Nokia 4.2

‌‌

Nokia 4.2

Má vše. A díky Asistentu Google taky všechno ostatní.

Asistent Google

Získejte jedním klepnutím pomoc na cestách nebo doma

Život ve zběsilém tempu si žádá tlačítko Asistenta Google1. Pokládejte otázky, nahlížejte do kalendáře nebo třeba vypínejte světla. A čím víc Asistenta používáte, tím víc se toho učí. Takže si můžete víc užívat života a méně se zabývat svým telefonem.

Podívejte se, co všechno umí

Design

Pozvedli jsme laťku designu a pak jsme ho ještě vylepšili

Stylový kousek pro každodenní používání. Telefon tenký jen 8.4 mm se zaobleným prémiovým 2.5D sklem vepředu i vzadu je radost držet v ruce. Díky HD+ displeji s úhlopříčkou 5.71 palců a poměrem stran 19:9 se na něj i pěkně kouká. A nejenže dobře vypadá – je i chytrý. Jeho baterie má totiž dlouhou výdrž a přizpůsobí se vám.

Prozkoumejte design

pro zpracování snímků

Vaše vzpomínky nikdy nevypadaly tak dobře

Zachyťte svůj okamžik celý. Duální širokoúhlý fotoaparát pro selfie je dost velký, aby zabral celou partu. Kreativitu ve vás probudí špičkové funkce, jako je režim bokeh a pokročilá úprava snímků.

Zažijte tu nejlepší funkčnost
Zažijte tu nejlepší funkčnost
Zažijte tu nejlepší funkčnost

Android™

Je prostě čím dál lepší

Nokia 4.2 s Android One – to je rozhraní jen s tím, co potřebujete. Funguje na systému Android 9 Pie. Žádný zmatek, žádný software třetích stran a bezplatné měsíční bezpečnostní aktualizace, které – překvapivě – váš telefon nezpomalují.

Přidejte k tomu umělou inteligenci, která se učí, jak používáte svůj telefon, dále prediktivní zkratky pro aplikace, nástroje pro digitální rovnováhu… a máte Android, který jen tak něco nepřekoná.

Podívejte se jak

Nokia 4.2

Vítěz: Good Design® Award 2019

Telefon Nokia 4.2 získal cenu Good Design Award 2019 udělovanou v kategorii elektroniky muzeem architektury a designu The Chicago Athenaeum za svůj design, cenovou dostupnost a také za inovace v oblasti chytrých telefonů.

Studie Counterpoint

Telefony Nokia se umístily na prvním místě za aktualizace softwaru a zabezpečení

Chytré telefony Nokia se prodávají se 2 lety softwarových upgradů a 3 lety měsíčních aktualizací zabezpečení. Tento slib dodržujeme a díky tomu jsme se umístili před ostatními značkami chytrých telefonů v oblasti aktualizací softwaru a zabezpečení. Nahlédněte do studie od Counterpoint a zjistěte více.

Funkce

Nokia 4.2

S tlačítkem Asistenta Google je pomoc hned po ruce. Užívejte si videa a hry na 5.71" HD+ displeji v působivém oblém provedení z 2.5D skla. Rychlé momentky z duálního 13MP a 2MP zadního fotoaparátu budou díky nástrojům pro profesionální úpravy vypadat skvostně. Funkce odemykání obličejem prostřednictvím biometrických prvků telefon pohodlně probudí za pár sekund.

The Google Assistant

The Google Assistant

Rychlý přístup k Asistentovi Google přes speciální tlačítko Asistenta Google.

Displej

Displej

Přední a zadní část s oblým 2.5D sklem a 5.71" HD+ displej.

Fotoaparáty

Fotoaparáty

Duální zadní fotoaparát a 8MP přední fotoaparát. Úprava fotografií pomocí efektů bokeh.

Rozpoznání obličeje

Rozpoznání obličeje

Odemkněte svůj telefon rychle a bezpečně obličejem prostřednictvím biometrických prvků.

Kompletní specifikace

Nokia 4.2

Otázky, navigace a návrhy jedním stisknutím tlačítka Asistenta Google. Vše na HD+ displeji o úhlopříčce 5.71 palců v působivém zaobleném provedení z 2.5D skla. Perfektní pro jednoruční režim. Dlouhotrvající 3000mAh baterie s podporou umělé inteligence2. Záběry z duálního 13MP fotoaparátu a zadního 2MP fotoaparátu proměníte v profesionální fotografie díky nástrojům pro úpravy. A funkce odemykání obličejem prostřednictvím biometrických prvků pohodlně probudí váš telefon během pár sekund. To vše na systému Android 9 Pie s bezplatnými měsíčními aktualizacemi, které váš telefon nezpomalí, ale vylepší.

Ceny se mohou lišit u různých maloobchodníků a také podle parametrů produktu, jako je velikost paměti. HMD Global spolupracuje se společností Amazon a získává příjmy z kvalifikovaných nákupů.

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

Google, Android a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Qualcomm a Snapdragon jsou ochrannými známkami společnosti Qualcomm Incorporated registrované v USA a dalších zemích. Nabídky se mohou lišit. AptX je ochranná známka společnosti Qualcomm Technologies International, Ltd., registrované v USA a dalších zemích. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Asistent Google je k dispozici na vybraných trzích a ve vybraných jazycích. Tam, kde Asistent Google není k dispozici, ho nahrazuje Vyhledávání Google. Informace o dostupnosti najdete na https://support.google.com/assistant.

2 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit.

3Služba Google Photos nabízí neomezené úložiště fotografií ve vysoké kvalitě zdarma, pro jehož využití je vyžadován účet Google a internetové připojení.

4 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.