Discover Android 9 Pie

‌‌

Android™ 9 Pie

Telefony Nokia se systémem Android 9 Pie

Pokročilá umělá inteligence k vašim službám. Systém Android 9 Pie se přizpůsobí vám a způsobu používání vašeho chytrého telefonu Nokia a naučí se vaše preference pro rychlejší a plynulejší uživatelskou zkušenost.

Ryzí systém Android

Akce v aplikaci

Prozkoumat

Hardware

Přizpůsobeno pro vás

Hardware

Přizpůsobeno pro vás

Adaptivní baterie se učí, jak využíváte své oblíbené aplikace a upřednostňuje je před aplikacemi, které tak často nepoužíváte, čímž zlepšuje výdrž baterie. A pro ideální nastavení obrazovky systém Android 9 Pie obsahuje Adaptivní jas, který se učí a automaticky upravuje jas na základě vašich preferencí.

Slices

Více informací, rychleji

Ať už si ověřujete fakt, hledáte v jízdním řádu nebo objednáváte jídlo, díky Slices najdete rychleji, co potřebujete. Automaticky přináší ty nejlepší a nejvýznamnější části vašich oblíbených aplikací na povrch.

Uživatelské rozhraní

Snadný způsob

Systém Android 9 Pie přináší vylepšené uživatelské rozhraní s lepším zabezpečením a intuitivní navigací. Používejte gesta místo tlačítek pro snazší a rychlejší přepínání mezi aplikacemi.

Digitální pohoda

Lepší kvalita života

Zjistěte víc o tom, jak používáte svůj chytrý telefon Nokia – podívejte se, kolik dostáváte oznámení, kolik času trávíte používáním aplikací a jak často kontrolujete svůj telefon. Snadno nastavte denní limity nebo přepněte do režimu Nerušit a kdykoli se odpojte.

(