнізда аудіо. Приєднуючи до гнізда аудіо зовнішній пристрій або гарнітуру, не ухвалені для використання з цим пристроєм, звертайте особливу увагу на рівень гучності. Деякі компоненти пристрою намагнічені, тому він може притягувати металеві предмети. Не розташовуйте кредитні картки або інші магнітні носії поруч із пристроєм, оскільки це може призвести до видалення інформації, що зберігається на них.

Деякі аксесуари, згадані в цьому посібнику користувача, наприклад зарядний пристрій, гарнітура та кабель передавання даних, можуть продаватися окремо.

Це було для вас корисним?

Change language

Choose location
Choose language

Зверніться до служби підтримки

Навчальні відеоуроки