Nokia 2.4

‌‌

Nokia 2.4

Jediná výbava, kterou budete opravdu potřebovat

Větší, chytřejší, přizpůsobený na míru

Registrace

Noční režim

Detaily i ve tmě

Okamžiky, které stojí za zachycení, se nedějí vždycky jen za denního světla. S pokročilou fúzí obrazu a vrstvením expozic v nočním režimu zaznamenáte živé detaily i v horších světelných podmínkách.

Režim na výšku

Udělejte pózu

Vyjádřete se umělecky pomocí vlastních tvarů a rozmazaných pozadí v režimu na výšku. Navíc díky novému editoru portrétů můžete u fotek měnit zaostření a upravovat je i dlouho po pořízení.

2-denní výdrž baterie¹

Vydrží víc, víc a ještě víc...

Na jedno nabití telefonu Nokia 2.4 získáte až 2 dny provozu1. Adaptivní baterie o kapacitě 4 500 mAh2 podporovaná umělou inteligencí upřednostňuje aplikace, které používáte nejvíc, takže s tím, co vás baví, už nemusíte přestávat.

6.5” HD+ displej

Žádné troškaření

Sledujte videa, učte se a tvořte na 6.5" full HD+ displeji se selfie výřezem, ať si z něj užijete co nejvíc.

Zobrazit podrobnosti
Zobrazit podrobnosti
Zobrazit podrobnosti

snímač otisků prstů

Bezproblémový přístup

Odemkněte telefon rychle a snadno pomocí pohodlného snímače otisků prstů nebo použijte funkci odemykání obličejem pomocí umělé inteligence, aby váš telefon zůstal jen váš.

Design

Silné finské kořeny

Kryt s 3D nanotexturou pevně sedí v ruce a má nádherný povrch ve skandinávském stylu. Litá kovová konstrukce a polykarbonátový plášť jsou pohodlné, ale zároveň pevné.

Android One

Telefon připravený na budoucnost

Vychutnejte si ryzí zážitek ze softwaru díky zjednodušenému rozhraní bez zbytečného bloatwaru. Navíc si můžete užívat nejnovější funkce systému Android™ se 3 lety měsíčních aktualizací zabezpečení a 2 lety upgradů softwaru.

Tlačítko Asistenta Google³

Malá pomoc doma i na cestách

Asistent Google v mobilu je vždycky s vámi – takže budete mít věci hotové rychleji a stačí vám k tomu jen váš hlas. Vyřizujte úkoly, vytvářejte seznamy a hledejte adresy za pochodu stisknutím jediného tlačítka.

Funkce

Nokia 2.4

Nokia 2.4 je pro vás připravená. Mějte díky technologii adaptivní baterie s dvoudenní výdrží stále nabitý telefon, pořizujte detailní noční snímky s pomocí umělé inteligence a snadno telefon odemkněte otiskem prstu nebo pohledem. Impozantní 6,5palcový displej HD+ s poměrem stran 20:9 oživí vaše příběhy. Nokia 2.4 je navíc připravená pro Android 11 a další verze, takže se můžete těšit na 2 roky upgradů systému Android a 3 roky měsíčních aktualizací zabezpečení.

Fotoaparát

Fotoaparát

Foťte pomocí nočního režimu i ve tmě a pořizujte ohromující selfie v režimu na výšku.

Displej

Displej

Ať už děláte cokoliv, dělejte to na větším 6.5" HD+ displeji.

Android One

Android One

Získejte nejnovější funkce zabezpečení a systému Android pro nadcházející roky.

baterie

baterie

Chytřejší baterie znamená méně nabíjení a až dvoudenní výdrž

Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

HMD Global Oy is the exclusive licensee of the Nokia brand for phones & tablets. Nokia is a registered trademark of Nokia Corporation. Google, Android and other related marks are trademarks of Google LLC. Variations on offering may apply. Check local availability. All specifications, features and other product information provided are subject to change without notice. All images are for illustrative purposes only.

All specifications, features and other product information provided are subject to change without notice.

1 The 2-day battery testing was conducted using a real life usage test by HMD Global. The test included active usage of a device for 5 hours per day with a new battery. Usage included e.g. gaming, video streaming, calling, sending sms, browsing and using apps (such as social media, news, navigation and music). The test was conducted with normal device settings in a lit indoor environment. The device was left on standby overnight. Battery life varies significantly based on settings, usage, and other factors.

2 Battery has limited recharge cycles and battery capacity reduces over time. Eventually the battery may need to be replaced.

3 The Google Assistant is available in selected markets and languages. Where not available The Google Assistant is replaced by Google Search. Check availability at https://support.google.com/assistant.

4 Pre-installed system software and apps use a significant part of memory space.

NO TIME TO DIE © 2020 Danjaq, MGM. NO TIME TO DIE, icon-007-disclaimer and related James Bond Trademarks and Materials © 1962-2020 Danjaq and MGM. NO TIME TO DIE, icon-007-disclaimer and related James Bond Trademarks are trademarks of Danjaq. All Rights Reserved.

(