Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Camera Display 6.5 inches 6.5 Android One Battery Play Arrow right

Nokia 2.4

Inteligentní zobrazování a baterie a velký displej k tomu.

Barva
Možnosti
2 GB RAM , 32 GB Interní úložiště , Duální SIM karta

Nokia 2.4

Nokia 2.4 je pro vás připravená. Mějte díky technologii adaptivní baterie s dvoudenní výdrží stále nabitý telefon, pořizujte detailní noční snímky s pomocí umělé inteligence a snadno telefon odemkněte otiskem prstu nebo pohledem. Impozantní 6,5palcový displej HD+ s poměrem stran 20:9 oživí vaše příběhy. Nokia 2.4 je navíc připravená pro Android 11 a další verze, takže se můžete těšit na 2 roky upgradů systému Android a 3 roky měsíčních aktualizací zabezpečení.

Kompletní specifikace

Foťte pomocí nočního režimu i ve tmě a pořizujte ohromující selfie v režimu na výšku.

Displej

Ať už děláte cokoliv, dělejte to na větším 6.5" HD+ displeji.

Android One

Získejte nejnovější funkce zabezpečení a systému Android pro nadcházející roky.

baterie

Chytřejší baterie znamená méně nabíjení a až dvoudenní výdrž

Větší, chytřejší, přizpůsobený na míru

Přehrát

Noční režim

Detaily i ve tmě

Okamžiky, které stojí za zachycení, se nedějí vždycky jen za denního světla. S pokročilou fúzí obrazu a vrstvením expozic v nočním režimu zaznamenáte živé detaily i v horších světelných podmínkách.

Režim na výšku

Udělejte pózu

Vyjádřete se umělecky pomocí vlastních tvarů a rozmazaných pozadí v režimu na výšku. Navíc díky novému editoru portrétů můžete u fotek měnit zaostření a upravovat je i dlouho po pořízení.

2-denní výdrž baterie¹

Vydrží víc, víc a ještě víc...

Na jedno nabití telefonu Nokia 2.4 získáte až 2 dny provozu1. Adaptivní baterie o kapacitě 4 500 mAh2 podporovaná umělou inteligencí upřednostňuje aplikace, které používáte nejvíc, takže s tím, co vás baví, už nemusíte přestávat.

6.5” HD+ displej

Žádné troškaření

Sledujte videa, učte se a tvořte na 6.5" full HD+ displeji se selfie výřezem, ať si z něj užijete co nejvíc.

snímač otisků prstů

Bezproblémový přístup

Odemkněte telefon rychle a snadno pomocí pohodlného snímače otisků prstů nebo použijte funkci odemykání obličejem pomocí umělé inteligence, aby váš telefon zůstal jen váš.

Design

Silné finské kořeny

Kryt s 3D nanotexturou pevně sedí v ruce a má nádherný povrch ve skandinávském stylu. Litá kovová konstrukce a polykarbonátový plášť jsou pohodlné, ale zároveň pevné.

Android One

Telefon připravený na budoucnost

Vychutnejte si ryzí zážitek ze softwaru díky zjednodušenému rozhraní bez zbytečného bloatwaru. Navíc si můžete užívat nejnovější funkce systému Android™ se 3 lety měsíčních aktualizací zabezpečení a 2 lety upgradů softwaru.

Tlačítko Asistenta Google³

Malá pomoc doma i na cestách

Asistent Google v mobilu je vždycky s vámi – takže budete mít věci hotové rychleji a stačí vám k tomu jen váš hlas. Vyřizujte úkoly, vytvářejte seznamy a hledejte adresy za pochodu stisknutím jediného tlačítka.

Studie Counterpoint

Už druhým rokem je jedničkou v žebříčku důvěryhodnosti⁵

„Nokia vede v žebříčku důvěryhodnosti na základě softwaru, bezpečnostních aktualizací a výrobní kvality“

Díky poskytování měsíčních bezpečnostních aktualizací po dobu 3 let a nových verzí softwaru Android™ po dobu 2 let jsou telefony Nokia opět na vrcholu žebříčku důvěryhodnosti Counterpoint Research 2020. A díky testování zařízení, které překonává průměr v oboru, máme proti jiným smačkám smartphonů náskok i v kvalitě. Podrobnosti si můžete přečíst ve studii.

logo-Counterpoint-black-180px

Přečtěte si studii

Nenechte si nic ujít. Zaregistrujte se a buďte první, kdo dostane nejnovější informace a nabídky telefonů Nokia.

HMD Global Oy is the exclusive licensee of the Nokia brand for phones & tablets. Nokia is a registered trademark of Nokia Corporation.

Variations on offering may apply, check local availability. All specifications, features and other product information provided are subject to change without notice. All images used are for illustrative purposes only.

1 The 2-day battery testing was conducted using a real life usage test by HMD Global. The test included active usage of a device for 5 hours per day with a new battery. Usage included e.g. gaming, video streaming, calling, sending sms, browsing and using apps (such as social media, news, navigation and music). The test was conducted with normal device settings in a lit indoor environment. The device was left on standby overnight. Battery life varies significantly based on settings, usage, and other factors.

2 Battery has limited recharge cycles and battery capacity reduces over time. Eventually the battery may need to be replaced.

3 The Google Assistant is available in selected markets and languages. Where not available The Google Assistant is replaced by Google Search. Check availability at https://support.google.com/assistant.

4 Pre-installed system software and apps use a significant part of memory space.

5 According to 2020 study by Counterpoint Research.