Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Language Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Посібник користувача Nokia 6310

Skip to main content
Усі пристрої

Nokia 6310

Корисні посилання

PDFОновлення програмного забезпечення

Країни та мови

Оскільки ми пропонуємо посібники користувача багатьма мовами у різних регіонах, ви можете бути перенаправлені на сторінку Nokia Phones, що не відноситься до обраного вами регіону.

Вибрати мову
Початок роботи
Клавіші та частиниПідготовка та ввімкнення телефонуЗаряджання телефонуКлавіатура

Клавіші та частини

Ваш телефон

Ваш телефон
 1. Клавіша прокручування. Натисніть для доступу до програм. Натисніть клавішу прокручування праворуч для доступу до календаря. Натисніть клавішу прокручування донизу для доступу до списку контактів. Натисніть клавішу прокручування ліворуч, щоб написати повідомлення. Натисніть клавішу прокручування вгору два рази, щоб увімкнути ліхтарик. Натисніть клавішу прокручування вгору один раз, щоб вимкнути ліхтарик.
 2. Клавіша виклику
 3. Ліва клавіша вибору
 4. Динамік
 5. Права клавіша вибору
 6. Клавіша живлення/завершення
 7. Отвір для зняття задньої панелі
 8. Камера
 9. Спалах
 10. Гніздо для гарнітури
 11. Гніздо USB

Не під'єднуйте вироби, які створюють вихідний сигнал, оскільки це може пошкодити пристрій. Не приєднуйте жодних джерел напруги до гнізда аудіо. Приєднуючи до гнізда аудіо зовнішній пристрій або гарнітуру, не ухвалені для використання з цим пристроєм, звертайте особливу увагу на рівень гучності. Деякі компоненти пристрою намагнічені, тому він може притягувати металеві предмети. Не розташовуйте кредитні картки або інші магнітні носії поруч із пристроєм, оскільки це може призвести до видалення інформації, що зберігається на них.

Деякі аксесуари, згадані в цьому посібнику користувача, наприклад зарядний пристрій, гарнітура та кабель передавання даних, можуть продаватися окремо.

Це було для вас корисним?

Країни та мови

Вибрати мову

Ще потрібна допомога?

Зверніться до служби підтримки

Онлайн-чат

Онлайн-чат

Перш ніж розпочати чат зі службою підтримки, надайте свої контактні дані.

Чат

Перш ніж розпочати чат зі службою підтримки, надайте свої контактні дані.

Поля, позначені зірочкою, є обов’язковими.

Надішліть нам електронного листа

Опишіть свою проблему, і ми надішлемо відповідь електронною поштою.