Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Яким чином оновлення програмного забезпечення надсилаються на мій смартфон Nokia?

Підтримка

Теми довідки

Як безпечно очистити та продезінфікувати ваш телефон Nokia?

Яким чином оновлення програмного забезпечення надсилаються на мій смартфон Nokia?

Виправлення для системи безпеки випускаються компанією Google щомісяця та залежать від апаратного забезпечення вашого телефона.

З огляду на залежність від апаратного забезпечення, нам потрібно переконатися, що ваш телефон повністю підтримується, перш ніж ми зможемо протестувати й надати такі випуски оператору мобільного зв’язку. Щойно якість буде перевірено й підтверджено, виправлення для системи безпеки надсилається на ваш телефон. У зв’язку з цим виправлення для системи безпеки залежать від моделі пристрою, оператора мобільного зв’язку та вашого розташування.

Оскільки виправлення для системи безпеки розроблені для підвищення рівня безпеки, ми радимо користувачам встановлювати їх за першої зручної нагоди. Детальнішу інформацію про виправлення для системи безпеки смартфонів Nokia дивіться тут.

Це було для вас корисним?